In Haren Gn staat REC Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het verhuren en verkopen van uw eigendom. Onze ervaring in de regio zorgt voor een betere oriëntatie op lokale marktkenmerken en behoeften. Wij adviseren met transparantie, betrokkenheid en creativiteit. Onze werkwijze is gericht op snelle, doeltref...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Schubertlaan 32
9722LC Groningen
€ 265.000 k.k.
€ 3.312/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hereweg 33 4
9725AB Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Taco Mesdagstraat 13
9718KH Groningen
€ 650.000 k.k.
€ 2.863/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 227 m²
- Fläche des Grundstücks
- 106 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Hereweg 33 12
9725AB Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Van Houtenlaan 46
9722GT Groningen
€ 369.000 k.k.
€ 5.055/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Ganzevoortsingel 59 a
9711AK Groningen
€ 485.000 k.k.
€ 4.041/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (28)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
28 Bewertungen insgesamt
28 Bewertungen bei Google
-
Marjolein Van Velden
10Uitstekend advies gekregen van Annelies. Na een korte zoektocht heb ik met haar hulp een prachtige woning gevonden die volledig aan mijn wensen voldeed. Keurige woning in een mooie wijk en goede administratieve afhandeling.
-
Rogier Westera
10Annelies is een kundige makelaar die helder communiceert en haar afspraken nakomt.
-
Jakob Eekhof
10 -
Annemarie Sanderink
10Al jarenlang fijne ervaringen met Annelies. Door haar attentheid en enthousiasme heeft ze mij geholpen aan een parel van een woning. Het verdere proces enorm vlot en prettig, heel fijn! Ze heeft veel verstand van deze veranderende markt. Ik ga je zeker bellen bij een vervolgstap!
-
G.J.M. Brouwer
10Al meer dan 10 jaar verhuur ik vastgoed via Real Estate Consultancy Vastgoed. Een absolute aanrader. Vakkundig, goede communicatie en altijd bereikbaar. Daarnaast altijd plezierige huurders gehad in de woningen.
-
Mitchel Palsrok
4Übersetzt durch KIDer erste Eindruck, den ich von der Dame dieses Unternehmens bekam, war äußerst positiv. Leider stellte sich bald das Gegenteil heraus: sie machte es sehr schwierig, Probleme bezüglich des Hauses zu lösen. Das Problem wurde jedes Mal auf unsere Schuhe geschoben. Sobald sie überzeugt war, wurde das Problem schnell behoben. Darüber hinaus waren Haustiere laut unserem Mietvertrag verboten und sie ist ehrlich überzeugt davon, dass sie Maßnahmen gegen das Halten von Haustieren ergreifen kann, ohne dass es irgendeine Belästigung gibt. Rechtlich ist das nicht der Fall, aber die Dame hatte eine schöne selbst erfundene Theorie. Es ging dabei um Meerschweine. Insgesamt: mit dieser Schauspielerin muss ich nichts mehr zu tun haben.