Borgdorff Makelaars Wateringen
"Maestros y Agentes Inmobiliarios"
Borgdorff Makelaars staat bekend als de realistische makelaar, die uw persoonlijke situatie serieus neemt. Wij nemen graag vrijblijvend contact met u op om de mogelijkheden voor u duidelijk te maken. Twijfelt u of verhuizen in deze tijd de juiste keuze is? Of heeft u vragen over uw woonwensen en financiële mogelijkheden? Wij geven u een heldere, realistische beeld van uw situatie. Samen met onze Hypotheekshop zorgen wij ervoor dat u gee...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jules Massenetstraat 29
2551XJ Den Haag
€ 475.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 110 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Max Havelaarstraat 65
2524PB Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 3.873/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Windjammersingel 46
2496ZC Den Haag
€ 419.000 k.k.
€ 5.238/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
H. Marsmanplantsoen 28
2548EJ Den Haag
€ 700.000 k.k.
€ 3.535/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 216 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Waterlandsingel 26 A
2548SR Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 4.891/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dedemsvaartweg 279
2545DD Den Haag
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (48)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
48 reseñas total
Funda
40 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Groentelaan 9
8Het contact verliep zoals verwacht. Gealine Keuken heeft het heel goed gedaan! Ze heeft me uitstekend geaviseerd bij het inrichen van mijn woning om hem verkoop klaar te maken.
-
Laan van de Mensenrechten 107
10Contact verliep zeer prettig, wat extra fijn is bij dit soort grote en toch best spannende beslissingen zoals de de verkoop van je woning. Wat wij waardevol vonden is dat de makelaar voor jou aan de slag gaat, maar daarbij ook oog blijft houden voor de belangen van de koper. Geen gejaag bij bezichtigingen en ook de mogelijkheid tot een tweede bezichtiging is belangrijk. Verder hadden wij het gevoel dat ze echt de tijd voor ons en voor de verkoop van de woning hebben genomen. …
-
Veenmos 7
10Wij zijn ontzettend tevreden over de service van Martijn als makelaar. Hij beschikt over enorm veel kennis en heeft ons gedurende het hele proces uitstekend geholpen. Het advies dat we kregen was altijd duidelijk, eerlijk en precies wat we nodig hadden om de juiste keuzes te maken. De samenwerking verliep zeer prettig en professioneel, wat ons veel vertrouwen gaf. Dankzij Martijn hebben we het hele traject met een goed gevoel doorlopen. Absoluut een aanrader!
-
De Beemd 20
8We waren tevreden met de makelaar. We vonden de contactpersoon ook heel fijn die we hadden. We werden goed begeleid met de verkoop