Direkt zum Inhalt
Logo von Steentjes & Scharenborg

John F. Kennedylaan 25

7141ZN Groenlo • Gelderland

Verkauft unter Vorbehalt

€ 275.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.350

2 % Übertragungssteuer (€ 5.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 282.350

Kaufpreis /m²: € 3.274

Fotoalbum

Beschreibung

Hierbij bieden wij een zeer nette TUSSENWONING aan welke is gelegen aan de John F. Kennedylaan 25 in Groenlo. De woning bevindt zich in een kindvriendelijke woonwijk, op korte afstand van winkelvoorzieningen en basisscholen. Een ideale locatie voor gezinnen en starters! Kortom: een ruime en goed onderhouden woning met alles binnen handbereik. Plan snel een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden! KENMERKEN: – Bouwjaar 1967 – Perceelgrootte 134 m² – Woonoppervlakte 84 m² – Inhoud 342 m³ – Energielabel C – Keurig onderhouden woning – Ruime woonkamer met open keuken – Achterentree / bijkeuken – 3 slaapkamers – De woning wordt verwarmd middels een c.v.-installatie Nefit Topline – Woning is voorzien van rolluiken – Buitenkozijnen in 2021 geschilderd GLOBALE INDELING: BEGANE GROND: Vanaf de straat lopen wij de entree / hal binnen waar zich het toilet, de trapopgang naar de 1e verdieping en een trap- / kelderkast bevinden. Doorlopend komen we in een open keuken en een lichte doorzonwoonkamer. Het keukenblok is in lichte kleurstelling en is voorzien van inbouwapparatuur (4-pits gasfornuis, rvs-afzuigkap, combi-oven en koelkast). Vervolgens komen wij in de achterentree / bijkeuken waar de wasmachine en wasdroger geplaatst kunnen worden. 1e VERDIEPING: Boven aangekomen op de overloop zien wij een vijftal deuren. De overloop is namelijk voorzien van een vaste kast en de overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en een badkamer. Twee van de drie slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. De badkamer is voorzien van een wastafel, douchecabine en een toilet. 2e VERDIEPING: Middels de vlizo trap kunnen wij de bergzolder bereiken. BUITENLEVEN: De achtertuin is gelegen op het noorden, is bereikbaar via een achterom en biedt een fijne plek om buiten te zitten. Tevens vind je hier ook een stenen berging, ideaal voor het opbergen van tuingereedschap en fietsen. Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Deze woning zal niet door de gebruiker verkocht worden en daarom is er geen vragenlijst deel B aanwezig. De niet-zelfbewoningsclausule zal in de koopovereenkomst opgenomen worden. Tevens zal er een ouderdomsclausule en een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.

Hypothek berekenen

€ 275.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.350

2 % Übertragungssteuer (€ 5.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 282.350

2,78%

Jährlich

%

€ 13.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 275.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
84 m²
Fläche des Grundstücks
134 m²
Inhalt
342 m³
Sonstiger Innenraum
8 m²
Externe Berghalle
8 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Topline Compact HRC25 (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
06-03-2026
Verkaufsdatum
13-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 7141

Google Karten

Geografische Übersicht Groenlo

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Groenlo

Wohn- und Viertelzahlen in Groenlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Groenlo. In 2026 waren da 10.032 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 314.000.

Einwohner

10.032

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 314.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

207

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Groenlo
Jahr Einwohner
2021 9.860
2022 9.920
2023 10.030
2024 10.075
2025 10.080
2026 10.032

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Groenlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 222.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 264.000
2024 EUR 280.000
2025 EUR 314.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.585 0-15: 1.320 15-25: 1.100 25-45: 2.120 45-65: 2.905

Ausbildungsstufe

Hoger

2.320

Praktisch

1.750

Middelbaar

3.460

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

785

Nederland

8.650

Buiten Europa

645

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 830
Appartementen 1.085
Tussenwoningen 1.247
Vrijstaande woningen 944
Twee-onder-één-kap woningen 808

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 10
1700 tot 1900 146
1900 tot 1925 212
1925 tot 1950 350
1950 tot 1970 1.121
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 629
1990 tot 2000 547
2000 tot 2010 382
2010 tot 2020 271
2020 en later 114

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.391

Bezeichnung A

1.002

Bezeichnung B

856

Bezeichnung D

532

Bezeichnung G

372

Bezeichnung F

361

Bezeichnung E

289

Bezeichnung A+++

54

Bezeichnung A++

42

Bezeichnung A+

28

Bezeichnung A++++

13

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Groenlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.300 3.010
2021 1.450 3.040
2022 1.130 2.840
2023 930 2.730
2024 900 2.820

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 910 • Strom: 2.580

Huurwoning

Gas: 770 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.970

Appartement

Gas: 690 • Strom: 1.960

Tussenwoning

Gas: 850 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.240 • Strom: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Strom: 2.870

Betriebsaktivität in Groenlo (2025)

Handel en HORECA 215
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 255
Overheid, onderwijs en zorg 180
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.120

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Groenlo
Periode Verbrechen
jan 2026 14
jul 2025 15
jun 2025 14
mei 2025 16
mrt 2025 19
mrt 2026 17
nov 2024 23
nov 2025 13
okt 2024 20
okt 2025 32
sep 2024 22
sep 2025 22

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Groenlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Groenlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Groenlo?

Groenlo telt in 2026 ongeveer 10.032 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Groenlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Groenlo is in 2025 circa € 314.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Groenlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Groenlo ligt rond € 33.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Groenlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 207 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Groenlo?

In Groenlo komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.247 woningen.

Meer Häuser in Groenlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.