Direkt zum Inhalt
Logo von Fynhuys Makelaars

Theo Vogelspad 40

5081MA Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Verkauft

€ 500.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.850

2 % Übertragungssteuer (€ 10.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 511.850

Kaufpreis /m²: € 5.882

Fotoalbum

Beschreibung

Dit ruime drie-kamer-appartement is gelegen in de Poortwachter en biedt u alle rust en comfort die u wenst. Het appartement is gelegen op de eerste woonlaag bereikbaar via een lift en beschikt het over een eigen parkeerplaats en ruime berging in de kelder onder het appartement. Naast de royale woonkamer zijn er twee slaapkamers. Tevens beschikt het appartement over een balkon aan de voorzijde, uitkijkend op de Herlaerstraat. De entree van het complex is gelegen aan het binnenterrein. Dit terrein beschikt over een aantal parkeerplaatsen voor bezoekers en tevens is de parkeergarage onder het gebouw bereikbaar middels een hellingbaan. Bij de (automatische)voordeur is het brievenbus- en bellenplateau aanwezig. Het bellenplateau beschikt over een camera zodat er vanuit het appartement gecommuniceerd kan worden met bezoekers. Uiteraard kan de voordeur ook vanuit het appartement geopend worden. Indeling: De centrale hal op de verdieping geeft toegang tot de meterkast en de entree van het appartement. De hal geeft toegang tot alle ruimtes. De woonkamer is voorzien van een eikenhouten vloer en beschikt over veel raampartijen met een zeer prettig lichtinval. Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar welke is gelegen op het zuidoosten. De keuken (2006) met gasfornuis beschikt over een eiland en een tegelvloer. De combimagnetron-/oven is in 2019 vervangen, de vaatwasser in 2011. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, een badkamer met douche, wastafelmeubel en de aansluitvoorzieningen voor de wasapparatuur, een separaat toilet en een berging met de opstelling van de WTW en CV installatie (beide 2024 vervangen). Bijzonderheden: - Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder - Ruime berging in de parkeerkelder - VvE bijdrage 311 euro per maand (o.a. inclusief opstalverzekering, (groot)onderhoud, liftonderhoud, schilderwerk). - Balkon gelegen op het zuidoosten - Houten kozijnen met HR++ beglazing, deels voorzien van screens

Hypothek berekenen

€ 500.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.850

2 % Übertragungssteuer (€ 10.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 511.850

3,04%

Jährlich

%

€ 25.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 500.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
85 m²
Inhalt
283 m³
Sonstiger Innenraum
1 m²
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
2006
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant CW4 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Parkeergarage
Garagenart
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
04-07-2025
Verkaufsdatum
27-07-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • frans balkon
  • glasvezelkabel
  • en lift

Karten

Postkarten

Postkarten für 5081

Google Karten

Hilvarenbeek auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Hilvarenbeek aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Hilvarenbeek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hilvarenbeek. In 2025 waren da 8.880 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 460.000.

Einwohner

8.880

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 460.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

565

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hilvarenbeek
Jahr Einwohner
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hilvarenbeek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Ausbildungsstufe

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.149

Bezeichnung A

1.060

Bezeichnung B

673

Bezeichnung D

463

Bezeichnung F

325

Bezeichnung A+

281

Bezeichnung G

240

Bezeichnung E

143

Bezeichnung A+++

113

Bezeichnung A++++

46

Bezeichnung A++

33

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hilvarenbeek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Strom: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Strom: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Strom: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Strom: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Strom: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Strom: 2.880

Betriebsaktivität in Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.345

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hilvarenbeek
Periode Verbrechen
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hilvarenbeek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hilvarenbeek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer Häuser in Hilvarenbeek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.