AkerHuis
"AkerHuis – Der Immobilienmakler in Akersloot"
Wij zijn bewust gekozen voor een klein en flexibel makelaarskantoor waar persoonlijk contact centraal staat. Onze nadruk ligt op een vlekkeloze verkoop en hulp bij alles wat daarbij hoort. Wij zijn sinds meer dan 20 jaar gespecialiseerd in de aan- en verkoop van een breed scala aan woningen. Bij elke transactie staat de kwaliteit en het woonplezier van onze klanten voorop. Onze ervaring zorgt voor een geruststellende aanpak, waarbij we...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Schouw 1 c
1921CC Akersloot
€ 499.000 k.k.
€ 5.736/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Molenbuurt 1 a
1766GM Wieringerwaard
€ 650.000 k.k.
€ 3.693/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 176 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1066 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Hemweg 2
1921AM Akersloot
€ 749.000 k.k.
€ 7.490/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 672 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Ardennenlaan 38
1966RV Heemskerk
€ 455.000 k.k.
€ 3.554/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 209 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Startingerweg 5
1921AG Akersloot
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 287 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Bestellt
Betje Wolfftuin 17
1705KA Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 3.601/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (28)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
28 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Hemweg 2
10Zo goed als dag en nacht bereikbaar 🙃 en kwam zelfs in het weekend de “Te koop” borden plaatsen. Bezichtigen etc. liepen allemaal perfect.
-
Rijksweg 23 b
10De te kopen woning stond twee uur rijden van ons dorp en onze makelaar is meegegaan en heeft alles perfect geregeld plus dat hij zelfs in de avond en weekend voor ons bereikbaar was. Helemaal top
-
Betje Wolfftuin 17
10Ontzettend goed geholpen aan een prachtige woning. Het contact was erg goed, snel en deskundig. Kortom echt een aanrader als je opzoek bent naar een woning.
-
Krokusstraat 12
9Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief gut. Es wurde schnell auf die Fragen geantwortet, die ich hatte. Es ist alles gut und deutlich geregelt.
-
Lindenlaan 105
9Übersetzt durch KISchön mit Raum für unsere Ideen. Immer auf der Suche nach den besten Optionen. Gute Marktforschung durchgeführt. Unser Haus war in einer schwierigen Verkaufskategorie, aber es ist letztendlich doch gelungen. Wir sind mit dem Ergebnis zufrieden.
-
Pieter de Hooghstraat 10
10Übersetzt durch KIDer Kontakt mit dem Makler verlief sich schnell und effizient über Whatsapp. Nie gab es Probleme mit der Distanz zwischen Makler und Kunde. Der persönliche Kontakt verlief außergewöhnlich gut: mit größerer Aufmerksamkeit für die Situation und Bedürfnisse des Kunden.