Direkt zum Inhalt
Logo von van Santvoort - Eindhoven

Meerhovendreef 13

5658HA Eindhoven • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 675.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.350

2 % Übertragungssteuer (€ 13.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 690.350

Kaufpreis /m²: € 4.167

Fotoalbum

Beschreibung

Modern en comfortabel tussenwoning met energielabel A in Meerhoven! Deze uitstekend onderhouden woning uit 2003 beschikt over circa 162 m² woonoppervlakte met een royale woonkamer en een verzorgde keuken. Het geheel telt vier volwaardige slaapkamers en twee badkamers. Optimale isolatie en HR-beglazing zorgen voor een energiezuinig binnenklimaat passend bij het aanwezige energielabel A. Een instapklare gezinswoning met veel ruimte en moderne voorzieningen. De woning ligt in een rustige straat binnen de groene en kindvriendelijke wijk Grasrijk. Diverse voorzieningen zoals winkels, scholen en kinderopvang bevinden zich op korte afstand, evenals het uitgestrekte park Meerland. De bereikbaarheid van de uitvalswegen en het centrum van Eindhoven is uitstekend met zowel de auto als het openbaar vervoer. INDELING: Begane grond: De woning is bereikbaar via de volledig betegelde voortuin op het zuidoosten met elektravoorziening. De ontvangsthal beschikt over een fraaie hardhouten trapopgang naar de eerste verdieping, praktische trappenkast en deels betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje. Woonkamer: Vanuit de hal biedt een verlaagde doorgang toegang tot de royale woonkamer. De opvallende plafondhoogte maakt de ruimte uniek en de grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. De woonkamer is afgewerkt met een eikenhouten vloer en beschikt over een uitbouw met een schuifpui naar de achtertuin. Via een kleine opstap is de verzorgde keuken bereikbaar. Keuken: De verzorgde keuken uit 2003 is via een kleine opstap bereikbaar en beschikt over veel opslagruimte. De opstelling is uitgerust met een koelkast, wasbak en diverse vernieuwde apparatuur, waaronder een vaatwasser uit 2019, een oven en een inductiekookplaat uit 2024. Een loopdeur biedt vanuit de keuken directe toegang tot de voortuin. 1e verdieping: De entreehal beschikt over een indrukwekkende vide met een balustrade op de eerste etage. Vanaf de overloop is er toegang tot twee volwaardige slaapkamers en de badkamer. De gehele verdieping is hoogwaardig afgewerkt met een nette laminaatvloer. Slaapkamers: De twee slaapkamers van circa 17 m² en 11 m² bieden veel leefruimte en zijn netjes afgewerkt. Dankzij de grote raampartijen beschikt elke kamer over een prettige lichtinval. Een doorlopende laminaatvloer verbindt de vertrekken op deze verdieping tot een harmonieus geheel. Badkamer: De volledig betegelde en verzorgde badkamer is uitgerust met een ligbad inclusief douchevoorziening, een wastafel en een toilet. De ruimte is praktisch ingedeeld en door de volledige betegeling eenvoudig in onderhoud. 2e verdieping: Op de tweede verdieping bevinden zich de derde en vierde slaapkamer, een praktische berging voor bijvoorbeeld seizoensgebonden spullen en de tweede badkamer. Ook hier zijn de ruimtes voorzien van een doorlopende laminaatvloer. Slaapkamers: De derde en vierde slaapkamer van circa 14 m² en 13 m² zijn ruim opgezet en genieten dankzij de grote raampartijen van een overvloed aan natuurlijk licht. De kamer aan de achterzijde is bovendien praktisch ingericht met een eigen wastafel Badkamer: Op deze verdieping bevindt zich de tweede badkamer, die volledig is uitgerust met een wastafel, een douche en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Tuin: De zonnige achtertuin op het noordwesten is volledig onderhoudsvriendelijk betegeld en biedt een heerlijke zitruimte om van de middag- en avondzon te genieten. De tuin is praktisch ingericht met een buitenkraan en een vrijstaande houten berging voorzien van elektra. Via de handige achterom is de privéparkeerplaats op eigen terrein direct bereikbaar. Bijzonderheden: - Energielabel A en volledig geïsoleerd met HR-beglazing; - Royale woonoppervlakte van circa 162 m² met een uitgebouwde woonkamer; - Maar liefst vier volwaardige slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen; - Twee verzorgde badkamers en een extra wastafel op de tweede verdieping; - Moderne keuken voorzien van vernieuwde inbouwapparatuur uit 2019 en 2024; - Onderhoudsvriendelijke achtertuin op het noordwesten met middag- en avondzon; - Duurzame en gasloze verwarming middels het netwerk van stadsverwarming; - Eigen privéparkeerplaats direct achter de woning gelegen.

Hypothek berekenen

€ 675.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.350

2 % Übertragungssteuer (€ 13.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 690.350

3,04%

Jährlich

%

€ 33.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 675.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
162 m²
Fläche des Grundstücks
195 m²
Inhalt
587 m³
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
10 m²
Hinterhof Fläche
87 m²

Bau und Energie

Baujahr
2002
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Stadsverwarming en warmte terugwininstallatie
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 douches, ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 5658

Google Karten

Geografische Übersicht Eindhoven

Entdecken Sie, wo Makler in Eindhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Eindhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eindhoven. In 2026 waren da 249.873 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

249.873

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

18.880

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eindhoven
Jahr Einwohner
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eindhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Ausbildungsstufe

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

34.103

Bezeichnung C

29.742

Bezeichnung B

19.304

Bezeichnung D

11.177

Bezeichnung E

9.327

Bezeichnung F

6.306

Bezeichnung A+

5.788

Bezeichnung G

4.088

Bezeichnung A++

3.731

Bezeichnung A+++

2.635

Bezeichnung A++++

578

Bezeichnung A+++++

42

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eindhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Gesamtanzahl der Firmensitze: 33.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eindhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eindhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eindhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer Häuser in Eindhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.