Aller directement au contenu
Logo de Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg

Prof. van Itersonstraat 48

6419BH Heerlen • Limburg

Disponible

€ 345.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 353.750

Prix d'achat /m²: € 2.091

Galerie de photos

Description

PROF. VAN ITERSONSTRAAT 48 TE HEERLEN Aan een doodlopende zijstraat in de wijk Welten kunnen wij u deze halfvrijstaande woning (type "2-onder-1-kap") met onder meer woonkamer, eetkamer, semi-open keuken, 3 slaapkamers, badkamer, balkons voor- en achter en een gezellige achtertuin op het westen met tuinhuis te koop aanbieden ALGEMEEN Vraagprijs: € 345.000,-- k.k. Aanvaarding: op korte termijn mogelijk Onderhoud: goed, doch modernisering gewenst Bouwjaar: circa 1966 Perceeloppervlak: 205 m² Woonoppervlakte: circa 165 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 13 m² (balkon) Inhoud: circa 566 m³ Energielabel: D (geldig tot 07-11-2035) TYPERING Deze woning is gelegen aan een doodlopende (zij)straat in de geliefde wijk Welten, een voormalig door de gemeente Heerlen opgeslokt boerendorp in het westen van de gemeente Heerlen. De buurt kenmerkt zich door het behoud van het dorpse karakter. In Welten ligt onder meer het ziekenhuis van Heerlen, het Zuyderland Medisch Centrum (voorheen Atrium Medisch Centrum). Verder bevinden zich in het dorp een oude kerk, de H. Martinus, de Weltervijver, de Weltermolen en het woonhuis Strijthagen. Op het gebied van onderwijs zijn in Welten basisschool St. Martinus, de Open Universiteit en het Sintermeertencollege gevestigd. RKVV Weltania is de voetbalclub die in Welten zijn thuisbasis heeft. Tenslotte zijn ook openbaar vervoer en winkels op loopafstand en zijn alle verdere voorziening in het centrum van Heerlen te vinden. De woning is degelijk en in spouw gebouwd, goed onderhouden, maar dient inmiddels wel te worden gemoderniseerd. Het is geheel voorzien van houten kozijnen met geheel dubbele beglazing (deels HR++). Kortom: een ruime woning in een kindvriendelijke buurt die u gezien moet hebben! INDELING Parterre: Overdekte entree; ruime hal met muurkast, garderobenis met wastafel en trap naar verdieping; deels betegeld toilet; woonkamer (32,7 m²) met plavuizen vloer en deur naar achtertuin, vaste kastenwand en lichtkoepel; kantoor/hobbykamer (19,5 m²) met parketvloer; semi-open keuken (9,6 m²) met keukeninstallatie in hoekopstelling voorzien van diverse boven- en onderkasten, laden, afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, combimagnetron (defect), koel-/vriescombinatie en werkblad met spoelbak; inpandig berging (9,5 m²) aan voorzijde met deur naar voorzijde, meterkast (voldoende smeltzekeringen, aardlek, slimme elektra-, gas- en watermeter) en cv-gas combiketel (Nefit Eco Comfort HRC, bouwjaar 2018, huur Hesi € 41,29 per maand). Tuin: Achtertuin op het westen (middag- en avondzon) met deels overdekt terras aansluitend aan de woning, gazon, borders, beplanting en houten tuinberging. 1e Verdieping: Ruime overloop (7,6 m²); slaapkamer I (21,3 m²) aan voorzijde met deur naar balkon (6,3 m²); slaapkamer II (12,5 m²) aan achterzijde met deur naar balkon (6,3 m²); slaapkamer III (12,4 m²) aan achterzijde met deur naar ditzelfde balkon; deels betegelde badkamer (4,5 m²) met ligbad, tweede toilet en wastafel. BIJZONDERHEDEN - Gelegen aan een doodlopende straat, in een kindvriendelijke omgeving; - Centraal gelegen in de nabijheid van de belangrijkste uitvalswegen; - Alle voorzieningen in de nabije omgeving; - Geheel houten kozijnen met dubbele beglazing (deels HR++); - Semi-open keuken; - Drie slaapkamers; - Gezellige tuin op het westen met terras, gazon en tuinhuis; - De cv-ketel is gehuurd en het huurcontract gaat over op de kopers; - In de koopovereenkomst zullen een "ouderdoms-" en een "niet-zelf-bewoond" clausule worden opgenomen; - Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; - Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan; - De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; - Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”); - Een financieringsvoorbehoud kan maximaal worden gesteld ter hoogte van de vraagprijs; - Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud; - Voor dit object heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op "Geen hoog risico" (indicatie A, B of C ). Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een funderingsonderzoek te verrichten;

Prêt immobilier berekenen

€ 345.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 353.750

2,78%

Annuellement

%

€ 17.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 345.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, eindwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
165 m²
Superficie du terrain
205 m²
Contenu
566 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²
Aire de la cour arrière
85 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1966
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Eco Comort HRC (gas gestookt combiketel uit 2018, huur)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6419

Google Maps

Localisation de Heerlen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Heerlen

Chiffres de logement et de quartier dans Heerlen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerlen. En 2026 étaient 69.029 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 218.029.

Résidents

69.029

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 218.029

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.202

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.829

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerlen
Année Résidents
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerlen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Niveau d'enseignement

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Origine des habitants (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.659

Étiquette A

5.993

Étiquette B

5.625

Étiquette D

4.213

Étiquette E

3.598

Étiquette F

3.468

Étiquette G

3.286

Étiquette A+

727

Étiquette A++

255

Étiquette A+++

178

Étiquette A++++

55

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerlen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.013 • Électricité: 2.728

Huurwoning

Gaz: 708 • Électricité: 2.003

Koopwoning

Gaz: 908 • Électricité: 2.784

Appartement

Gaz: 591 • Électricité: 1.777

Tussenwoning

Gaz: 888 • Électricité: 2.552

Vrijstaande woning

Gaz: 1.472 • Électricité: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.124 • Électricité: 2.986

Activité dans Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Nombre total d'établissements: 7.095

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerlen
Période Délits
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerlen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerlen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer maisons in Heerlen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.