Aller directement au contenu
Logo de Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Nieuw-Schandelen 21

6412XV Heerlen • Limburg

Disponible

€ 189.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 194.630

Prix d'achat /m²: € 2.250

Galerie de photos

Description

Instapklare starterswoning met aanbouw, vrij uitzicht en verzorgde tuin! Ben je op zoek naar een fijne woning waar je zo in kunt? Dan is deze leuke tussenwoning aan de Nieuw Schandelen 21 in Heerlen zeker een bezichtiging waard! De woning beschikt over een knusse woonkamer met aanbouw, wat zorgt voor extra leefruimte en een praktische indeling. Dankzij het vrije uitzicht aan de voorzijde woon je hier prettig en rustig. De woning is instapklaar, wat het een ideale keuze maakt voor starters. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, perfect voor een gezin, thuiswerkplek of hobbyruimte. De verzorgde achtertuin is een fijne plek om te ontspannen, met voldoende ruimte om te genieten van het buitenleven. Pluspunten op een rij: * Instapklare tussenwoning; * Aanbouw voor extra leefruimte; * Vrij uitzicht aan de voorzijde; * 3 slaapkamers; * Verzorgde achtertuin; * Ideaal voor starters. Ligging: De woning is gelegen in de wijk Nieuw Schandelen in Heerlen, een centrale locatie. Op korte afstand vind je diverse voorzieningen zoals supermarkten, winkels en scholen. Ook zijn er goede verbindingen naar uitvalswegen richting Maastricht, Eindhoven en Aachen. Voor ontspanning en recreatie kun je terecht in nabijgelegen wandelgebieden en groenvoorzieningen. Indeling Via de entree komen we binnen in de hal, die toegang biedt tot de woonkamer en de meterkast. Tevens bevindt zich hier de trapopgang naar de eerste verdieping. Onder de trap is er toegang tot een praktische mini-kelder, ideaal voor het opslaan van provisie of extra bergruimte. De begane grond is grotendeels voorzien van een nette grindvloer, met uitzondering van de bijkeuken en het toilet. Vanuit de hal lopen we door naar de knusse woonkamer met een oppervlakte van circa 28 m². Aansluitend bevindt zich de aanbouw, waar de keuken is gesitueerd. Deze nette keuken is voorzien van een zwart kunststof aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, 5-pits gasfornuis, afzuigkap en oven. Vanuit de keuken is er zicht op een deel van de achtertuin. De keuken heeft een oppervlakte van circa 7,5 m². Aansluitend aan de keuken bevindt zich de praktische bijkeuken. Hier is het half betegelde, staande toilet met fonteintje bereikbaar. Daarnaast is er ruimte voor de opstelling van de wasmachine, droger en de cv-ketel. Vanuit de bijkeuken is er directe toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Via de trapopgang, welke is afgewerkt met antracietkleurige vloerbedekking, bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Op de overloop is een airco geïnstalleerd (ca. 2021), wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen. Vanuit hier zijn de badkamer en drie slaapkamers bereikbaar. De eerste slaapkamer, gelegen aan de voorzijde van de woning, heeft een oppervlakte van circa 8,5 m². De tweede en derde slaapkamer bevinden zich aan de achterzijde en hebben een oppervlakte van circa 11 m² en bijna 6 m². Vanuit deze kamers is er uitzicht over de achtertuin. Alle ruimtes, met uitzondering van de badkamer, zijn voorzien van eenzelfde afwerking, wat zorgt voor een rustig en uniform geheel. De badkamer is volledig betegeld en beschikt over een douche en een fonteintje. Overige verdiepingen De woning beschikt over een compacte bergzolder (vliering) van circa 1 m², geschikt voor het opbergen van enkele spullen. Tuin De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het westen en is netjes onderhouden en volledig omheind, wat zorgt voor voldoende privacy. De tuin beschikt over een achterom en is voorzien van een aanpandige berging met een oppervlakte van circa 5 m². Deze biedt praktische extra bergruimte voor fietsen en tuinspullen. Bijzonderheden * CV- ketel, eigendom, 2019; * Deels houten kozijnen, deels kunststof kozijnen, HR en HR++; * Mandelig voetpad aan de achterzijde; * Aanvaarding in overleg. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Prêt immobilier berekenen

€ 189.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 194.630

2,78%

Annuellement

%

€ 9.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 189.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
84 m²
Superficie du terrain
130 m²
Contenu
318 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1914
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6412

Google Maps

Localisation de Heerlen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Heerlen

Chiffres de logement et de quartier dans Heerlen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerlen. En 2026 étaient 69.029 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 218.029.

Résidents

69.029

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 218.029

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.202

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.829

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerlen
Année Résidents
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerlen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Niveau d'enseignement

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Origine des habitants (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.659

Étiquette A

5.993

Étiquette B

5.625

Étiquette D

4.213

Étiquette E

3.598

Étiquette F

3.468

Étiquette G

3.286

Étiquette A+

727

Étiquette A++

255

Étiquette A+++

178

Étiquette A++++

55

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerlen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.013 • Électricité: 2.728

Huurwoning

Gaz: 708 • Électricité: 2.003

Koopwoning

Gaz: 908 • Électricité: 2.784

Appartement

Gaz: 591 • Électricité: 1.777

Tussenwoning

Gaz: 888 • Électricité: 2.552

Vrijstaande woning

Gaz: 1.472 • Électricité: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.124 • Électricité: 2.986

Activité dans Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Nombre total d'établissements: 7.095

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerlen
Période Délits
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerlen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerlen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer maisons in Heerlen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.