Direkt zum Inhalt
Logo von WijnandsTilli Makelaardij

Burg. Mr W.J.Merckelbachlaan 1

6285AX Epen • Limburg

Verkauft

€ 519.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.230

2 % Übertragungssteuer (€ 10.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 531.230

Kaufpreis /m²: € 0

Fotoalbum

Beschreibung

Epen is een leuk, gezellig, traditierijk dorp, dat ook nog eens prachtig ligt in zijn heuvelende, bosrijke omgeving. Aan de rand van dit kerkdorp bieden wij aan deze royale halfvrijstaande woning met een speelse indeling en een onbelemmerd panoramisch uitzicht over het heuvelland. Indeling: Begane grond: entree; garage (40m2) met elektrische sectionaalpoort; badkamer met ligbad, wastafelmeubel, douche en toilet; 2 slaapkamers (resp.: 16,5m2 en 17m2). Verdieping: overloop, toilet, slaapkamer (15m2); berging met cv-installatie (HR-combi eigendom uit 2019). De woonkamer met hoge plafond, airco en gashaard biedt toegang tot het balkon; eetkamer en half open keuken in L-opstelling voorzien van inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser oven, koelkast en magnetron. De achtertuin is voorzien van een fijne terrasoverkapping. Bijzonderheden: Energielabel “B”. Woonoppervlak:162m2, Overige inpandige ruimte 48m2, gebouwgebonden buitenruimte 27m2. Perceeloppervlak 320m2. 18 zonnepanelen in eigendom uit 2016.

Hypothek berekenen

€ 519.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.230

2 % Übertragungssteuer (€ 10.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 531.230

3,04%

Jährlich

%

€ 25.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 519.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, halfvrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
162 m²
Fläche des Grundstücks
320 m²
Inhalt
745 m³
Sonstiger Innenraum
48 m²
Gebäude mit Außenbereich
27 m²

Bau und Energie

Baujahr
1981
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gashaard
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Planung

Seit dem Angebot
15-08-2025
Verkaufsdatum
16-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6285

Google Karten

Standort von Epen

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Epen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Epen. In 2026 waren da 982 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 415.000.

Einwohner

982

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 415.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

26

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Epen
Jahr Einwohner
2021 1.020
2022 1.035
2023 1.035
2024 1.025
2025 1.005
2026 982

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Epen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 319.000
2022 EUR 335.000
2023 EUR 385.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 415.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 335 0-15: 105 15-25: 75 25-45: 195 45-65: 280

Ausbildungsstufe

Hoger

230

Praktisch

190

Middelbaar

330

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

95

Nederland

880

Buiten Europa

30

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 56
Appartementen 72
Tussenwoningen 48
Vrijstaande woningen 209
Twee-onder-één-kap woningen 127

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 69
1925 tot 1950 69
1950 tot 1970 149
1970 tot 1980 41
1980 tot 1990 75
1990 tot 2000 16
2000 tot 2010 48
2010 tot 2020 4
2020 en later 23

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung G

136

Bezeichnung C

86

Bezeichnung A

70

Bezeichnung F

68

Bezeichnung B

67

Bezeichnung D

64

Bezeichnung E

19

Bezeichnung A+

5

Bezeichnung A+++

2

Bezeichnung A++

1

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Epen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.660 3.250
2021 1.910 3.400
2022 1.500 3.150
2023 1.220 3.020
2024 1.150 3.090

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.910

Huurwoning

Gas: 980 • Strom: 2.320

Koopwoning

Gas: 1.300 • Strom: 3.260

Appartement

Gas: 880 • Strom: 2.310

Tussenwoning

Gas: 890 • Strom: 2.570

Vrijstaande woning

Gas: 1.460 • Strom: 3.430

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.250 • Strom: 3.020

Betriebsaktivität in Epen (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 35
Overheid, onderwijs en zorg 20
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Gesamtanzahl der Firmensitze: 160

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Epen
Periode Verbrechen
jan 2026 0
jul 2025 3
jun 2025 1
mei 2025 4
mrt 2025 4
mrt 2026 1
nov 2024 2
nov 2025 2
okt 2024 5
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Epen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Epen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Epen?

Epen telt in 2026 ongeveer 982 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Epen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Epen is in 2025 circa € 415.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Epen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Epen ligt rond € 34.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Epen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 26 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Epen?

In Epen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 209 woningen.

Meer Häuser in Epen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.