Direkt zum Inhalt
Logo von Consten Vastgoed B.V.

Rennemigstraat 14

6413BT Heerlen • Limburg

Verfügbar

€ 350.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 358.850

Kaufpreis /m²: € 2.201

Fotoalbum

Beschreibung

Karaktervol herenhuis met royale tuin en moderne afwerking. Rennemigstraat 14, Heerlen Aan de Rennemigstraat in Heerlen ligt dit stijlvolle rijksmonumentale herenhuis uit 1925. Oorspronkelijk gebouwd als mijnopzichterswoning en onderdeel van een voormalig beambtencomplex, combineert deze karaktervolle hoekwoning authentieke details met hedendaags wooncomfort. Met circa 160 m² woonoppervlak, een perceel van circa 465 m² en diverse renovaties in 2025 — waaronder dak, isolatie, elektra en badkamer — is de woning grotendeels instapklaar, met behoud van haar historische uitstraling. Indeling Souterrain / kelder In het souterrain bevindt zich een sauna en tweede badkamer. Daarnaast is er volop praktische bergruimte aanwezig. Begane grond Via de authentieke entree bereikt u de ruime hal met trapopgang. De woonkamer is licht en ruim opgezet, met prettig zicht op de tuin rondom de woning. Aan de achterzijde ligt de moderne leefkeuken, die direct aansluit op de tuin en voldoende ruimte biedt om te koken en te tafelen. Eerste verdieping De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een verzorgde, recent vernieuwde badkamer. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en dragen bij aan het comfortabele en instapklare karakter van de woning. Tweede verdieping / zolder Via een vaste trap bereikt u de volwaardige tweede verdieping. Deze sfeervolle ruimte met karakteristieke balken is volledig geïsoleerd en uitstekend geschikt als extra slaapkamer, atelier, hobbyruimte of thuiskantoor. Buitenruimte De royale tuin rondom de woning biedt veel privacy, licht en vrijheid dankzij de gunstige hoekligging. Er is volop ruimte voor meerdere terrassen, een speelplek of moestuin. Daarnaast beschikt het perceel over meerdere bergingen en een vrijstaand stenen bijgebouw, ideaal als hobbyruimte. Ligging en monumentale status De woning is gelegen in de groene wijk Rennemig, op korte afstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Ook de uitvalswegen richting Maastricht, Eindhoven en Aken zijn goed bereikbaar. Als rijksmonument heeft de woning een bijzondere cultuurhistorische waarde. Bijzonderheden * Rijksmonumentale hoekwoning met rijke historie * Ca. 160 m² woonoppervlak * Perceel van ca. 465 m² * Enkele renovaties uitgevoerd in 2025 * Wellnessruimte met sauna en tweede badkamer * Hoge plafonds en authentieke details * Volwaardige tweede verdieping met vaste trap * Royale tuin met veel privacy * Rustige, groene ligging nabij voorzieningen en uitvalswegen * Alle maten zijn circa maten; * Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend; * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”)

Hypothek berekenen

€ 350.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.850

2,78%

Jährlich

%

€ 17.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 350.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Herenhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
159 m²
Fläche des Grundstücks
464 m²
Inhalt
672 m³
Sonstiger Innenraum
27 m²
Externe Berghalle
23 m²
Hinterhof Fläche
288 m²

Bau und Energie

Baujahr
1925
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
D

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Sauna, inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • sauna
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6413

Google Karten

Standort von Heerlen

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Heerlen

Wohn- und Viertelzahlen in Heerlen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerlen. In 2026 waren da 69.029 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 218.029.

Einwohner

69.029

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 218.029

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.202

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.829

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerlen
Jahr Einwohner
2021 68.002
2022 67.963
2023 68.283
2024 68.638
2025 68.815
2026 69.029

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerlen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 161.327
2022 EUR 173.225
2023 EUR 205.872
2024 EUR 203.030
2025 EUR 218.029

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 17.325 0-15: 8.790 15-25: 7.135 25-45: 17.275 45-65: 18.475

Ausbildungsstufe

Hoger

12.893

Praktisch

16.908

Middelbaar

21.848

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

11.090

Nederland

45.575

Buiten Europa

12.160

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.469
Appartementen 15.001
Tussenwoningen 12.744
Vrijstaande woningen 1.845
Twee-onder-één-kap woningen 2.563

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 14
1700 tot 1900 326
1900 tot 1925 2.871
1925 tot 1950 4.299
1950 tot 1970 7.398
1970 tot 1980 4.064
1980 tot 1990 4.375
1990 tot 2000 2.364
2000 tot 2010 872
2010 tot 2020 465
2020 en later 645

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

10.659

Bezeichnung A

5.993

Bezeichnung B

5.625

Bezeichnung D

4.213

Bezeichnung E

3.598

Bezeichnung F

3.468

Bezeichnung G

3.286

Bezeichnung A+

727

Bezeichnung A++

255

Bezeichnung A+++

178

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerlen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.557
2021 1.218 2.591
2022 957 2.476
2023 810 2.376
2024 782 2.391

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.013 • Strom: 2.728

Huurwoning

Gas: 708 • Strom: 2.003

Koopwoning

Gas: 908 • Strom: 2.784

Appartement

Gas: 591 • Strom: 1.777

Tussenwoning

Gas: 888 • Strom: 2.552

Vrijstaande woning

Gas: 1.472 • Strom: 3.817

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Strom: 2.986

Betriebsaktivität in Heerlen (2025)

Handel en HORECA 1.450
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 1.600
Overheid, onderwijs en zorg 1.405
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 495
Financiele diensten en onroerendgoed 300
Cultuur, recreatie en overige diensten 855

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.095

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerlen
Periode Verbrechen
jan 2026 341
jul 2025 411
jun 2025 429
mei 2025 382
mrt 2025 411
mrt 2026 432
nov 2024 419
nov 2025 455
okt 2024 452
okt 2025 434
sep 2024 422
sep 2025 389

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerlen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerlen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerlen?

Heerlen telt in 2026 ongeveer 69.029 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerlen is in 2025 circa € 218.029.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerlen ligt rond € 29.202 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerlen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.829 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerlen?

In Heerlen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.001 woningen.

Meer Häuser in Heerlen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.