Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Heerlen

Insula 96

6416BZ Heerlen • Limburg

Disponible

€ 250.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 256.850

Prix d'achat /m²: € 2.577

Galerie de photos

Description

Ruim appartement op de tweede verdieping met twee slaapkamers, royaal balkon, berging en privé parkeerplaats gelegen te Heerlen, Insula 96. Het appartement is gelegen in het complex Zuyderhof, gebouwd in 2005. Top geïsoleerd (energielabel B) en nabij alle voorzieningen zoals scholen en winkels. Het complex is rolstoeltoegankelijk en ideaal voor alle doelgroepen. Parterre: Privé parkeerplaats aan de voorzijde van het complex. Separate berging, ideaal voor het plaatsen van fietsen of te gebruiken als opslag. Gezamenlijke entree met bellentableau en brievenbussen. In de centrale hal is de liftinstallatie en trappenhuis aanwezig. Tweede verdieping: Entree. Hal met meterkast en bergkast met opstelling van de HR combi cv-installatie. Vanuit de hal toegang naar de moderne keuken die recent vernieuwd is met een keuken in hoekopstelling inclusief apparatuur: gaskookplaat, afzuigkap en oven. Ruime woonkamer voorzien van laminaatvloer en vrij uitzicht aan de voorzijde. Het balkon is royaal van opzet en biedt tevens een prima uitzicht. Tevens is er een windscherm aanwezig en is het balkon overdekt waardoor meubels nagenoeg droog staan. Tevens is er in de woonkamer nog toegang naar de inpandige berging met aansluitingen voor wasapparatuur. Via de verdeelhal toegang naar alle andere vertrekken zoals de twee slaapkamers respectievelijk 16m2 en 7.5m2 groot. Ook de slaapkamers zijn uitgerust met dezelfde laminaatvloer. De geheel betegelde badkamer is voorzien van een douchecabine met vernieuwde glazen schuifdeuren, tweede toilet en wastafel. Separaat betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje. Bijzonderheden: - Ideaal appartement in een 'jong' complex in de wijk Molenberg. - Goed geïsoleerd, energielabel B. - Geheel voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (HR++). - Privé parkeerplaats. - Rolstoeltoegankelijk. - VVE bijdrage €137,81 per maand. - Aanvaarding in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 250.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 256.850

2,78%

Annuellement

%

€ 12.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 250.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
97 m²
Contenu
280 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6416

Google Maps

Localisation de Heerlen

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Heerlen

Chiffres de logement et de quartier dans Heerlen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerlen. En 2026 étaient 69.029 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 218.029.

Résidents

69.029

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 218.029

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.202

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.829

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerlen
Année Résidents
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerlen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Niveau d'enseignement

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Origine des habitants (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.659

Étiquette A

5.993

Étiquette B

5.625

Étiquette D

4.213

Étiquette E

3.598

Étiquette F

3.468

Étiquette G

3.286

Étiquette A+

727

Étiquette A++

255

Étiquette A+++

178

Étiquette A++++

55

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerlen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.013 • Électricité: 2.728

Huurwoning

Gaz: 708 • Électricité: 2.003

Koopwoning

Gaz: 908 • Électricité: 2.784

Appartement

Gaz: 591 • Électricité: 1.777

Tussenwoning

Gaz: 888 • Électricité: 2.552

Vrijstaande woning

Gaz: 1.472 • Électricité: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.124 • Électricité: 2.986

Activité dans Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Nombre total d'établissements: 7.095

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerlen
Période Délits
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerlen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerlen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer maisons in Heerlen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.