Aller directement au contenu
Logo de Fynhuys Makelaars

Theo Vogelspad 40

5081MA Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Vendu

€ 500.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 511.850

Prix d'achat /m²: € 5.882

Galerie de photos

Description

Dit ruime drie-kamer-appartement is gelegen in de Poortwachter en biedt u alle rust en comfort die u wenst. Het appartement is gelegen op de eerste woonlaag bereikbaar via een lift en beschikt het over een eigen parkeerplaats en ruime berging in de kelder onder het appartement. Naast de royale woonkamer zijn er twee slaapkamers. Tevens beschikt het appartement over een balkon aan de voorzijde, uitkijkend op de Herlaerstraat. De entree van het complex is gelegen aan het binnenterrein. Dit terrein beschikt over een aantal parkeerplaatsen voor bezoekers en tevens is de parkeergarage onder het gebouw bereikbaar middels een hellingbaan. Bij de (automatische)voordeur is het brievenbus- en bellenplateau aanwezig. Het bellenplateau beschikt over een camera zodat er vanuit het appartement gecommuniceerd kan worden met bezoekers. Uiteraard kan de voordeur ook vanuit het appartement geopend worden. Indeling: De centrale hal op de verdieping geeft toegang tot de meterkast en de entree van het appartement. De hal geeft toegang tot alle ruimtes. De woonkamer is voorzien van een eikenhouten vloer en beschikt over veel raampartijen met een zeer prettig lichtinval. Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar welke is gelegen op het zuidoosten. De keuken (2006) met gasfornuis beschikt over een eiland en een tegelvloer. De combimagnetron-/oven is in 2019 vervangen, de vaatwasser in 2011. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, een badkamer met douche, wastafelmeubel en de aansluitvoorzieningen voor de wasapparatuur, een separaat toilet en een berging met de opstelling van de WTW en CV installatie (beide 2024 vervangen). Bijzonderheden: - Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder - Ruime berging in de parkeerkelder - VvE bijdrage 311 euro per maand (o.a. inclusief opstalverzekering, (groot)onderhoud, liftonderhoud, schilderwerk). - Balkon gelegen op het zuidoosten - Houten kozijnen met HR++ beglazing, deels voorzien van screens

Prêt immobilier berekenen

€ 500.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 511.850

3,04%

Annuellement

%

€ 25.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 500.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
85 m²
Contenu
283 m³
Autre espace intérieur
1 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
18 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2006
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant CW4 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
04-07-2025
Date de vente
27-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • buitenzonwering
  • frans balkon
  • glasvezelkabel
  • en lift

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5081

Google Maps

Hilvarenbeek sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Hilvarenbeek

Chiffres de logement et de quartier dans Hilvarenbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hilvarenbeek. En 2025 étaient 8.880 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 460.000.

Résidents

8.880

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 460.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

565

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hilvarenbeek
Année Résidents
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hilvarenbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Niveau d'enseignement

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origine des habitants (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.149

Étiquette A

1.060

Étiquette B

673

Étiquette D

463

Étiquette F

325

Étiquette A+

281

Étiquette G

240

Étiquette E

143

Étiquette A+++

113

Étiquette A++++

46

Étiquette A++

33

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hilvarenbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.790

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.940

Koopwoning

Gaz: 1.140 • Électricité: 3.250

Appartement

Gaz: 630 • Électricité: 1.680

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.510

Vrijstaande woning

Gaz: 1.390 • Électricité: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.880

Activité dans Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Nombre total d'établissements: 1.345

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hilvarenbeek
Période Délits
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hilvarenbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hilvarenbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer maisons in Hilvarenbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.