Rijnpoort Makelaars
"Real estate agents for your living and work dreams"
Rijnpoort Makelaars heeft zich de laatste 50 jaar opgebouwd tot een betrouwbare partner in het verkopen, aankopen en taxeren van woningen en bedrijfsonroerend goed. Onze medewerkers zijn goed opgeleid en gemotiveerd om met uiterste zorgvuldigheid uw wensen in te schatten en te realiseren. Of u nu op zoek bent naar een nieuw adres of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met persoonlijke aandacht en deskundigheid. Bij R...
Current housing stock
-
- Available
Duijvesteijnstraat 28
2291RV Wateringen
€ 575.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 106 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lange Broekweg 13
2671DS Naaldwijk
€ 870.000 k.k.
FSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 822 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Huydecoperstraat 23 A
3151NC Hoek van Holland
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
DSave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Papelaan 13
2681LL Monster
€ 800.000 k.k.
€ 5.128/m²
CSave as favorite- Living area
- 156 m²
- Land area
- 663 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Van Egmondlaan 63
2291RS Wateringen
€ 540.000 k.k.
€ 4.060/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 124 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vredebestlaan 42
2685AL Poeldijk
€ 550.000 k.k.
€ 3.438/m²
DSave as favorite- Living area
- 160 m²
- Land area
- 495 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (179)
Review platforms
BronscoresTotal score
179 total reviews
Funda
142 reviews on Funda
37 reviews on Google
-
Thomas van der Goes
10 -
anita persoon
10Mijn Rijnpoortmakelaar was goed bereikbaar (zelfs buiten werktijd), nam mijn vragen serieus en had de markt redelijk goed ingeschat. Het is een snel en soepel proces geweest, waarbij ik met alle stappen goed werd geïnformeerd en geholpen. Ik zou Rijnpoort zeker aanbevelen.
-
Voorde 31
9Mijn makelaar was goed bereikbaar (zelfs buiten werktijd), nam mijn vragen serieus en had de markt redelijk goed ingeschat. Het is een snel en soepel proces geweest.
-
C.T. Storklaan 481
9De marktwaarde hebben de dames van Rijnpoort goed ingeschat en zeker niet onder de waarde om de woning snel te kunnen verkopen. Dit vind ik deskundig, professioneel en zeer klantgericht! De prijs voor vind ik conform.
-
Voorstraat 98 E
9Al jaren een zakelijke relatie met Rijnpoort Nog nooit teleurgesteld in ze. Fijne mensen. Afspraak is afspraak. Aanrader
-
Van Egmondlaan 113
10Het was een heel prettig contact. De begeleiding tijdens de bezichtiging was fijn en deskundig, alles werd gecontroleerd en besproken. Er werd veel werk uit handen genomen. En zeer regelmatig werd er tussentijds even gebeld om e.e.a. te bespreken en te ondersteunen. De lijntjes binnen het bedrijf zijn ook heel kort, daardoor weet iedereen waar het over gaat en wie je bent als je belt of langs komt. Dat ervaren wij als zeer prettig. Wat een vrolijke, behulpzame werknemers werken…