Duijnisveld NVM Makelaardij
"Active in the Westland and The Hague region."
Duijnisveld NVM Makelaardij is een jong en fris kantoor met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij. Wij specialiseren ons in verkoop, aankoop en taxatie van woningen binnen de regio Westland, waaronder Poeldijk, Honselersdijk, Monster, Naaldwijk en ’s-Gravenzande, evenals Den Haag en de omgeving. Onze klanten krijgen altijd een vaste contactpersoon, die actief en gedreven is om het beste resultaat te behalen. Wij zijn actief op sociale...
Current housing stock
-
- Purchased
Laan van Meerdervoort 1608
2555CR Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
CSave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Marijkestraat 3
2291TK Wateringen
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
CSave as favorite- Living area
- 87 m²
- Land area
- 156 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Sint Jozefstraat 11
2685DX Poeldijk
€ 645.000 k.k.
€ 5.078/m²
ASave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Vreeburghlaan 5 ap6
2691AA 's-Gravenzande
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
ASave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
De Brink 66
2553HA Den Haag
€ 315.000 k.k.
€ 4.090/m²
BSave as favorite- Living area
- 77 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Rozenstraat 1
2565SG Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
ASave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (27)
Review platforms
BronscoresTotal score
27 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
13 reviews on Google
-
Marijkestraat 3
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen super bij de verkoop van mijn huis. Altijd heel fijn contact, denkt met je mee, komt afspraken na en reageert altijd heel snel. Heel fijn dat ze veel uit handen neemt. Absolute aanrader!
-
Larissa Bijl
10Translated by AIMelissa has helped me for the 2nd time with the sale of my house. Always a very nice contact, thinks with you and comes after appointments (quickly). Recommender!
-
Aysel Ayyildiz
2De makelaar is onbeleefd. Ik ben met mijn kinderen daar geweest. Zij schreeuwde tegen ons was niet normaal zij heeft ons niet laten bezichtigen . Omdat wij moslims waren daarom heeft ze zo tegen ons gepraat. De adres was marijkstraat 3 wateringen plus de buren heeft gezegd dat die huis heel slecht is omdat je buren heel erg hoort . …………….
-
De Brink 66
10Translated by AIVery nice realtor, clear, responds quickly, keeps appointments, house sold quickly. Top realtor
-
Raamweg 13 A
10Translated by AIA fantastic real estate agent with a keen eye for service and quality. Really takes the time for you. No question is too much. And strives for the optimal result for you.
-
Rozenstraat 1
10Translated by AIContact with the real estate agent is going very smoothly. Service and quality are highly valued. Helps you with everything. Strong communication when contacting viewers. A really nice realtor to entrust with the task of selling your house.