meliormakelaar
"Immobilienmakler, Hypothek und Versicherungen – alles aus einer Hand!"
Bij melior combineren we makelaardij, hypotheekadvies en verzekeringen in één betrouwbaar team. Wij nemen de tijd voor je, zodat je niet alles zelf online hoeft te regelen. Sinds 1999 helpen we mensen met vertrouwen en professionaliteit door processen die vaak gevoelens oproepen. Of het nu gaat om het verkopen van een woning, een hypotheek of een verzekeringspakket: wij adviseren met gevoel en luisteren naar jouw wensen. Onze benadering...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgemeester Cramerlaan 36
2678AM De Lier
€ 395.000 k.k.
€ 4.540/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 175 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kastanjehof 7
3155SN Maasland
€ 360.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nederlandstraat 9
2678XJ De Lier
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- 87 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bleijenburg 200
2678BE De Lier
€ 475.000 k.k.
€ 4.318/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Trompstraat 28
2676XJ Maasdijk
€ 405.000 k.k.
€ 5.260/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Gerberalaan 103
2671KC Naaldwijk
€ 315.000 k.k.
€ 4.922/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 64 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (73)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
73 Bewertungen insgesamt
Funda
50 Bewertungen auf Funda
23 Bewertungen bei Google
-
Jan Evertsenstraat 5
9Alles is gladjes verlopen, huis was snel verkocht. Contakt was goed, alles duidelijk uitgelegd wat wij konden verwachten.
-
Bleijenburg 182
10We hadden erg fijn contact met de makelaar en ze hielden ons tijdens het proces goed op hoogte! Ook zijn we onwijs blij met de verkoop van ons huis! Dus zeker een aanrader!
-
Reigerlaan 137
9Twee woningen verkocht via melior uit de Lier Deskundig makelaar Beide huizen vlotjes verlopen Alleen maar positief
-
Veilingweg 3 L
10Helemaal top, van A tot Z goed begeleid, met een goede kennis van de omgeving en de huizen. Ik zou Melior aan iedereen aanraden.
-
Onyx 12
9Het ging prima. Ze hadden alle tijd voor alle vragen. Overal snelle afhandeling. Vooral ook snelle reactie als aankoopmakelaar.
-
Parklaan 25
9Het conact was laagdrempelig, voelde vertrouwd en kwam deskundig over. We zijn goed op weg geholpen in een volledige dienstverlening in de verkoop van ons huis. Daarnaast stelde ik het op prijs om een sparringspartner te hebben in de aankoop van ons nieuwe huis. Ik ben erg te vreden. Ik zou de makelaar van harte aanbevelen in de regio Westland en Midden-Delfland.
-
Jeroen Van Der Burg
10Het hele aankooptraject van onze woning is goed, geduldig en transparant begeleid. Waar men vaak volgens een standaard proces gezien word, lijkt team Melior de mens achter de klant niet te vergeten!