Direkt zum Inhalt
Logo von Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Nieuw-Schandelen 21

6412XV Heerlen • Limburg

Verfügbar

€ 189.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 5.630

2 % Übertragungssteuer (€ 3.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 194.630

Kaufpreis /m²: € 2.250

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklare starterswoning met aanbouw, vrij uitzicht en verzorgde tuin! Ben je op zoek naar een fijne woning waar je zo in kunt? Dan is deze leuke tussenwoning aan de Nieuw Schandelen 21 in Heerlen zeker een bezichtiging waard! De woning beschikt over een knusse woonkamer met aanbouw, wat zorgt voor extra leefruimte en een praktische indeling. Dankzij het vrije uitzicht aan de voorzijde woon je hier prettig en rustig. De woning is instapklaar, wat het een ideale keuze maakt voor starters. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, perfect voor een gezin, thuiswerkplek of hobbyruimte. De verzorgde achtertuin is een fijne plek om te ontspannen, met voldoende ruimte om te genieten van het buitenleven. Pluspunten op een rij: * Instapklare tussenwoning; * Aanbouw voor extra leefruimte; * Vrij uitzicht aan de voorzijde; * 3 slaapkamers; * Verzorgde achtertuin; * Ideaal voor starters. Ligging: De woning is gelegen in de wijk Nieuw Schandelen in Heerlen, een centrale locatie. Op korte afstand vind je diverse voorzieningen zoals supermarkten, winkels en scholen. Ook zijn er goede verbindingen naar uitvalswegen richting Maastricht, Eindhoven en Aachen. Voor ontspanning en recreatie kun je terecht in nabijgelegen wandelgebieden en groenvoorzieningen. Indeling Via de entree komen we binnen in de hal, die toegang biedt tot de woonkamer en de meterkast. Tevens bevindt zich hier de trapopgang naar de eerste verdieping. Onder de trap is er toegang tot een praktische mini-kelder, ideaal voor het opslaan van provisie of extra bergruimte. De begane grond is grotendeels voorzien van een nette grindvloer, met uitzondering van de bijkeuken en het toilet. Vanuit de hal lopen we door naar de knusse woonkamer met een oppervlakte van circa 28 m². Aansluitend bevindt zich de aanbouw, waar de keuken is gesitueerd. Deze nette keuken is voorzien van een zwart kunststof aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, 5-pits gasfornuis, afzuigkap en oven. Vanuit de keuken is er zicht op een deel van de achtertuin. De keuken heeft een oppervlakte van circa 7,5 m². Aansluitend aan de keuken bevindt zich de praktische bijkeuken. Hier is het half betegelde, staande toilet met fonteintje bereikbaar. Daarnaast is er ruimte voor de opstelling van de wasmachine, droger en de cv-ketel. Vanuit de bijkeuken is er directe toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Via de trapopgang, welke is afgewerkt met antracietkleurige vloerbedekking, bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Op de overloop is een airco geïnstalleerd (ca. 2021), wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen. Vanuit hier zijn de badkamer en drie slaapkamers bereikbaar. De eerste slaapkamer, gelegen aan de voorzijde van de woning, heeft een oppervlakte van circa 8,5 m². De tweede en derde slaapkamer bevinden zich aan de achterzijde en hebben een oppervlakte van circa 11 m² en bijna 6 m². Vanuit deze kamers is er uitzicht over de achtertuin. Alle ruimtes, met uitzondering van de badkamer, zijn voorzien van eenzelfde afwerking, wat zorgt voor een rustig en uniform geheel. De badkamer is volledig betegeld en beschikt over een douche en een fonteintje. Overige verdiepingen De woning beschikt over een compacte bergzolder (vliering) van circa 1 m², geschikt voor het opbergen van enkele spullen. Tuin De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het westen en is netjes onderhouden en volledig omheind, wat zorgt voor voldoende privacy. De tuin beschikt over een achterom en is voorzien van een aanpandige berging met een oppervlakte van circa 5 m². Deze biedt praktische extra bergruimte voor fietsen en tuinspullen. Bijzonderheden * CV- ketel, eigendom, 2019; * Deels houten kozijnen, deels kunststof kozijnen, HR en HR++; * Mandelig voetpad aan de achterzijde; * Aanvaarding in overleg. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Hypothek berekenen

€ 189.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 5.630

2 % Übertragungssteuer (€ 3.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 194.630

2,78%

Jährlich

%

€ 9.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 189.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
84 m²
Fläche des Grundstücks
130 m²
Inhalt
318 m³
Sonstiger Innenraum
6 m²
Hinterhof Fläche
68 m²

Bau und Energie

Baujahr
1914
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom
Energieausweis
E

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning en rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 6412

Google Karten

Standort von Heerlen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Heerlen

Wohn- und Viertelzahlen in Heerlen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerlen. In 2026 waren da 69.029 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 218.029.

Einwohner

69.029

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 218.029

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.202

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.829

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerlen
Jahr Einwohner
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerlen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Ausbildungsstufe

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

10.659

Bezeichnung A

5.993

Bezeichnung B

5.625

Bezeichnung D

4.213

Bezeichnung E

3.598

Bezeichnung F

3.468

Bezeichnung G

3.286

Bezeichnung A+

727

Bezeichnung A++

255

Bezeichnung A+++

178

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerlen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.013 • Strom: 2.728

Huurwoning

Gas: 708 • Strom: 2.003

Koopwoning

Gas: 908 • Strom: 2.784

Appartement

Gas: 591 • Strom: 1.777

Tussenwoning

Gas: 888 • Strom: 2.552

Vrijstaande woning

Gas: 1.472 • Strom: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Strom: 2.986

Betriebsaktivität in Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.095

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerlen
Periode Verbrechen
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerlen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerlen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer Häuser in Heerlen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.