Direkt zum Inhalt
Logo von Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Deldenerstraat 6 146

7551AE Hengelo • Overijssel

Verkauft

€ 305.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.950

2 % Übertragungssteuer (€ 6.100) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 312.950

Kaufpreis /m²: € 3.315

Fotoalbum

Beschreibung

Dit comfortabele en goed onderhouden 3-kamer TOP-appartement bevindt zich op de 6e verdieping van het exclusieve wooncomplex “Thrinon” in het hart van Hengelo, met alle voorzieningen binnen handbereik. Het in 2005 gebouwde complex Thrinon bestaat uit 91 appartementen en is uiteraard voorzien van een lift. De centrale ligging zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid van het stadscentrum, een supermarkt en de uitvalswegen A-35 en A-1. Het appartement beschikt over een zonnig balkon van circa 7 m² op het zuiden. Op de eerste verdieping bevinden zich een inpandige berging van circa 9 m² en een eigen parkeerplaats achter het gebouw op het afgesloten terrein. Dankzij de goede isolatie, dubbele beglazing en een hoogrendementsketel heeft het appartement een laag energieverbruik en een gunstig energielabel A. Bent u benieuwd naar de ligging, indeling en het ruime dakterras? Maak dan gerust een afspraak voor een bezichtiging, onze makelaar vertelt u graag meer. Indeling Centrale entree met beltableau en afgesloten portaal met lift. De brede, verzorgde gemeenschappelijke gangen geven het complex een representatieve en luxe uitstraling. Appartement op de 6e verdieping Ruime entree/hal met meterkast en een half betegeld toilet. Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers en een nette, volledig betegelde badkamer voorzien van een douche en dubbele wastafels. In de inpandige berging bevinden zich de wasmachineaansluiting, de cv-ketel (2022, eigendom) en de WTW-installatie. De royale woonkamer met open keuken biedt directe toegang tot het zonnige dakterras. Bijzonderheden: - Bouwjaar: ca. 2005 / Woonoppervlakte: ca. 92m² / Inhoud: ca. 280m³ - Volledig geïsoleerd / HR Combiketel (2022), eigendom / Energiecertificaat: A; - Levensloopbestendig / Lift aanwezig; - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Inpandige berging op de eerste verdieping; - Keuze notaris voorbehouden aan verkoper | Levering via KienhuisLegal; - VvE kosten: € 202,86 per maand; Aanvaarding: in overleg tussen verkoper en koper (kan snel); KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 305.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.950

2 % Übertragungssteuer (€ 6.100) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 312.950

2,78%

Jährlich

%

€ 15.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 305.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
6e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
92 m²
Inhalt
280 m³
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
9 m²

Bau und Energie

Baujahr
2005
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Heizung
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Parken
Op afgesloten terrein

Planung

Seit dem Angebot
11-02-2026
Verkaufsdatum
08-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel en inloopdouche

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 7551

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.