House Hunting Parkstad
House Hunting Parkstad staat voor betrouwbare makelaarsdienst in de regio Kerkrade. Wij combineren lokale kennis met moderne oplossingen om uw woonwensen te realiseren. Of u nu koopt, huurt of belegt – wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en gedetailleerde ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, doortastend en gericht op uw...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Berghofstraat 82
6471EK Eygelshoven
€ 878 p/m
€ 12/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Heerlerweg 26 B
6367AE Voerendaal
€ 319.000 k.k.
€ 3.222/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Barbarapad 10
6432AG Hoensbroek
€ 179.000 k.k.
€ 2.983/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 60 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Hagenroderstraat 32
6464CP Kerkrade
€ 349.000 k.k.
€ 1.694/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 206 m²
- Fläche des Grundstücks
- 682 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
St.Pieterstraat 82
6463CW Kerkrade
€ 325.000 k.k.
€ 1.757/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- 300 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Haarlemstraat 17
6415CB Heerlen
€ 275.000 k.k.
€ 2.350/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 300 m²
- Schlafzimmer
- 6
Bewertungen (625)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
625 Bewertungen insgesamt
Funda
8 Bewertungen auf Funda
617 Bewertungen bei Google
-
Dirk Zweepstraat 1
10Zeer tevreden over deze makelaar! De communicatie was duidelijk en professioneel en we werden goed begeleid tijdens het hele verkoopproces. Dankzij hun inzet is ons huis snel en tegen een goede prijs verkocht. Zeker een aanrader!
-
Mateusz Podeszwa
10 -
Andreas Deivekis
10Uitstekende service in alle opzichten! Vooral Beau, die me hielp een woning te vinden en de tijd nam om me te leren kennen tijdens de bezichtigingen. Een echte aanrader!
-
Emrah Domurcuk
10Ik heb een fantastische ervaring gehad met Beau van Lelieveld van Househunting Eindhoven. Alles verliep heel soepel en het hele proces was gemakkelijk en professioneel. Beau was altijd erg behulpzaam, reageerde snel en stond direct klaar om al mijn vragen te beantwoorden. Ik voelde me gedurende het hele proces goed ondersteund. Een echte aanrader!
-
niek van heijst
10Met snelle en goede communicatie richting huurder en verhuurder, zorgt Househunting trlkens snrl nieuwe geschikte huurders. Bovendien vragen ze voorsf alle benodigde info van de huurders op. Heel fijn!
-
Job Fliervoet
10Goede hulp en snel antwoord op de gestelde vragen
-
Dean De Bruine
10Huur na al 3 maanden mijn woning via de mensen van Househunting, altijd goed bereikbaar en helpen zodra er iets is! Vriendelijk personeel en reageren snel op mails. Al met al een top bedrijf en hoop dat ik nog lang kan huren. Dankjewel Maarten en Shirley!!