Direkt zum Inhalt
Logo von Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg

Prof. van Itersonstraat 48

6419BH Heerlen • Limburg

Verfügbar

€ 345.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.750

2 % Übertragungssteuer (€ 6.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 353.750

Kaufpreis /m²: € 2.091

Fotoalbum

Beschreibung

PROF. VAN ITERSONSTRAAT 48 TE HEERLEN Aan een doodlopende zijstraat in de wijk Welten kunnen wij u deze halfvrijstaande woning (type "2-onder-1-kap") met onder meer woonkamer, eetkamer, semi-open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, balkons voor- en achter en een gezellige achtertuin op het westen met tuinhuis te koop aanbieden ALGEMEEN Vraagprijs: € 345.000,-- k.k. Aanvaarding: op korte termijn mogelijk Onderhoud: goed, doch modernisering gewenst Bouwjaar: circa 1966 Perceeloppervlak: 205 m² Woonoppervlakte: circa 165 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 13 m² (balkon) Inhoud: circa 566 m³ Energielabel: D (geldig tot 07-11-2035) TYPERING Deze woning is gelegen aan een doodlopende (zij)straat in de geliefde wijk Welten, een voormalig door de gemeente Heerlen opgeslokt boerendorp in het westen van de gemeente Heerlen. De buurt kenmerkt zich door het behoud van het dorpse karakter. In Welten ligt onder meer het ziekenhuis van Heerlen, het Zuyderland Medisch Centrum (voorheen Atrium Medisch Centrum). Verder bevinden zich in het dorp een oude kerk, de H. Martinus, de Weltervijver, de Weltermolen en het woonhuis Strijthagen. Op het gebied van onderwijs zijn in Welten basisschool St. Martinus, de Open Universiteit en het Sintermeertencollege gevestigd. RKVV Weltania is de voetbalclub die in Welten zijn thuisbasis heeft. Tenslotte zijn ook openbaar vervoer en winkels op loopafstand en zijn alle verdere voorziening in het centrum van Heerlen te vinden. De woning is degelijk en in spouw gebouwd, goed onderhouden, maar dient inmiddels wel te worden gemoderniseerd. Het is geheel voorzien van houten kozijnen met geheel dubbele beglazing (deels HR++). Kortom: een ruime woning in een kindvriendelijke buurt die u gezien moet hebben! INDELING Parterre: Overdekte entree; ruime hal met muurkast, garderobenis met wastafel en trap naar verdieping; deels betegeld toilet; woonkamer (32,7 m²) met plavuizen vloer en deur naar achtertuin, vaste kastenwand en lichtkoepel; kantoor/hobbykamer (19,5 m²) met parketvloer; semi-open keuken (9,6 m²) met keukeninstallatie in hoekopstelling voorzien van diverse boven- en onderkasten, laden, afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, combimagnetron (defect), koel-/vriescombinatie en werkblad met spoelbak; inpandig berging (9,5 m²) aan voorzijde met deur naar voorzijde, meterkast (voldoende smeltzekeringen, aardlek, slimme elektra-, gas- en watermeter) en cv-gas combiketel (Nefit Eco Comfort HRC, bouwjaar 2018, huur Hesi € 41,29 per maand). Tuin: Achtertuin op het westen (middag- en avondzon) met deels overdekt terras aansluitend aan de woning, gazon, borders, beplanting en houten tuinberging. 1e Verdieping: Ruime overloop (7,6 m²); slaapkamer I (21,3 m²) aan voorzijde met deur naar balkon (6,3 m²); slaapkamer II (12,5 m²) aan achterzijde met deur naar balkon (6,3 m²); slaapkamer III (12,4 m²) aan achterzijde met deur naar ditzelfde balkon; deels betegelde badkamer (4,5 m²) met ligbad, tweede toilet en wastafel. BIJZONDERHEDEN - Gelegen aan een doodlopende straat, in een kindvriendelijke omgeving; - Centraal gelegen in de nabijheid van de belangrijkste uitvalswegen; - Alle voorzieningen in de nabije omgeving; - Geheel houten kozijnen met dubbele beglazing (deels HR++); - Semi-open keuken; - Drie slaapkamers; - Gezellige tuin op het westen met terras, gazon en tuinhuis; - De cv-ketel is gehuurd en het huurcontract gaat over op de kopers; - In de koopovereenkomst zullen een "ouderdoms-" en een "niet-zelf-bewoond" clausule worden opgenomen; - Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; - Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan; - De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; - Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”); - Een financieringsvoorbehoud kan maximaal worden gesteld ter hoogte van de vraagprijs; - Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud; - Voor dit object heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op "Geen hoog risico" (indicatie A, B of C ). Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een funderingsonderzoek te verrichten;

Hypothek berekenen

€ 345.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.750

2 % Übertragungssteuer (€ 6.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 353.750

2,78%

Jährlich

%

€ 17.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 345.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, eindwoning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
165 m²
Fläche des Grundstücks
205 m²
Inhalt
566 m³
Gebäude mit Außenbereich
13 m²
Hinterhof Fläche
85 m²

Bau und Energie

Baujahr
1966
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Eco Comort HRC (gas gestookt combiketel uit 2018, huur)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het westen
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6419

Google Karten

Standort von Heerlen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Heerlen

Wohn- und Viertelzahlen in Heerlen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerlen. In 2026 waren da 69.029 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 218.029.

Einwohner

69.029

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 218.029

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.202

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.829

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerlen
Jahr Einwohner
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerlen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Ausbildungsstufe

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

10.659

Bezeichnung A

5.993

Bezeichnung B

5.625

Bezeichnung D

4.213

Bezeichnung E

3.598

Bezeichnung F

3.468

Bezeichnung G

3.286

Bezeichnung A+

727

Bezeichnung A++

255

Bezeichnung A+++

178

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerlen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.013 • Strom: 2.728

Huurwoning

Gas: 708 • Strom: 2.003

Koopwoning

Gas: 908 • Strom: 2.784

Appartement

Gas: 591 • Strom: 1.777

Tussenwoning

Gas: 888 • Strom: 2.552

Vrijstaande woning

Gas: 1.472 • Strom: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Strom: 2.986

Betriebsaktivität in Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.095

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerlen
Periode Verbrechen
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerlen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerlen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer Häuser in Heerlen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.