Habets Makelaardij
Habets Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Nootdorp en de regio. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor u klaar met deskundig advies en een persoonlijke aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, verhuur, taxaties, aankoop en aanhuur. Onze werkwijze is duidelijk, open en gericht op...
Oferta de viviendas actual
-
- Comprado
Monseigneur van Steelaan 331
2273ER Voorburg
€ 400.000 k.k.
€ 4.000/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Prinses Beatrixlaan 28
2273XN Voorburg
€ 349.500 k.k.
€ 4.787/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Keizerskroon 28
2631VX Nootdorp
€ 880.000 k.k.
€ 4.835/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 182 m²
- Área del lote
- 260 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Escamplaan 789
2547EJ Den Haag
€ 265.000 k.k.
€ 3.533/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Perenstraat 165
2564RX Den Haag
€ 495.000 k.k.
€ 5.439/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Graaf Janstraat 72
2713CP Zoetermeer
€ 269.500 k.k.
€ 4.646/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (130)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
130 reseñas total
Funda
30 opiniones en Funda
100 reseñas en Google
-
Lisa M
10Wij kijken zeer positief terug op onze ervaring met Habets. Eerste kennismaking was tijdens een huisbezichtiging waar we ons gehoord voelden en goed werden geïnformeerd door Roel. Habets is als verkoopmakelaar scherp geprijsd in de markt. Daarvoor krijg je topkwaliteit foto's en video's van Mark, duidelijke communicatie en een goede verkoopstrategie! Het verkoopproces verliep bijzonder soepel en naar volle tevredenheid.
-
Jaco Ottink
10Vanaf de eerste dag hebben we de gehele samenwerken als zeer positief ervaren. Goed contact, professioneel en transparant. Zeker een aanrader als makelaar
-
SaraLise
10Als starters hadden we weinig ervaring, maar we zijn super goed geholpen. Alles werd duidelijk uitgelegd en er werd echt de tijd voor ons genomen. Daarnaast werd er snel geschakeld wanneer dat nodig was. Zeer prettige en professionele begeleiding, zeker een aanrader!
-
tobias klazenga
10Echt top geholpen bij de aankoop van onze eerste woning! Zou ze zeker aanraden.
-
Rene van Eijk
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Habets Makelaardij bij de verkoop van onze woning. Vanaf het eerste contact hebben we ons goed begeleid gevoeld. Wat ons bijzonder positief is opgevallen, is dat er niet alleen de standaardzaken werden geregeld, maar dat er echt extra stappen werden gezet om het verkoopproces optimaal te laten verlopen. Deze betrokkenheid en inzet hebben we erg gewaardeerd. De communicatie verliep tijdens het hele traject uitstekend. Alle informatie werd helder en begrijpelijk uitgelegd, en op onze vragen werd altijd snel gereageerd. Dit gaf ons een prettig gevoel van vertrouwen en overzicht gedurende het verkoopproces. We kunnen Habets Makelaardij van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken makelaar.