MakelaarNU
"MakelaarNU, the real estate agent for you"
Lamberth Ackermann is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Door zijn geduldige en professionele aanpak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich op zijn gemak voelt tijdens het proces. Zijn ervaring zorgt voor een betrouwbare partner bij elke transactie. Met jarenlange ervaring in de branche kent Lamberth A...
Current housing stock
-
- Available
Pottenbakkersstraat 2
9646AM Veendam
€ 359.000 k.k.
€ 3.294/m²
BSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 237 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Dollard 23
9642JA Veendam
€ 220.000 k.k.
€ 2.000/m²
CSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Tjamme 2
9642JV Veendam
€ 299.500 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 262 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Stadhouderslaan 94
9602GD Hoogezand
€ 249.500 k.k.
€ 3.327/m²
CSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Ds. Sannesstraat 136
9645ED Veendam
€ 209.500 k.k.
€ 2.757/m²
CSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 170 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Ruigeveldweg 12
9502BP Stadskanaal
€ 249.500 k.k.
€ 2.079/m²
CSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 187 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (81)
Review platforms
BronscoresTotal score
81 total reviews
Funda
33 reviews on Funda
48 reviews on Google
-
Knobbelzwaan 23
10We hadden een heel plezierig contact, werden super op de hoogte gehouden en ondervonden veel begrip voor onze wensen en standpunten.
-
Kraanvogelstraat 112
10Erg blij met MakelaarNu als verkopende makelaar, fijn in communicatie, snell reactie en blij met de verkoop!
-
Violenhof 8
10Contact verliep super goed. Snelle lijnen en duidelijke communicatie. Kevin is echt een doorpakker en maakt altijd een gaatje in zijn agenda.
-
Marijkestraat 17
10Zeer prettig en vakkundige team waarbij met name de vakkundigheid eraan heeft bijgedragen dat de verkoop snel en probleemloos verliep.
-
Goudlaan 3
10Goede en duidelijke afspraken. Het team is behulpzaam en zakenkundig. Via Makelaar NU al vaker een huis verkocht en de ervaring met hun blijft uitstekend
-
Kleine Zilverreiger 10
10Translated by AIVery knowledgeable, clear explanation. Kept us well informed and very friendly. The whole team actually. All in all, super satisfied. Recommends this real estate agent to everyone. Top👍
-
Jakob Bruggemalaan 2 22
10Translated by AII would like to thank team Makelaarnu Kevin and Lamberth from the bottom of my heart for their guidance during both the purchase and sale of my house. The communication was always clear, you were very accessible and gave honest and professional advice every time. I would also like to thank Peggy: the photos she took were wonderful and very professional, and they really helped in presenting our house perfectly. I look back on the entire process with a very good feeling.