Ir directamente al contenido
Logotipo de Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Deldenerstraat 6 146

7551AE Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 305.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 312.950

Precio de compra /m²: € 3.315

Galería de fotos

Descripción

Dit comfortabele en goed onderhouden 3-kamer TOP-appartement bevindt zich op de 6e verdieping van het exclusieve wooncomplex “Thrinon” in het hart van Hengelo, met alle voorzieningen binnen handbereik. Het in 2005 gebouwde complex Thrinon bestaat uit 91 appartementen en is uiteraard voorzien van een lift. De centrale ligging zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid van het stadscentrum, een supermarkt en de uitvalswegen A-35 en A-1. Het appartement beschikt over een zonnig balkon van circa 7 m² op het zuiden. Op de eerste verdieping bevinden zich een inpandige berging van circa 9 m² en een eigen parkeerplaats achter het gebouw op het afgesloten terrein. Dankzij de goede isolatie, dubbele beglazing en een hoogrendementsketel heeft het appartement een laag energieverbruik en een gunstig energielabel A. Bent u benieuwd naar de ligging, indeling en het ruime dakterras? Maak dan gerust een afspraak voor een bezichtiging, onze makelaar vertelt u graag meer. Indeling Centrale entree met beltableau en afgesloten portaal met lift. De brede, verzorgde gemeenschappelijke gangen geven het complex een representatieve en luxe uitstraling. Appartement op de 6e verdieping Ruime entree/hal met meterkast en een half betegeld toilet. Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers en een nette, volledig betegelde badkamer voorzien van een douche en dubbele wastafels. In de inpandige berging bevinden zich de wasmachineaansluiting, de cv-ketel (2022, eigendom) en de WTW-installatie. De royale woonkamer met open keuken biedt directe toegang tot het zonnige dakterras. Bijzonderheden: - Bouwjaar: ca. 2005 / Woonoppervlakte: ca. 92m² / Inhoud: ca. 280m³ - Volledig geïsoleerd / HR Combiketel (2022), eigendom / Energiecertificaat: A; - Levensloopbestendig / Lift aanwezig; - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Inpandige berging op de eerste verdieping; - Keuze notaris voorbehouden aan verkoper | Levering via KienhuisLegal; - VvE kosten: € 202,86 per maand; Aanvaarding: in overleg tussen verkoper en koper (kan snel); KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 305.000

Coste del comprador (estimado): € 7.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 312.950

2,78%

Anualmente

%

€ 15.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 305.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
6e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
92 m²
Contenido
280 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2005
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Aparcar
Op afgesloten terrein

Planificación

Ofrecido desde
11-02-2026
Fecha de venta
08-04-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel en inloopdouche

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7551

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.