Sonja Boogaard Makelaardij
Sonja Boogaard Makelaardij steht für persönliche Beratung und detaillierte Betreuung in Middelburg und der Umgebung. Mit mehr als 29 Jahren Erfahrung im Immobilienverkauf und Gutachten, kombiniert das Büro Expertise mit einer menschlichen Herangehensweise, um Kunden bei komplexen Immobilien-Transaktionen zu unterstützen. Das Büro spezialisiert sich auf Verkauf, Kauf und Gutachten mit einem Fokus auf Transparenz und Kundennähe. Sonja Boo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bouwen Ewoutstraat 56
4381PS Vlissingen
€ 225.000 k.k.
€ 2.228/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 106 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nederstraat 11 E
4332AX Middelburg
€ 157.500 k.k.
€ 5.081/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 31 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Zusterstraat 30
4331KK Middelburg
€ 569.000 k.k.
€ 5.368/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 202 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Churchilllaan 760
4532JC Terneuzen
€ 379.500 k.k.
€ 2.582/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Brakstraat 30 A
4331TN Middelburg
€ 389.000 k.k.
€ 2.683/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Brakstraat 30 F
4331TN Middelburg
€ 179.000 k.k.
€ 5.424/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 33 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (534)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
534 Bewertungen insgesamt
Funda
15 Bewertungen auf Funda
519 Bewertungen bei Google
-
Anneke Van Suetendael
10fantastische sfeer, super geweldige service en het eten was heel lekker! Wij reserveerden last minute een tafel voor 5 en konden zalig op terras terecht. Alles heel vlotjes! Wij komen graag terug vanuit Antwerpen!
-
De Mey van Streefkerklaan 2
5Mijn inziens, achteraf geen goede match; moest veel te veel input (onderhandelingsstrategie) inbrengen om tot het gewenste resultaat te komen, ondanks de goede en beste bedoelingen van de makelaar. Had gevoel dat een goede relatie met de de potentiële koper(s) meer van belang waren, dan het behalen van het maximale resultaat
-
Nadine Compagner
8Echt een 9/10 super lekker. Zeker aangeraden, maar we mistte de lolly bij het kinderijsje
-
Anja V
10Vanavond heerlijk gedineerd met man en zoon. Wat een leuk restaurant! Gezellige sfeer, vriendelijk personeel en nog lekker eten ook. We hadden de pizza Rucola, Ossobuco en Spaghetti Carbonara. En als extra erbij de Bruscetta. En niet te vergeten: een lekker dessert. We komen zeker terug!
-
Steenb. R
4Het eten is zwaar ondermaats en niet restaurant waardig. Amateuristisch en raad iedereen af.
-
anoek Hoek
10Wat mooi om te zien dat dit restaurant van een italiaanse familie is. Sfeer en eten zijn uitmuntend. …
-
Klaas van Kruistum
8Gegeten met best een grote groep, ging vriendelijk en soepel! We zijn vooral blij met flexibele keuzes voor coeliakie. Niet super uitgebreid, wel dik voldoende.