Direkt zum Inhalt
Logo von Vijfvinkel Trossèl Makelaars

Johanna Naber-erf 554

3315HP Dordrecht • Zuid-Holland

Verkauft

€ 515.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.150

2 % Übertragungssteuer (€ 10.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 527.150

Kaufpreis /m²: € 3.843

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen aan de rand van Stadspolders met een fenomenaal vrij uitzicht op groen — dit is zó’n plek waar je iedere dag blij van wordt! - ruime hoekwoning met zij-uitbouw, 5 slaapkamers, modern afwerkingsniveau en een heerlijke tuin op een geweldige locatie; - supergave ligging aan de rand van Stadspolders met vrij uitzicht op groen en het poldergebied bij de Bildersteeg; - modern afwerkingen en een brede zij-aanbouw (2023); - zalige living met comfortabele vloerverwarming, sfeervolle gashaard en veel licht dankzij extra ramen en schuifpui; - keuken aan de voorzijde met diverse inbouwapparatuur; - 1e verdieping met 3 slaapkamers en een keurige badkamer; - 2e verdieping met nog eens 2 slaapkamers, vergroot middels twee dakkapellen; - strak aangelegde achtertuin met kunstgras, zonnescherm, stenen berging en achterom; - ligging nabij winkelcentrum De Bieshof met o.a. het NS-station Stadspolders, gezondheidscentrum en 3 grote supermarkten; - heerlijke woonomgeving waar je zó de natuur in wandelt om te sporten of te ontspannen; - volledig geïsoleerd, hardhouten en kunststof kozijnen, elektrische rolluiken en schilderwerk buiten in 2024 uitgevoerd; - gemeubileerd overnemen? Zelfs dat kan! - woonoppervlak 134 m². Bruto inhoud 483 m³; - bouwjaar 1989. Eigen grond 182 m². Indeling Begane grond: Hal met uitgebreide meterkast met moderne verdeelinrichting en glasvezelaansluiting, schoenenkast, trapopgang en modern toilet met wandcloset en fonteintje. Living met zij-aanbouw (2023), gashaard, vloerverwarming, glad stucwerk (zowel wanden als plafond), kunststof schuifpui en trapkast. Keuken aan de voorzijde met o.a. koel-/vriescombinatie, recente vaatwasser, inductiekookplaat, rvs afzuiging en combi-oven. Eerste verdieping: Overloop met trapopgang en toegang tot de slaapkamers en de badkamer. 3 slaapkamers: 2 aan achterzijde, 1 aan de voorzijde met een fenomenaal vrij uitzicht. Badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en wandcloset. Tweede verdieping: Overloop met maatwerkkast met cv (Remeha HR 2017), mv-unit en wasruimte. Slaapkamer achterzijde met dakkapel (2018). Slaapkamer voorzijde met dakkapel (2017). De 2e verdieping beschikt daarnaast over bergruimte achter de knieschotten en ingebouwde lichtspotjes in het plafond. Tuin / berging: Strak aangelegde achtertuin met kunstgras, zonnescherm, stenen berging, achterom en buitenkraantjes. Daarnaast beschikt de woning ook over een voortuin. Algemeen: Vloerafwerking: pvc vloer met vloerverwarming op de begane grond; tapijt/laminaat op de 1e verdieping; laminaat op zolder. Wandafwerking: glad stucwerk en modern behang. Kozijnen/beglazing: hardhouten kozijnen en kunststof kozijnen, allen met dubbele beglazing. Buitenzonwering: handbediend zonnescherm aan de achterzijde; elektrische rolluiken bij slaapkamers op de 1e verdieping. Schilderwerk buiten: uitgevoerd in 2024. Verwarming/warm water: Remeha HR-combiketel (2017, eigendom). Ventilatie: mechanische ventilatie. Bijzonderheid: woning kan desgewenst gemeubileerd worden gekocht. Energielabel: C. Bouwjaar: 1989. Grondoppervlak: 182 m². Kadastrale gegevens: gemeente Dordrecht, sectie Y, nummer 2027. Oplevering: in overleg. Zin om te komen kijken? Leuk! Bel, mail of app ons, we plannen met plezier een bezichtiging in en beantwoorden we je vragen. Een tip van ons Vijfvinkel Trossèl Makelaars werkt in deze verkoop voor de verkoper. Denk er dus bij het kopen van een huis aan om je eigen makelaar mee te nemen, een NVM-aankoopmakelaar die jóuw belangen behartigt. Wel zo verstandig. Goed om te weten Bij het sluiten van de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie of waarborgsom van 10% van de koopsom te stellen. Over deze brochure We hebben alle informatie met zorg verzameld en gecontroleerd. Toch kan er weleens iets veranderen of een foutje insluipen, we blijven tenslotte mensen. Daarom kunnen er geen rechten worden ontleend aan de inhoud en is Vijfvinkel Trossèl Makelaars niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden of aanpassingen. Meten is weten – meestal dan De genoemde oppervlakten (m²) en inhouden (m³) zijn bepaald volgens de NVM-meetinstructie op basis van NEN2580:2007 NL. Toch kunnen er kleine verschillen ontstaan door interpretatie, afronding of praktische beperkingen bij het meten. Lees de volledige omschrijving