Aller directement au contenu
Logo de Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg

Prof. van Itersonstraat 48

6419BH Heerlen • Limburg

Disponible

€ 345.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 353.750

Prix d'achat /m²: € 2.091

Galerie de photos

Description

PROF. VAN ITERSONSTRAAT 48 TE HEERLEN Aan een doodlopende zijstraat in de wijk Welten kunnen wij u deze halfvrijstaande woning (type "2-onder-1-kap") met onder meer woonkamer, eetkamer, semi-open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, balkons voor- en achter en een gezellige achtertuin op het westen met tuinhuis te koop aanbieden ALGEMEEN Vraagprijs: € 345.000,-- k.k. Aanvaarding: op korte termijn mogelijk Onderhoud: goed, doch modernisering gewenst Bouwjaar: circa 1966 Perceeloppervlak: 205 m² Woonoppervlakte: circa 165 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 13 m² (balkon) Inhoud: circa 566 m³ Energielabel: D (geldig tot 07-11-2035) TYPERING Deze woning is gelegen aan een doodlopende (zij)straat in de geliefde wijk Welten, een voormalig door de gemeente Heerlen opgeslokt boerendorp in het westen van de gemeente Heerlen. De buurt kenmerkt zich door het behoud van het dorpse karakter. In Welten ligt onder meer het ziekenhuis van Heerlen, het Zuyderland Medisch Centrum (voorheen Atrium Medisch Centrum). Verder bevinden zich in het dorp een oude kerk, de H. Martinus, de Weltervijver, de Weltermolen en het woonhuis Strijthagen. Op het gebied van onderwijs zijn in Welten basisschool St. Martinus, de Open Universiteit en het Sintermeertencollege gevestigd. RKVV Weltania is de voetbalclub die in Welten zijn thuisbasis heeft. Tenslotte zijn ook openbaar vervoer en winkels op loopafstand en zijn alle verdere voorziening in het centrum van Heerlen te vinden. De woning is degelijk en in spouw gebouwd, goed onderhouden, maar dient inmiddels wel te worden gemoderniseerd. Het is geheel voorzien van houten kozijnen met geheel dubbele beglazing (deels HR++). Kortom: een ruime woning in een kindvriendelijke buurt die u gezien moet hebben! INDELING Parterre: Overdekte entree; ruime hal met muurkast, garderobenis met wastafel en trap naar verdieping; deels betegeld toilet; woonkamer (32,7 m²) met plavuizen vloer en deur naar achtertuin, vaste kastenwand en lichtkoepel; kantoor/hobbykamer (19,5 m²) met parketvloer; semi-open keuken (9,6 m²) met keukeninstallatie in hoekopstelling voorzien van diverse boven- en onderkasten, laden, afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, combimagnetron (defect), koel-/vriescombinatie en werkblad met spoelbak; inpandig berging (9,5 m²) aan voorzijde met deur naar voorzijde, meterkast (voldoende smeltzekeringen, aardlek, slimme elektra-, gas- en watermeter) en cv-gas combiketel (Nefit Eco Comfort HRC, bouwjaar 2018, huur Hesi € 41,29 per maand). Tuin: Achtertuin op het westen (middag- en avondzon) met deels overdekt terras aansluitend aan de woning, gazon, borders, beplanting en houten tuinberging. 1e Verdieping: Ruime overloop (7,6 m²); slaapkamer I (21,3 m²) aan voorzijde met deur naar balkon (6,3 m²); slaapkamer II (12,5 m²) aan achterzijde met deur naar balkon (6,3 m²); slaapkamer III (12,4 m²) aan achterzijde met deur naar ditzelfde balkon; deels betegelde badkamer (4,5 m²) met ligbad, tweede toilet en wastafel. BIJZONDERHEDEN - Gelegen aan een doodlopende straat, in een kindvriendelijke omgeving; - Centraal gelegen in de nabijheid van de belangrijkste uitvalswegen; - Alle voorzieningen in de nabije omgeving; - Geheel houten kozijnen met dubbele beglazing (deels HR++); - Semi-open keuken; - Drie slaapkamers; - Gezellige tuin op het westen met terras, gazon en tuinhuis; - De cv-ketel is gehuurd en het huurcontract gaat over op de kopers; - In de koopovereenkomst zullen een "ouderdoms-" en een "niet-zelf-bewoond" clausule worden opgenomen; - Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; - Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan; - De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; - Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”); - Een financieringsvoorbehoud kan maximaal worden gesteld ter hoogte van de vraagprijs; - Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud; - Voor dit object heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op "Geen hoog risico" (indicatie A, B of C ). Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een funderingsonderzoek te verrichten;