Einwohner
31.305
Letztes Jahr: 2025
€ 225.000 k.k.
Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350
2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamt inkl. MwSt.: € 231.350
Kaufpreis /m²: € 3.214
Coehoorn van Scheltingaweg 50 Heerenveen Keurig onderhouden, modern appartement, gelegen op mooie woonstand. Gelegen naast het trappenhuis op de hoek, en aan de voorzijde ruim uitzicht tot aan het Abe Lenstrastadion. Dit appartement is gelegen op de 2e woonlaag en er is een berging op de begane grond. Het is mogelijk om een garagebox te kopen. INDELING: gang (ca. 7,1 m2) met laminaatvloer, meterkast, kastruimte, toilet, woonkamer (ca. 23,4 m2) met laminaatvloer, ruim uitzicht over groenvoorziening, slaapkamer (ca. 11,9 m2) met laminaatvloer, toegang tot het balkon (ca. 5,4 m2), slaap-/werkkamer (ca. 11,5 m2) met laminaatvloer, keuken (ca. 7,4 m2) met modern keukenblok met diverse inbouwapparatuur, royale badkamer (ca. 5,8 m2)met douche, vaste wastafel en aansluiting voor wasmachine. Algemeen: - Kozijnen zijn deels van hout en deels van kunststof. - Het schilderwerk aan de buitenzijde is rond 2020 voor het laatst uitgevoerd. - De isolerende beglazing is HR++ beglazing. - Verwarming door middel van c.v.; het bouwjaar van de ketel is omstreeks 2011. - De elektrische installatie is omstreeks 2011 vernieuwd. - Het keukenblok is omstreeks 2011 geplaatst. - Bouwjaar van het appartementencomplex is ca. 1962. - In de omgeving is betaald parkeren. - Mogelijkheid tot het kopen van een garagebox. - Bijdrage VvE € 275,= per maand. - Het geheel is gemeubileerd en kan inclusief de meubels en stoffering gekocht worden. - Het Funderingsrisico is niet hoog (A, B of C). Ligging: Het appartement is gelegen op loopafstand van het centrum van Heerenveen. In het centrum zijn verschillende winkel- en horecavoorzieningen. Ook Sportstad Heerenveen met diverse mogelijkheden om te sporten is in de directe omgeving. Heerenveen is centraal gelegen en er zijn goede aansluitingen op de provinciale en rijkswegen (onder andere A6, A7 en A32). Nabij het centrum is een trein- en busstation.
€ 225.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350
2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 231.350
2,78%
Jährlich
€ 11.250
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Douche en wastafelmeubel
Erkunden Sie Heerenveen und die umliegenden Gebiete
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerenveen. In 2025 waren da 31.305 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 304.000.
Einwohner
31.305
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliche WOZ
EUR 304.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.000
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
1.450
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2021 | 29.795 |
| 2022 | 30.220 |
| 2023 | 30.680 |
| 2024 | 31.070 |
| 2025 | 31.305 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 221.000 |
| 2022 | EUR 244.000 |
| 2023 | EUR 287.000 |
| 2024 | EUR 297.000 |
| 2025 | EUR 304.000 |
Hoger
7.110
Praktisch
5.760
Middelbaar
9.910
Europa
1.940
Nederland
24.930
Buiten Europa
4.430
Bezeichnung A
5.659
Bezeichnung C
3.786
Bezeichnung B
2.964
Bezeichnung D
1.085
Bezeichnung G
921
Bezeichnung E
868
Bezeichnung F
434
Bezeichnung A+++
420
Bezeichnung A+
404
Bezeichnung A++
206
Bezeichnung A++++
89
Bezeichnung A+++++
21
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.130 | 2.430 |
| 2021 | 1.250 | 2.480 |
| 2022 | 980 | 2.340 |
| 2023 | 820 | 2.240 |
| 2024 | 790 | 2.330 |
Hoekwoning
Gas: 890 • Strom: 2.320
Huurwoning
Gas: 670 • Strom: 1.740
Koopwoning
Gas: 950 • Strom: 2.720
Appartement
Gas: 600 • Strom: 1.560
Tussenwoning
Gas: 780 • Strom: 2.200
Vrijstaande woning
Gas: 1.190 • Strom: 3.540
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 960 • Strom: 2.580
Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.245
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2025 | 124 |
| jan 2026 | 88 |
| jul 2025 | 104 |
| jun 2025 | 113 |
| mei 2025 | 107 |
| mrt 2025 | 157 |
| nov 2024 | 122 |
| nov 2025 | 133 |
| okt 2024 | 116 |
| okt 2025 | 142 |
| sep 2024 | 70 |
| sep 2025 | 112 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerenveen.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
8442KT Heerenveen
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
8441AX Heerenveen
€ 255.000 k.k.
€ 3.643/m²
8446AZ Heerenveen
€ 375.000 k.k.
€ 2.737/m²
8446AV Heerenveen
€ 289.500 k.k.
€ 3.290/m²
8445SM Heerenveen
€ 850.000 k.k.
€ 4.337/m²
8448MJ Heerenveen
€ 469.000 k.k.
€ 3.474/m²
8446MK Heerenveen
€ 345.000 k.k.
€ 3.053/m²
8448VM Heerenveen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²