Rosendaal Makelaars BV
"Wohnen beginnt bei uns, lokal und vertraut"
Bij Rosendaal Makelaars krijg je alles onder controle wat met het kopen of verkopen van een huis te maken heeft. Vanaf de eerste stap tot en met de notariële overdracht zorgen wij voor een soepele afhandeling. Met één aanspreekpunt ben jij verzekerd van persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Ons brede netwerk, ook buiten de bekende wegen, helpt ons om altijd de juiste oplossing te vinden. Of je nu koopt of verkoopt, wij zoek...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kerkhuisstraat 11 a
7037DE Beek
€ 700.000 k.k.
€ 4.094/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 171 m²
- Fläche des Grundstücks
- 10715 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Den Aam 4
7044AB Lengel
€ 785.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 168 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1278 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rodingsveen 14
7041VK 's-Heerenberg
€ 347.500 k.k.
€ 3.310/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 329 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Don Rualaan 22
7041SN 's-Heerenberg
€ 445.000 k.k.
€ 3.560/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 225 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Driekoningen 3
7041HX 's-Heerenberg
€ 445.000 k.k.
€ 3.450/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 320 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kapelstraat 22
6941DZ Didam
€ 695.000 k.k.
€ 3.798/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 183 m²
- Fläche des Grundstücks
- 790 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (112)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
112 Bewertungen insgesamt
Funda
53 Bewertungen auf Funda
59 Bewertungen bei Google
-
Linthorsterstraat 4
10Goed , geweldige makelaar om mee te werken . Zijn erg tevreden met het resultaat. Ook het personeel in het kantoor is uitstekend .
-
Dees
10We hebben goede adviezen gekregen en ze zijn altijd behulpzaam! We hebben snel ons huis kunnen verkopen dankzij hun advies!
-
Multatulihof 38
10We zijn zeer tevreden over de makelaar en het personeel op kantoor. Bijzonder prettig in de omgang en behulpzaam. Vakmensen 👍
-
Pieter Hendriksen
10We zijn super blij met de hulp van Rosendaal Makelaars bij de verkoop van ons huis! Vanaf het eerste moment was het contact prettig en voelde het meteen goed. Eigenaar Sjoerd, makelaar Anton en Alyssa van kantoor hebben ons echt top begeleid. Ze zijn vriendelijk, betrokken en altijd goed bereikbaar als je even iets wilt overleggen of vragen hebt. Alles werd duidelijk uitgelegd en we wisten steeds waar we aan toe waren. De verkoop liep soepel en snel, en dat gaf ons veel vertrouwen en rust in het hele proces. Vooral de persoonlijke aanpak en het meedenken vonden we erg fijn. Zeker een aanrader als je je huis wilt verkopen!
-
Sjoerd Mijnen
10Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met Rosendaal Makelaars bij de aankoop van ons huis.
-
Teun Vermaas
10Roosendaal Makelaars biedt uitstekende service! Het team is vriendelijk, professioneel en altijd goed bereikbaar. Ze nemen de tijd om vragen duidelijk te beantwoorden en denken echt met je mee. Je merkt aan alles dat ze veel kennis hebben van de markt en hun afspraken nakomen. Betrouwbaar, betrokken en prettig om mee samen te werken. Zeker een aanrader!