Direkt zum Inhalt
Logo von Mijn Makelaar Heerenveen

Henriëtte Roland Holstweg 19

8448RV Heerenveen • Fryslân

Verkauft

€ 439.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 449.630

Kaufpreis /m²: € 3.628

Fotoalbum

Henriëtte Roland Holstweg 19 Heerenveen
Bild 45

Beschreibung

Op zoek naar een zeer complete woning (bouwjaar 2012) waar je echt zo in kunt? Geen muurtje hoeft te sauzen en de tuin en terras voor je klaar staan om lekker te relaxen? Dan moet je hier gaan kijken. In het plan De Wetterhoeke van 44 moderne rijwoningen zijn 4 woningen met extra grond. Vandaar dat dit ook de woningen waren die als eerste in het project waren verkocht. Deze woning heeft niet alleen extra grond, maar ook een luxe stenen aangebouwde garage met sectionaaldeur. De bijzonder mooi aangelegde tuin is een stuk breder dan de overige woningen in dit plan (c.a. 12.5m x 9.0m!). De keuken, hoogglans witte uitvoering (nog steeds smetteloos) en eerste klas apparatuur van Siemens: vaatwasser, combimagnetron, koelkast, vriezer, gaskookplaat, afzuigkap en natuurstenen aanrechtblad. Ook de badkamer is luxe en helemaal naar wens gemaakt met een ruime douche voorzien van regendouche, tweede toilet, wastafel, design radiator en vloerverwarming. Indeling begane grond: Ruime entree met garderoberuimte, meterkast, modern (zwevend) toilet, tuingerichte woonkamer met deur naar het achterliggende zonneterras en een straatgerichte hoek opgestelde keuken. Indeling eerste verdieping: Hier zijn 3 grote slaapvertrekken gesitueerd van respectievelijk 16m², 12m² en 8m², allemaal met recht opgetrokken wanden dus optimaal woonoppervlak en een complete moderne badkamer van ca. 5m². Indeling tweede verdieping: Ook deze is via een vaste trap te bereiken en is een heerlijke ruimte voor je hobby, met op het hoogste punt bijna een hoogte van 4m, maar je kunt hier ook prima nog een of twee extra kamers maken. De ruimte is al mooi afgewerkt. Bijzonderheden: Onderhoudsarm met o.a. alle kozijnen uitgevoerd in kunststof. Vloerverwarming op de begane grond. Het A-label staat garant voor lage energielasten door een hoogwaardig isolatiepakket en HR ++ beglazing. Ligging: Mooie locatie aan de noordzijde van Skoatterwald. Een gewilde nieuwe wijk met vele voorzieningen (o.a. onderwijs en kinderopvang) en op loop-/fietsafstand het winkelcentrum, bos en sportvoorzieningen. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 439.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 449.630

2,78%

Jährlich

%

€ 21.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 439.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, herenhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
121 m²
Fläche des Grundstücks
206 m²
Inhalt
501 m³
Sonstiger Innenraum
18 m²
Hinterhof Fläche
113 m²

Bau und Energie

Baujahr
2012
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Lessenaardak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas ( combiketel uit 2012, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving
Garten
Achtertuin, voortuin en zonneterras
Gartenlage
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
20-10-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 8448

Google Karten

Karte von Heerenveen

Erkunden Sie Heerenveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Heerenveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerenveen. In 2025 waren da 31.305 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 304.000.

Einwohner

31.305

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 304.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.450

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerenveen
Jahr Einwohner
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerenveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Ausbildungsstufe

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.659

Bezeichnung C

3.786

Bezeichnung B

2.964

Bezeichnung D

1.085

Bezeichnung G

921

Bezeichnung E

868

Bezeichnung F

434

Bezeichnung A+++

420

Bezeichnung A+

404

Bezeichnung A++

206

Bezeichnung A++++

89

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerenveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 890 • Strom: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Strom: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Strom: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Strom: 2.580

Betriebsaktivität in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.245

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerenveen
Periode Verbrechen
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerenveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerenveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer Häuser in Heerenveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.