Borgdorff Makelaars Wateringen
"Maîtres et Courtiers"
Borgdorff Makelaars staat bekend als de realistische makelaar, die uw persoonlijke situatie serieus neemt. Wij nemen graag vrijblijvend contact met u op om de mogelijkheden voor u duidelijk te maken. Twijfelt u of verhuizen in deze tijd de juiste keuze is? Of heeft u vragen over uw woonwensen en financiële mogelijkheden? Wij geven u een heldere, realistische beeld van uw situatie. Samen met onze Hypotheekshop zorgen wij ervoor dat u gee...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jules Massenetstraat 29
2551XJ Den Haag
€ 475.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 110 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Max Havelaarstraat 65
2524PB Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 3.873/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Windjammersingel 46
2496ZC Den Haag
€ 419.000 k.k.
€ 5.238/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
H. Marsmanplantsoen 28
2548EJ Den Haag
€ 700.000 k.k.
€ 3.535/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 198 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Waterlandsingel 26 A
2548SR Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 4.891/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dedemsvaartweg 279
2545DD Den Haag
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (48)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
48 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Groentelaan 9
8Het contact verliep zoals verwacht. Gealine Keuken heeft het heel goed gedaan! Ze heeft me uitstekend geaviseerd bij het inrichen van mijn woning om hem verkoop klaar te maken.
-
Laan van de Mensenrechten 107
10Contact verliep zeer prettig, wat extra fijn is bij dit soort grote en toch best spannende beslissingen zoals de de verkoop van je woning. Wat wij waardevol vonden is dat de makelaar voor jou aan de slag gaat, maar daarbij ook oog blijft houden voor de belangen van de koper. Geen gejaag bij bezichtigingen en ook de mogelijkheid tot een tweede bezichtiging is belangrijk. Verder hadden wij het gevoel dat ze echt de tijd voor ons en voor de verkoop van de woning hebben genomen. …
-
Veenmos 7
10Wij zijn ontzettend tevreden over de service van Martijn als makelaar. Hij beschikt over enorm veel kennis en heeft ons gedurende het hele proces uitstekend geholpen. Het advies dat we kregen was altijd duidelijk, eerlijk en precies wat we nodig hadden om de juiste keuzes te maken. De samenwerking verliep zeer prettig en professioneel, wat ons veel vertrouwen gaf. Dankzij Martijn hebben we het hele traject met een goed gevoel doorlopen. Absoluut een aanrader!
-
De Beemd 20
8We waren tevreden met de makelaar. We vonden de contactpersoon ook heel fijn die we hadden. We werden goed begeleid met de verkoop