MakelaarNU
"MakelaarNU, der Makler für Sie"
Lamberth Ackermann is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Door zijn geduldige en professionele aanpak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich op zijn gemak voelt tijdens het proces. Zijn ervaring zorgt voor een betrouwbare partner bij elke transactie. Met jarenlange ervaring in de branche kent Lamberth A...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Pottenbakkersstraat 2
9646AM Veendam
€ 359.000 k.k.
€ 3.294/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 237 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dollard 23
9642JA Veendam
€ 220.000 k.k.
€ 2.000/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Tjamme 2
9642JV Veendam
€ 299.500 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 262 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Stadhouderslaan 94
9602GD Hoogezand
€ 249.500 k.k.
€ 3.327/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ds. Sannesstraat 136
9645ED Veendam
€ 209.500 k.k.
€ 2.757/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 170 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Fregatstraat 106
9642LE Veendam
€ 289.500 k.k.
€ 3.016/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- 289 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (81)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
81 Bewertungen insgesamt
Funda
33 Bewertungen auf Funda
48 Bewertungen bei Google
-
Knobbelzwaan 23
10We hadden een heel plezierig contact, werden super op de hoogte gehouden en ondervonden veel begrip voor onze wensen en standpunten.
-
Kraanvogelstraat 112
10Erg blij met MakelaarNu als verkopende makelaar, fijn in communicatie, snell reactie en blij met de verkoop!
-
Violenhof 8
10Contact verliep super goed. Snelle lijnen en duidelijke communicatie. Kevin is echt een doorpakker en maakt altijd een gaatje in zijn agenda.
-
Marijkestraat 17
10Zeer prettig en vakkundige team waarbij met name de vakkundigheid eraan heeft bijgedragen dat de verkoop snel en probleemloos verliep.
-
Goudlaan 3
10Goede en duidelijke afspraken. Het team is behulpzaam en zakenkundig. Via Makelaar NU al vaker een huis verkocht en de ervaring met hun blijft uitstekend
-
Kleine Zilverreiger 10
10Übersetzt durch KISehr kompetent, klare Erklärung. Hält uns gut auf dem Laufenden und sehr freundlich. Das ganze Team übrigens. Alles in allem sehr zufrieden. Empfehle diesen Makler jedem. Top👍
-
Jakob Bruggemalaan 2 22
10Übersetzt durch KIIch möchte dem Team Makelaarnu Kevin und Lamberth außerordentlich danken für ihre Begleitung bei der Kauf- und Verkaufsphase meines Hauses. Die Kommunikation war stets klar, ihr wart gut erreichbar und gaben immer ehrlich und fachkundig Ratschläge. Ich möchte auch Peggy danken: die Fotos, die sie gemacht hat, waren wundervoll und sehr professionell und haben wirklich geholfen, unser Haus perfekt zu präsentieren. Ich blicke mit einem sehr guten Gefühl auf das gesamte Projekt zurück.