ERA Makelaardij Het Raadhuis
"Umfassende Dienstleistungen, die wie ein Zuhause wirken!"
ERA Makelaardij Het Raadhuis staat al meer dan 25 jaar voor betrouwbare en gedegen makelaarsdienstverlening in Midden-Drenthe. Het kantoor is gevestigd in Beilen, een centraal gelegen dorp in Drenthe. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder de verkoop en aankoop van woningen, woningtaxaties, nieuwbouwprojecten en bemiddeling in huur- en verhuurzaken. Onze medewerkers zijn geëngageerd en ondersteund door de verplichte educati...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Brootacker 1
9414BK Hooghalen
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 170 m²
- Fläche des Grundstücks
- 711 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Papenkamp 32
9412BJ Beilen
€ 400.000 k.k.
€ 4.124/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 275 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Van Iddekingeweg 168
9721CM Groningen
€ 279.000 k.k.
€ 3.930/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Groningerstraat 292
9402LS Assen
€ 550.000 k.k.
€ 2.835/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 194 m²
- Fläche des Grundstücks
- 482 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Harm Boomstraat 11
9406JR Assen
€ 350.000 k.k.
€ 3.211/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 276 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vaart Z.Z. 97
9401GK Assen
€ 950.000 k.k.
€ 1.996/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 476 m²
- Fläche des Grundstücks
- 495 m²
- Schlafzimmer
- 8
Bewertungen (59)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
59 Bewertungen insgesamt
Funda
43 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Breekamp 19
10De communicatie ging gewoon goed, zowel in bereikbaarheid als in inhoud. Van tevoren de dingen goed doorgesproken, waardoor we snel konden handelen. Dat snelle handelen gaf ons duielijk een voordeel. Toen het huis dat we zochten op de markt kwam was de zaak ook in een mum van tijd rond. Bij deze makelaar moet je houden van concreet zijn. Plannen en uitvoering gaan grondig en zonder omhaal.
-
Distelbrink 9
10Wij hebben het contact al zeer prettig ervaren. De makelaar is goed op de hoogte van de woningmarkt en de vergelijkbare woningen. Goed overleg en duidelijke communicatie.
-
Floralaan 20
8De makelaar is goed bereikbaar en heeft mij tijdens het hele proces goed op de hoogte gehouden. Altijd vriendelijk en neemt de tijd voor je vragen. Ik ben zeer tevreden over deze makelaar.
-
Mr. J.B. Kanweg 3 10
9Übersetzt durch KIDie gute Zusammenarbeit und Vertrauensbeziehung während des Verkaufsprozesses hat schließlich zu einem Verkaufsgeschäft geführt, das von allen Parteien als angenehm empfunden wurde.
-
Korenmolen 1
9Übersetzt durch KIDas erste Gespräch mit Kees war prima und der Kontakt mit dem Büro, Eveline, war ebenfalls angenehm. Zusammen mit Rutger haben wir sogar noch eine letzte Hand an den Garten gelegt, bevor die Fotosession stattfand. Das sagt alles, ein Makler ohne Schnickschnack.