Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Heerlen

Pleijweg 24

6415RH Heerlen • Limburg

Disponible

€ 398.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 407.810

Prix d'achat /m²: € 3.134

Galerie de photos

Description

Gelegen op een rustige, doch centrale locatie in de wijk "Palemig" mogen wij u deze geheel onderkelderde 2-onder 1-kap woning aanbieden met zeer fraai uitzicht aan de achterzijde, geheel vernieuwde parterre met luxe open keuken, garage, ruim terras en diepe tuin. Indeling: Souterrain: De kelder is onderverdeeld in diverse ruimten, waaronder provisiekelder, ruimte alwaar standplaats boiler en omvormer zonnepanelen, berging. Tevens riante multifunctionele ruimte ca. 11 meter diep, welke middels openslaande deuren toegang verschaft tot het overdekte terras en de tuin. En een 2e ruime hobbyruimte ca. 7.00m x 3.20m. Parterre: Oprit met plaats voor het stallen van meerdere auto's. Fraai aangelegde voortuin. Hal/entree alwaar meterkast, garderobenis en half betegelde toiletruimte met vrijhangend toilet. Riante woonkamer, met veel lichtinval door de enorme raampartijen, schuifpui naar terras en fantastisch vrij uitzicht. Tevens is de woonkamer voorzien van een mooie pelletkachel. De parterre is geheel voorzien van een PVC vloer in visgraatmotief. Er is een separate leeshoek gecreëerd waar men zich bijvoorbeeld heerlijk even kan terugtrekken om te genieten van een goed boek. De strak uitgevoerde, moderne keuken met kook(schier)eiland, en uitgerust met de navolgende apparatuur: 2 koelkasten, 2 diepvriezen, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, 2 ovens, vaatwasser en close in boiler. Ook vanuit de keuken kan men genieten van het prachtige uitzicht. Vanuit de keuken is de garage bereikbaar. Deze is voorzien van een elektrisch bedienbare sectionaalpoort, aansluitpunten voor witgoedapparatuur en een airconditioning. Tuin: Vanuit de woonkamer en keuken bereikt men het ruime terras met geweldig uitzicht. Via een trap is de lager gelegen tuin te bereiken. De omsloten tuin is voorzien van plantenborders, een gazon en witte kiezel en kan via een nabijgelegen pad (erfdienstbaarheid) achterom worden bereikt. 1e Verdieping: Aan de achterzijde gelegen, geheel betegelde badkamer 2.42m x 2.15m voorzien van ligbad met whirlpoolfunctie/douche en badmeubel met vaste wastafel. Betegelde ruimte (voorheen washok) waar men bijvoorbeeld een 2e toilet kan realiseren. Slaapkamer achterzijde 3.85m x 3.34m voorzien van riante inbouwkastenwand. Slaapkamer voorzijde 3.85m x 3.09m welke tevens is voorzien van een inbouwkastenwand. De 1e verdieping is voorzien van een grindvloer (m.u.v. badkamer). Bijzonderheden: - De woning is in 2020 grotendeels gerenoveerd/verduurzaamd, door o.a. het plaatsen van 12 zonnepanelen (eigendom), kunststof kozijnen met HR+++ glas, een nieuwe elektrische boiler. Tevens is de gevel nageïsoleerd. De pelletkachel is ca. 2 jaar oud, de keuken dateert van 2022. - Energielabel A! - De woning is geheel gasloos. - Dak woning is ca. 5 jaar oud. - De woning is uitgerust met een domoticasysteem, welke achter zal blijven.

Prêt immobilier berekenen

€ 398.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 407.810

2,78%

Annuellement

%

€ 19.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 398.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
127 m²
Superficie du terrain
430 m²
Contenu
750 m³
Autre espace intérieur
115 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
37 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1967
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie en muurisolatie
Chauffage
Pelletkachel
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6415

Google Maps

Localisation de Heerlen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Heerlen

Chiffres de logement et de quartier dans Heerlen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerlen. En 2026 étaient 69.029 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 218.029.

Résidents

69.029

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 218.029

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.202

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.829

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerlen
Année Résidents
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerlen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Niveau d'enseignement

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Origine des habitants (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.659

Étiquette A

5.993

Étiquette B

5.625

Étiquette D

4.213

Étiquette E

3.598

Étiquette F

3.468

Étiquette G

3.286

Étiquette A+

727

Étiquette A++

255

Étiquette A+++

178

Étiquette A++++

55

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerlen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.013 • Électricité: 2.728

Huurwoning

Gaz: 708 • Électricité: 2.003

Koopwoning

Gaz: 908 • Électricité: 2.784

Appartement

Gaz: 591 • Électricité: 1.777

Tussenwoning

Gaz: 888 • Électricité: 2.552

Vrijstaande woning

Gaz: 1.472 • Électricité: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.124 • Électricité: 2.986

Activité dans Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Nombre total d'établissements: 7.095

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerlen
Période Délits
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerlen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerlen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer maisons in Heerlen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.