Direkt zum Inhalt
Logo von VON POLL REAL ESTATE

Brouwersgracht 37

1015GB Amsterdam • Noord-Holland

Verfügbar

€ 2.195.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 45.750

2 % Übertragungssteuer (€ 43.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 2.240.750

Kaufpreis /m²: € 11.199

Fotoalbum

Beschreibung

Prachtig, goed onderhouden en charmant grachtenhuis van circa 200 m², gelegen aan het rustige en autoluwe deel van de Brouwersgracht – met vrij uitzicht op de Herenmarkt. Locatie: Brouwersgracht 37 ligt op een mooi en autoluw gedeelte tussen de Keizersgracht en Herengracht, zonder woonboten voor de deur. De rustige Herenmarkt recht tegenover het huis zorgt voor extra ruimte en minder drukte. De historische Brouwersgracht is een prachtige centrale locatie in een levendig deel van het centrum. Omringd door de Jordaan, Haarlemmerdijk, de Dam en het Centraal Station is hier altijd iets te beleven. Trendy winkels, gezellige cafés en restaurantjes zijn volop aanwezig. De Noordermarkt, met op maandag en zaterdag de biologische markt, ligt om de hoek. Ook het Westerpark met aanpalende natuurgebieden is vlakbij. Boodschappen kunt u doen bij de verschillende supermarkten in de buurt en diverse speciaalzaken op de Herenstraat, Haarlemmerdijk en Haarlemmerstraat. De Brouwersgracht biedt de perfecte balans tussen rustig wonen en de gezelligheid van het centrum van Amsterdam. Het huis is zeer goed bereikbaar, de diverse openbaarvervoersverbindingen zijn op loopafstand, even als het Central Station. Indeling: Via een charmant trapje bereik je het ruime souterrain, waar direct de praktische indeling opvalt. Hier bevinden zich een royale berging, wasruimte, separaat toilet en de trap naar de bel-etage. De bel-etage vormt het hart van de woning. Aan de voorzijde geniet je van een schitterend uitzicht over de gracht; een plek waar rust, privacy en het levendige waterbeeld samenkomen. De sfeervolle open haard maakt deze ruimte extra uitnodigend. Aan de achterzijde bevindt zich de stijlvolle open keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur en kastruimte. De openslaande deuren naar de patio zorgen voor een prachtige lichtinval en creëren op zonnige dagen een naadloze verbinding tussen binnen en buiten. Een elegante houten trap leidt naar de eerste verdieping. Hier vind je aan de voorzijde een gezellige woonkamer met wederom dat fraaie uitzicht. Aan de achterzijde ligt een extra kamer, ideaal als werk- of studeerruimte en eenvoudig om te vormen tot een derde slaapkamer. De vele op maat gemaakte inbouw (boeken) kasten geven deze verdieping een luxe en praktische uitstraling. Op de tweede verdieping bevinden zich twee comfortabele slaapkamers en een badkamer, compleet met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. In de hal vind je fraaie inbouwkasten en de trap naar het ruime dakterras van 32 m2. Hier geniet je de hele dag van de zon en volop privacy. Kortom, een prachtig afgewerkt en instap klaar herenhuis met authentieke details, waar comfort, sfeer en stijl perfect samenkomen. Bijzonderheden: -Rijksmonument -Eigen grond -Energielabel C -Geheel huis, ca 196 m2 -Vier verdiepingen -Open haard -Dubbel glas achterzijde -Patio bij de keuken -Dakterras (gerenoveerd in 2022) -Eigen CV 2019 -3 slaapkamers – 1 badkamer -Veel inbouwkasten -Goed onderhouden -Volledig gerenoveerd in 2006/2007 -Buitenschilderwerk in 2024 -Oplevering in overleg -Ouderdomsclausule is van toepassing Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.