Direkt zum Inhalt
Logo von Bakker Makelaardij

Zandvoortselaan 129 A

2106CM Heemstede • Noord-Holland

Verfügbar

€ 579.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.430

2 % Übertragungssteuer (€ 11.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 592.430

Kaufpreis /m²: € 6.293

Fotoalbum

Zandvoortselaan 129 A Heemstede
Bild 27

Beschreibung

Zandvoortselaan 129A Heemstede Een goed onderhouden benedenwoning in het centrum van Heemstede. Dit goed ingedeelde 3-kamer beneden appartement beschikt over een grote en lichte woonkamer met open keuken, twee slaapkamers en een fijne tuin. De woning biedt een prettige leefruimte en is ideaal voor wie comfortabel wil wonen op een centrale locatie. Door de kleinschalige VVE is er sprake van zeer lage servicekosten per jaar, voor 2025 bedragen deze: € 378,97, desondanks is er voldoende geld op de spaarrekening van de VvE. Bouwjaar: 1920 Woonoppervlakte: 92 m² Gebouw gebonden buitenruimte: 0 m² Externe bergruimte: 3 m² Inhoud: 305 m² Deze unieke benedenwoning aan de Zandvoortselaan 129a heeft een uitstekende ligging. Op slechts enkele minuten bevindt zich NS-station Heemstede-Aerdenhout, met directe verbindingen naar diverse grote steden. In de directe omgeving zijn onder andere een supermarkt, speciaalzaken en horecagelegenheden te vinden. Op fietsafstand bereik je de Binnenweg/Raadhuisstraat, waar je volop kunt winkelen en genieten van leuke lunch- en eetgelegenheden. Binnen circa 10 minuten fietsen sta je in het historische centrum van Haarlem. Binnen 15 minuten bereik je het strand van Zandvoort. Indeling: Begane grond: Via de eigen entree kom je binnen in de hal, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. In de hal bevinden zich inbouwkasten en een separaat toilet. Aan de voorzijde van de woning ligt de eerste slaapkamer, van goed formaat en geschikt als hoofdslaapkamer, logeerkamer of werkruimte. Aangrenzend bevindt zich de berging met aansluitingen voor wasapparatuur en extra opslagruimte. Vanuit de hal is de badkamer bereikbaar. Deze is ingericht met een ligbad, douche en wastafel. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de tweede slaapkamer, rustig gelegen en praktisch ingedeeld. De woning eindigt in de lichte woon-/eetkamer aan de achterzijde. Er is voldoende ruimte voor een zithoek en een eethoek. De open keuken is praktisch opgesteld met voldoende werk- en kastruimte. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de tuin, wat zorgt voor veel lichtinval en een prettige verbinding met buiten. Tuin: Via de woonkamer bereik je de achtertuin. De tuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van bestrating en groen. Achter in de tuin staat een houten berging, geschikt voor fietsen en tuingereedschap. De tuin biedt veel privacy en is een fijne plek om buiten te zitten. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1920 - Woonoppervlakte: 92 m² - Externe bergruimte: 3 m² - Inhoud: 305 m² - Ruime benedenwoning van 92 M2 - Centrale ligging - Instap klaar appartement - Energielabel C - V.V.E. kosten: €378,97,- per jaar Bent u enthousiast gemaakt? Bel of mail ons dan laten wij u graag deze fraaie benedenwoning zien en neemt u vooral uw eigen NVM aankoopmakelaar mee. Adressen vindt u op de site van de NVM en op funda.

Hypothek berekenen

€ 579.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.430

2 % Übertragungssteuer (€ 11.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 592.430

3,04%

Jährlich

%

€ 28.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 579.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
92 m²
Inhalt
305 m³
Externe Berghalle
3 m²

Bau und Energie

Baujahr
1920
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Combi (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Garten
Achtertuin
Bergung
Vrijstaande houten berging

Planung

Seit dem Angebot
17-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2106

Google Karten

Geografische Übersicht Heemstede

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Heemstede

Wohn- und Viertelzahlen in Heemstede

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heemstede. In 2026 waren da 27.557 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 680.000.

Einwohner

27.557

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 680.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 49.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.071

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heemstede
Jahr Einwohner
2022 27.557
2023 27.778
2024 27.593
2025 27.638
2026 27.557

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heemstede
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 548.000
2022 EUR 593.000
2023 EUR 673.000
2024 EUR 657.000
2025 EUR 680.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.776 0-15: 4.795 15-25: 2.588 25-45: 5.015 45-65: 7.464

Ausbildungsstufe

Hoger

55

Praktisch

16

Middelbaar

30

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.771

Nederland

20.631

Buiten Europa

4.236

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.308
Appartementen 4.513
Tussenwoningen 4.536
Vrijstaande woningen 607
Twee-onder-één-kap woningen 1.055

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 13
1700 tot 1900 191
1900 tot 1925 1.584
1925 tot 1950 3.279
1950 tot 1970 2.312
1970 tot 1980 945
1980 tot 1990 1.128
1990 tot 2000 102
2000 tot 2010 270
2010 tot 2020 352
2020 en later 53

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.961

Bezeichnung A

2.291

Bezeichnung G

2.026

Bezeichnung F

1.719

Bezeichnung E

1.508

Bezeichnung D

1.308

Bezeichnung B

1.165

Bezeichnung A+

132

Bezeichnung A+++

106

Bezeichnung A++

83

Bezeichnung A++++

7

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heemstede
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.440 2.930
2021 1.640 3.000
2022 1.270 2.780
2023 1.100 2.600
2024 1.050 2.660

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.350 • Strom: 3.010

Huurwoning

Gas: 740 • Strom: 1.800

Koopwoning

Gas: 1.280 • Strom: 3.020

Appartement

Gas: 710 • Strom: 1.800

Tussenwoning

Gas: 1.090 • Strom: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 2.190 • Strom: 4.680

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.640 • Strom: 3.650

Betriebsaktivität in Heemstede (2025)

Handel en HORECA 595
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 1.745
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 320
Financiele diensten en onroerendgoed 325
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.670

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heemstede
Periode Verbrechen
jan 2025 99
jan 2026 84
jul 2025 92
jun 2025 72
mei 2025 85
mrt 2025 103
nov 2024 124
nov 2025 69
okt 2024 115
okt 2025 102
sep 2024 132
sep 2025 94

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heemstede.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heemstede

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heemstede?

Heemstede telt in 2026 ongeveer 27.557 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heemstede is in 2025 circa € 680.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heemstede ligt rond € 49.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heemstede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.071 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heemstede?

In Heemstede komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.536 woningen.

Meer Häuser in Heemstede

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.