Makelaar André - Beste makelaar 2024 en 2025!
In Alblasserdam staat Makelaar André bekend als de beste makelaar van 2024 en 2025. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen we ervoor dat elke verhandeling soepel en stressvrij verloopt. Onze expertise ligt in het combineren van marktkennis met persoonlijke aandacht, zodat u altijd op de hoogte bent van de juiste stappen in uw woningproces. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Heerlijkheid 127
3344BP Hendrik-Ido-Ambacht
€ 529.500 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Burgemeester Nieborgstraat 15
2957KJ Nieuw-Lekkerland
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Haadstrjitte 16
9141TS Wierum
€ 245.000 k.k.
€ 2.269/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wolvenburg 6
2994DM Barendrecht
€ 750.000 k.k.
€ 5.102/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Steekkant 135
2993DB Barendrecht
€ 775.000 k.k.
€ 5.272/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Meent 24
3353HA Papendrecht
€ 255.000 k.k.
€ 4.554/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (142)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
142 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
117 reviews op Google
-
Vondellaan 23
10Prettig contact, laagdrempelig. Duidelijkheid en transparantie maken dat deze beoordeling een 10 is.
-
Jacques Vlist
10André heb ik vanaf het eerste contact een goed gevoel bij gehad. Reageert snel en gaf een eerlijk advies. Is niet uit op winstbejag, maar denkt onder meer mee. Je weet wat je aan hem hebt. Ik raad hem zeker aan.
-
Marielle Burggraaf
10Andre heeft ons geweldig geholpen met de aankoop en de verkoop van ons huis. Elk moment konden we hem benaderen, al was dat in de avonduren. Ook tijdens spannende momenten kon hij ons goed adviseren. We wonen nu op een heerlijke plek en alles is soepel verlopen. Ik kan Andre zeker aanbevelen bij anderen als je een prettige, soepele en fijne samenwerking wil bij de aankoop of verkoop van het huis. Echt een vakman! Bedankt Andre!
-
chai yes
10Top taxatie service !
-
Puttenstein 45
10Kundige en klantgerichte makelaar met een enorm service gevoel . De service en vriendelijkheid houdt André het gehele traject ook nadat het huis verkocht is. Kortom ik zou deze makelaar zo weer nemen en aanbevelen bij potentiële verkopers.
-
Ganzerik 43
9Wat mij betreft een dikke negen! Goede follow-up van afspraken. Heeft de zorgen en stress uit handen genomen. Regelde alle afspraken met derden. Bedankt Andre!
-
Troelstrastraat 40
9Altijd te bereiken, super fijne begeleiding en altijd bereikbaar voor vragen. Hij heeft ons hele aankoop en verkoopproces fantastisch begeleid!