Duijnisveld NVM Makelaardij
"Actif dans la région de Westland et de La Haye."
Duijnisveld NVM Makelaardij is een jong en fris kantoor met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij. Wij specialiseren ons in verkoop, aankoop en taxatie van woningen binnen de regio Westland, waaronder Poeldijk, Honselersdijk, Monster, Naaldwijk en ’s-Gravenzande, evenals Den Haag en de omgeving. Onze klanten krijgen altijd een vaste contactpersoon, die actief en gedreven is om het beste resultaat te behalen. Wij zijn actief op sociale...
Offre immobilière actuelle
-
- Acheter
Laan van Meerdervoort 1608
2555CR Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Marijkestraat 3
2291TK Wateringen
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Sint Jozefstraat 11
2685DX Poeldijk
€ 645.000 k.k.
€ 5.078/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Vreeburghlaan 5 ap6
2691AA 's-Gravenzande
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
De Brink 66
2553HA Den Haag
€ 315.000 k.k.
€ 4.090/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Rozenstraat 1
2565SG Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (27)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
27 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Marijkestraat 3
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen super bij de verkoop van mijn huis. Altijd heel fijn contact, denkt met je mee, komt afspraken na en reageert altijd heel snel. Heel fijn dat ze veel uit handen neemt. Absolute aanrader!
-
Larissa Bijl
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen bij de verkoop van mijn huis. Altijd erg fijn contact, denkt met je mee en komt afspraken (snel) na. Aanrader!
-
Aysel Ayyildiz
2De makelaar is onbeleefd. Ik ben met mijn kinderen daar geweest. Zij schreeuwde tegen ons was niet normaal zij heeft ons niet laten bezichtigen . Omdat wij moslims waren daarom heeft ze zo tegen ons gepraat. De adres was marijkstraat 3 wateringen plus de buren heeft gezegd dat die huis heel slecht is omdat je buren heel erg hoort . …………….
-
De Brink 66
10Traduit par l'IATrès bonne agence immobilière, clair, réagit rapidement, respecte les rendez-vous, la maison a été vendue rapidement. Top agence.
-
Raamweg 13 A
10Traduit par l'IAUne excellente agence immobilière avec beaucoup d'attention pour le service et la qualité. Prend vraiment du temps pour vous. Aucune question n'est trop grande. Et va pour le résultat optimal pour vous.
-
Rozenstraat 1
10Traduit par l'IALe contact avec l'agent immobilier se passe très facilement. Le service et la qualité sont au premier plan. Elle vous aide à tout. Communication forte dans le contact avec les visiteurs. Une très bonne agent immobilière pour confier la mission de vente de votre maison.