Direkt zum Inhalt
Logo von Estate Makelaar

Alkenoord 322

2903XN Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 3.963

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar een ruim, licht én instapklaar appartement met vrij uitzicht? Dit modern afgewerkte 4 kamer appartement op de 6e verdieping van het complex Alkenoord in Capelle aan den IJssel-Middelwatering heeft het allemaal! Gelegen op een centrale locatie met alle denkbare voorzieningen op loopafstand en uitstekende bereikbaarheid. De woning is gunstig gelegen met o.a. winkelcentra De Koperwiek en De Terp, het Isala Theater, scholen (basis en middelbaar), sportvoorzieningen, medische zorg en openbaar vervoer letterlijk op steenworp afstand. Bovendien ben je binnen enkele autominuten op de A16 en A20 richting Rotterdam, Utrecht of Den Haag. Capelle aan den IJssel is een levendige stad waar natuur en moderne voorzieningen op een goede manier samenkomen. De stad biedt volop mogelijkheden voor ontspanning, winkelen, vele leuke & goede horeca. Capelle is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Dankzij de aanwezigheid van een metrostation, meerdere buslijnen en een treinstation ben je snel in bijvoorbeeld Rotterdam of andere omliggende plaatsen. Indeling: Begane grond: Centrale afgesloten entree met brievenbussen, bellentableau, trappenhuis, liften en toegang tot de bergingen. 6e verdieping: Entree woning met bij binnenkomst een tochtportaal en een ruime hal die toegang biedt tot alle vertrekken. De hal is voorzien van een vaste kast, een videofoon (uit november 2025) en een moderne toiletruimte in een wit-grijze kleurstelling & uitgerust met een hangend toilet. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de lichte en sfeervolle woonkamer, die dankzij grote raampartijen heerlijk veel daglicht binnenlaat. Vanuit de woonkamer bereik je het zonnige balkon, dat over de volledige breedte van de woning loopt en is gelegen op het zuidoosten. De woonkamer meet circa 4.00x6.28. De aparte keuken is aan de voorzijde gesitueerd en is voorzien van een fraaie L-vormige opstelling uitgerust met een breed fornuis met inductiekookplaat, circulatieafzuiging & een brede oven. Verder een vaatwasser en veel kasten & lades. De keuken meet circa 3.13x2.72 en is in 2024 gerenoveerd/gemoderniseerd (stucwerk, wandtegels, werkblad, kraan, spoelbak en nagenoeg alle apparatuur). De woning beschikt over drie slaapkamers. Twee daarvan bevinden zich aan de achterzijde met uitzicht op het groen en de derde slaapkamer ligt aan de voorzijde van het appartement met een afmeting van circa 4.00x2.93. Deze kamer is in maart 2026 voorzien van nieuw schilderwerk en een nieuwe kastenwand met 4 schuifdeuren. Slaapkamer 2 meet circa 2.12x4.10. Slaapkamer 3 meet circa 1.75x3.11 met een losse kast uit 2026 (ter overname). De badkamer is volledig betegeld en is uitgerust met een douchecabine & een wastafel in een blad. Verder een vaste kast met daarin de 80 liter elektrische huurboiler en onder de wastafel de aansluiting voor de wasmachine, de droger en extra bergruimte. De woning is afgewerkt met een nette pvc vloer en alle wanden en plafonds zijn glad afgewerkt, dus instapklaar! Zelfs de raambekleding is van een recente datum en blijft in de woning achter. Bijzonderheden: -Gebruiksoppervlakte circa 82 m². -Bouwjaar circa 1968. -Balkon circa 11 m². -Geheel voorzien van isolerende beglazing (behalve 1 kleine ruit). -Isolerende beglazing aan balkonzijde is uit 2025. -Houten kozijnen. -Verwarming middels blokverwarming. -Warm water middels huurboiler 80 liter (circa 16 euro per maand). -VvE bijdrage € 269,- per maand, incl. voorschot stookkosten. -Eigen berging van circa 7 m² in de onderbouw met elektra. -Complex is gelegen op eigen grond. -Energielabel C tot en met 28-04-2036. -Pvc vloer in de hal, keuken en woonkamer is uit 2024. -Pvc vloer in de slaapkamers is uit 2026. Oplevering: In overleg. De meting en berekeningen zijn op basis van de ”Meetinstructie bepalen gebruiksoppervlakten woningen” en ”Meetinstructie bepalen bruto inhoud woningen” a.d.h.v. de NEN2580:2007 NL, ‘Oppervlakten en inhouden van gebouwen – Termen, definities en bepalingsmethoden’, inclusief het correctieblad NEN 2580:2007/C1:2008. Op dit meetcertificaat zijn de in dit meetrapport genoemde aannames en voorbehouden van toepassing. Rapport opgemaakt door Zibber B.V., naar beste kennis en wetenschap, geheel te goeder trouw en voldoet aan de eisen van NTA 2581:2011 3 Toelichting bij rapport Informatie over het rapport Zibber B.V. heeft een meetrapport samengesteld, waarin de gebruiksoppervlakten gesplitst per woonlaag en/of bijzondere ruimten zijn aangegeven. Het meetrapport is opgesteld conform de NTA:2011 NL. De meting en berekeningen zijn conform de richtlijnen NEN2580:2007 NL, ‘Oppervlakten en inhouden van gebouwen – Termen, definities en bepalingsmethoden’, inclusief het correctieblad NEN 2580:2007/C1:2008 en voor zover relevant conform de NTA 2581 ‘Opstellen van meetrapporten volgens NEN2580’. Met uitzondering van de afwijkingen aangegeven in de meetinstructie Juli 2020 opgesteld door NVM, Vastgoed Pro, VBO, VNG, NRVT en de Waarderingskamer. Op dit meetcertificaat zijn de in dit meetrapport genoemde aannames en voorbehouden van toepassing. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is (nog) geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
6e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
82 m²
Inhalt
270 m³
Gebäude mit Außenbereich
11 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
1968
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler (huur)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
02-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2903

Google Karten

Capelle aan den IJssel auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Capelle aan den IJssel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Capelle aan den IJssel. In 2026 waren da 69.644 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 362.000.

Einwohner

69.644

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 362.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.948

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Einwohner
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.606

Bezeichnung A

9.392

Bezeichnung B

6.657

Bezeichnung D

2.542

Bezeichnung E

2.008

Bezeichnung F

785

Bezeichnung G

741

Bezeichnung A+

739

Bezeichnung A+++

654

Bezeichnung A++

309

Bezeichnung A++++

256

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 720 • Strom: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Strom: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Strom: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Strom: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.580

Betriebsaktivität in Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.115

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Capelle aan den IJssel
Periode Verbrechen
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Capelle aan den IJssel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Capelle aan den IJssel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer Häuser in Capelle aan den IJssel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.