Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Heerlen

Pleijweg 24

6415RH Heerlen • Limburg

Verfügbar

€ 398.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.810

2 % Übertragungssteuer (€ 7.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 407.810

Kaufpreis /m²: € 3.134

Fotoalbum

Beschreibung

Gelegen op een rustige, doch centrale locatie in de wijk "Palemig" mogen wij u deze geheel onderkelderde 2-onder 1-kap woning aanbieden met zeer fraai uitzicht aan de achterzijde, geheel vernieuwde parterre met luxe open keuken, garage, ruim terras en diepe tuin. Indeling: Souterrain: De kelder is onderverdeeld in diverse ruimten, waaronder provisiekelder, ruimte alwaar standplaats boiler en omvormer zonnepanelen, berging. Tevens riante multifunctionele ruimte ca. 11 meter diep, welke middels openslaande deuren toegang verschaft tot het overdekte terras en de tuin. En een 2e ruime hobbyruimte ca. 7.00m x 3.20m. Parterre: Oprit met plaats voor het stallen van meerdere auto's. Fraai aangelegde voortuin. Hal/entree alwaar meterkast, garderobenis en half betegelde toiletruimte met vrijhangend toilet. Riante woonkamer, met veel lichtinval door de enorme raampartijen, schuifpui naar terras en fantastisch vrij uitzicht. Tevens is de woonkamer voorzien van een mooie pelletkachel. De parterre is geheel voorzien van een PVC vloer in visgraatmotief. Er is een separate leeshoek gecreëerd waar men zich bijvoorbeeld heerlijk even kan terugtrekken om te genieten van een goed boek. De strak uitgevoerde, moderne keuken met kook(schier)eiland, en uitgerust met de navolgende apparatuur: 2 koelkasten, 2 diepvriezen, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, 2 ovens, vaatwasser en close in boiler. Ook vanuit de keuken kan men genieten van het prachtige uitzicht. Vanuit de keuken is de garage bereikbaar. Deze is voorzien van een elektrisch bedienbare sectionaalpoort, aansluitpunten voor witgoedapparatuur en een airconditioning. Tuin: Vanuit de woonkamer en keuken bereikt men het ruime terras met geweldig uitzicht. Via een trap is de lager gelegen tuin te bereiken. De omsloten tuin is voorzien van plantenborders, een gazon en witte kiezel en kan via een nabijgelegen pad (erfdienstbaarheid) achterom worden bereikt. 1e Verdieping: Aan de achterzijde gelegen, geheel betegelde badkamer 2.42m x 2.15m voorzien van ligbad met whirlpoolfunctie/douche en badmeubel met vaste wastafel. Betegelde ruimte (voorheen washok) waar men bijvoorbeeld een 2e toilet kan realiseren. Slaapkamer achterzijde 3.85m x 3.34m voorzien van riante inbouwkastenwand. Slaapkamer voorzijde 3.85m x 3.09m welke tevens is voorzien van een inbouwkastenwand. De 1e verdieping is voorzien van een grindvloer (m.u.v. badkamer). Bijzonderheden: - De woning is in 2020 grotendeels gerenoveerd/verduurzaamd, door o.a. het plaatsen van 12 zonnepanelen (eigendom), kunststof kozijnen met HR+++ glas, een nieuwe elektrische boiler. Tevens is de gevel nageïsoleerd. De pelletkachel is ca. 2 jaar oud, de keuken dateert van 2022. - Energielabel A! - De woning is geheel gasloos. - Dak woning is ca. 5 jaar oud. - De woning is uitgerust met een domoticasysteem, welke achter zal blijven.

Hypothek berekenen

€ 398.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.810

2 % Übertragungssteuer (€ 7.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 407.810

2,78%

Jährlich

%

€ 19.900

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 398.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
127 m²
Fläche des Grundstücks
430 m²
Inhalt
750 m³
Sonstiger Innenraum
115 m²
Gebäude mit Außenbereich
37 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie en muurisolatie
Heizung
Pelletkachel
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad en wastafelmeubel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6415

Google Karten

Standort von Heerlen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Heerlen

Wohn- und Viertelzahlen in Heerlen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerlen. In 2026 waren da 69.029 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 218.029.

Einwohner

69.029

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 218.029

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.202

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.829

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerlen
Jahr Einwohner
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerlen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Ausbildungsstufe

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

10.659

Bezeichnung A

5.993

Bezeichnung B

5.625

Bezeichnung D

4.213

Bezeichnung E

3.598

Bezeichnung F

3.468

Bezeichnung G

3.286

Bezeichnung A+

727

Bezeichnung A++

255

Bezeichnung A+++

178

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerlen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.013 • Strom: 2.728

Huurwoning

Gas: 708 • Strom: 2.003

Koopwoning

Gas: 908 • Strom: 2.784

Appartement

Gas: 591 • Strom: 1.777

Tussenwoning

Gas: 888 • Strom: 2.552

Vrijstaande woning

Gas: 1.472 • Strom: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Strom: 2.986

Betriebsaktivität in Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.095

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerlen
Periode Verbrechen
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerlen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerlen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer Häuser in Heerlen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.