Duijnisveld NVM Makelaardij
"Activo en la región de Westland y Den Haag."
Duijnisveld NVM Makelaardij is een jong en fris kantoor met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij. Wij specialiseren ons in verkoop, aankoop en taxatie van woningen binnen de regio Westland, waaronder Poeldijk, Honselersdijk, Monster, Naaldwijk en ’s-Gravenzande, evenals Den Haag en de omgeving. Onze klanten krijgen altijd een vaste contactpersoon, die actief en gedreven is om het beste resultaat te behalen. Wij zijn actief op sociale...
Oferta de viviendas actual
-
- Comprado
Laan van Meerdervoort 1608
2555CR Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Marijkestraat 3
2291TK Wateringen
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 156 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Sint Jozefstraat 11
2685DX Poeldijk
€ 645.000 k.k.
€ 5.078/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Vreeburghlaan 5 ap6
2691AA 's-Gravenzande
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
De Brink 66
2553HA Den Haag
€ 315.000 k.k.
€ 4.090/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Rozenstraat 1
2565SG Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (27)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
27 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Marijkestraat 3
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen super bij de verkoop van mijn huis. Altijd heel fijn contact, denkt met je mee, komt afspraken na en reageert altijd heel snel. Heel fijn dat ze veel uit handen neemt. Absolute aanrader!
-
Larissa Bijl
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen bij de verkoop van mijn huis. Altijd erg fijn contact, denkt met je mee en komt afspraken (snel) na. Aanrader!
-
Aysel Ayyildiz
2De makelaar is onbeleefd. Ik ben met mijn kinderen daar geweest. Zij schreeuwde tegen ons was niet normaal zij heeft ons niet laten bezichtigen . Omdat wij moslims waren daarom heeft ze zo tegen ons gepraat. De adres was marijkstraat 3 wateringen plus de buren heeft gezegd dat die huis heel slecht is omdat je buren heel erg hoort . …………….
-
De Brink 66
10Traducido por IAMuy buen agente inmobiliario, claro, responde rápidamente, cumple con las citas, la casa se vendió rápido. Top agente inmobiliario
-
Raamweg 13 A
10Traducido por IAUna agente inmobiliaria fantástica con mucho ojo por el servicio y la calidad. Realmente toma tiempo para ti. No hay pregunta que sea demasiado. Y se esfuerza por el resultado óptimo para ti.
-
Rozenstraat 1
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario es muy fluido. El servicio y la calidad están altos en la bandera. Te ayuda con muchas cosas. Fuerte comunicativamente en el contacto con los espectadores. Una agente inmobiliaria muy agradable para encargar la tarea de venta de tu casa.