meliormakelaar
"¡Inmobiliaria, hipoteca y seguros en una sola mano!"
Bij melior combineren we makelaardij, hypotheekadvies en verzekeringen in één betrouwbaar team. Wij nemen de tijd voor je, zodat je niet alles zelf online hoeft te regelen. Sinds 1999 helpen we mensen met vertrouwen en professionaliteit door processen die vaak gevoelens oproepen. Of het nu gaat om het verkopen van een woning, een hypotheek of een verzekeringspakket: wij adviseren met gevoel en luisteren naar jouw wensen. Onze benadering...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kastanjehof 7
3155SN Maasland
€ 360.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nederlandstraat 9
2678XJ De Lier
€ 495.000 k.k.
€ 5.156/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 87 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bleijenburg 200
2678BE De Lier
€ 475.000 k.k.
€ 4.318/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Trompstraat 28
2676XJ Maasdijk
€ 405.000 k.k.
€ 5.260/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Gerberalaan 103
2671KC Naaldwijk
€ 315.000 k.k.
€ 4.922/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hoflaan 49
2691AN 's-Gravenzande
€ 599.000 k.k.
€ 6.372/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 278 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (73)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
73 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Jan Evertsenstraat 5
9Alles is gladjes verlopen, huis was snel verkocht. Contakt was goed, alles duidelijk uitgelegd wat wij konden verwachten.
-
Bleijenburg 182
10We hadden erg fijn contact met de makelaar en ze hielden ons tijdens het proces goed op hoogte! Ook zijn we onwijs blij met de verkoop van ons huis! Dus zeker een aanrader!
-
Reigerlaan 137
9Twee woningen verkocht via melior uit de Lier Deskundig makelaar Beide huizen vlotjes verlopen Alleen maar positief
-
Veilingweg 3 L
10Helemaal top, van A tot Z goed begeleid, met een goede kennis van de omgeving en de huizen. Ik zou Melior aan iedereen aanraden.
-
Onyx 12
9Het ging prima. Ze hadden alle tijd voor alle vragen. Overal snelle afhandeling. Vooral ook snelle reactie als aankoopmakelaar.
-
Parklaan 25
9Het conact was laagdrempelig, voelde vertrouwd en kwam deskundig over. We zijn goed op weg geholpen in een volledige dienstverlening in de verkoop van ons huis. Daarnaast stelde ik het op prijs om een sparringspartner te hebben in de aankoop van ons nieuwe huis. Ik ben erg te vreden. Ik zou de makelaar van harte aanbevelen in de regio Westland en Midden-Delfland.
-
Jeroen Van Der Burg
10Het hele aankooptraject van onze woning is goed, geduldig en transparant begeleid. Waar men vaak volgens een standaard proces gezien word, lijkt team Melior de mens achter de klant niet te vergeten!