Direkt zum Inhalt
Logo von Maas Makelaars

Meerplein 107

5658LL Eindhoven • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 525.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.350

2 % Übertragungssteuer (€ 10.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 537.350

Kaufpreis /m²: € 4.907

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar ruimte, comfort én energiezuinig wonen? Dan is dit royale en instapklare hoekappartement gelegen op de 8e verdieping van een luxe uitgevoerd complex, precies wat je zoekt. Met een prachtig zonnig terras, 3 slaapkamers, een eigen parkeerplaats en energielabel A+ woon je hier heerlijk, met alle gemakken en een diversiteit aan winkels letterlijk aan je voeten gelegen. Je komt binnen in een ruime hal met garderoberuimte. Vanuit hier loop je door naar de lichte woonkamer, waar grote raampartijen zorgen voor een fijne, open sfeer en volop daglicht. Vanuit de woonkamer stap je zo op het riante terras gelegen op het zonnige zuiden, een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig te borrelen. De luxe uitgevoerde open keuken is van alle gemakken voorzien en uitgevoerd met een stijlvol composiet werkblad. Je beschikt hier over een 1,5 spoelbak, vaatwasser, combi oven/magnetron, keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast en vriezer. Dankzij de vele kastruimte heb je meer dan genoeg plek voor al je keukenspullen. Het appartement beschikt over 3 volwaardige slaapkamers, ideaal voor een gezin, thuiswerken of hobbyruimte. De luxe uitgevoerde badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douchecabine en een dubbele wastafel met meubel. Daarnaast is er een aparte luxe uitgevoerde toiletruimte met wandcloset en fontein, een praktische wasruimte alsmede een extra bergkast. LOCATIE De locatie is gewoon perfect! Het appartement bevindt zich in het centrum van Meerhoven, waar je alle winkels voor je dagelijkse boodschappen binnen handbereik hebt zoals o.a. AH, Jumbo, bakker, snackbar, sushi restaurant, Hema, Kruidvat en een Grand café. Alsof dat nog niet genoeg is, grenst het appartement ook nog aan een 60 hectare uitgevoerd landschapspark wat betekent dat je altijd kunt genieten van groen en natuur om je heen. Tevens in de nabijheid: scholen (alsmede tweetalig school onderwijs), internationale school, het spilcentrum, gezondheidscentrum, High Tech Campus, ASML, MMC, tennis-/padelbanen en andere recreatiemogelijkheden. Uitvalswegen en het stadscentrum zijn snel en eenvoudig per auto en openbaar vervoer (HOV) te bereiken. UNIEKE KENMERKEN -Gelegen op de 8e verdieping met fraai en weids uitzicht -Alle winkels en voorzieningen op loopafstand -Luxe en modern appartementencomplex -Volledig geïsoleerd en energielabel A+ -Riant terras op het zonnige zuiden -3 Ruime slaapkamers -Lichte woonkamer met volop daglicht -Open keuken met inbouwapparatuur -Wasruimte alsmede een extra bergkast -Badkamer en separate toiletruimte -Eigen parkeerplaats in ondergelegen parkeergarage -Eigen berging op verdieping -1 -Maandelijkse servicekosten: € 241,02 (appartement), € 10,07 (berging), € 49,64 (parkeerplaats) Kortom: een ruim, licht en comfortabel appartement waar je zó in kunt trekken!

Hypothek berekenen

€ 525.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.350

2 % Übertragungssteuer (€ 10.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 537.350

3,04%

Jährlich

%

€ 26.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 525.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
8e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
107 m²
Inhalt
353 m³
Gebäude mit Außenbereich
17 m²
Externe Berghalle
20 m²

Bau und Energie

Baujahr
2012
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Stadsverwarming
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg, in centrum en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Op afgesloten terrein en parkeergarage
Garagenart
Parkeerkelder

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 5658

Google Karten

Geografische Übersicht Eindhoven

Entdecken Sie, wo Makler in Eindhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Eindhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eindhoven. In 2026 waren da 249.873 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

249.873

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

18.880

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eindhoven
Jahr Einwohner
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eindhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Ausbildungsstufe

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

34.103

Bezeichnung C

29.742

Bezeichnung B

19.304

Bezeichnung D

11.177

Bezeichnung E

9.327

Bezeichnung F

6.306

Bezeichnung A+

5.788

Bezeichnung G

4.088

Bezeichnung A++

3.731

Bezeichnung A+++

2.635

Bezeichnung A++++

578

Bezeichnung A+++++

42

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eindhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Gesamtanzahl der Firmensitze: 33.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eindhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eindhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eindhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer Häuser in Eindhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.