Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Heerlen

Hommerterweg 28

6431EW Hoensbroek • Limburg

Verkauft

€ 299.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.840

2 % Übertragungssteuer (€ 5.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 307.340

Kaufpreis /m²: € 2.415

Fotoalbum

Beschreibung

In de wijk "Mariarade" mogen wij u een zeer verassend woonhuis met 3 slaapkamers aanbieden. De woning beschikt namelijk over een zeer ruime garage/loods van ca. 55m2 op het perceel. De woning is gelegen aan de Hommerterweg 28 te Hoensbroek. Indeling: Souterrain: De provisiekelder is groot ca. 10 m² alwaar eveneens de omvormer voor de zonnepanelen en de Nefit CV-ketel gesitueerd zijn. Begane grond: Middels de hal/entree met vernieuwde meterkast, trapopgang en geheel betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje komt u in de woonkamer met open keuken. De woonkamer en open keuken zijn voorzien van grote raampartijen, openslaande deuren en een gesealde grind vloer met vloerverwarming. De woonkamer en open keuken zijn groot ca. 38 m². De keuken is voorzien van een L-vormige keukenopstelling met de navolgende apparatuur: 4 pits inductiekookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron en vaatwasser. Vanuit de keuken is de bijkeuken te bereiken. De bijkeuken is groot ca. 9 m² waar eveneens de aansluiting voor de wasmachine aanwezig is. De tuin is geheel onderhoudsvrij en is gelegen op het noordoosten. De zeer ruime garage/loods is gelegen aan de achterzijde van de tuin. De ruimte is afgesloten middels openslaande Horman garagedeuren. Tevens is deze ruimte voorzien van een eigen meterkast voldoende licht en een raam. De afmetingen zijn 6,0x8,05m. 1e Verdieping: Middels de overloop zijn de 3 slaapkamers alsmede de badkamer te bereiken. De slaapkamers zijn alle voorzien van een laminaatvloer en zijn respectievelijk groot ca. 17 m², 11 m² en 7 m². De betegelde badkamer is groot ca. 4 m² en is voorzien van een ligbad, vaste wastafel en zwevend toilet. 2e Verdieping: De 2e verdieping is middels een vaste trap te bereiken. De berging/ 4e slaapkamer is groot ca. 10 m² en is eveneens voorzien van een laminaatvloer. Bijzonderheden: - De woning is voorzien van kunststof kozijnen. - De woning is voorzien van dubbele beglazing. - het hoofddak is voorzien van unidek isolatie - De woning is gedeeltelijk voorzien van rolluiken, waarvan deels elektrisch bedienbaar. - De woning is voorzien van elektrische vloerverwarming op de begane grond. - De woning is voorzien van - De meterkast is in 2024 vernieuwd. Tevens krachtstroom in de garage. - De garage/loods is volledig geïsoleerd. - De Nefit CV-ketel is gehuurd via Hesi voor een bedrag van € 43,93 per maand. - De woning is voorzien van 12 zonnepanelen, met bouwjaar 2018 welke gehuurd zijn via Volta voor een bedrag van € 39,47 per maand. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 299.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.840

2 % Übertragungssteuer (€ 5.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 307.340

2,78%

Jährlich

%

€ 14.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 299.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, halfvrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
124 m²
Fläche des Grundstücks
259 m²
Inhalt
469 m³
Sonstiger Innenraum
10 m²
Externe Berghalle
48 m²

Bau und Energie

Baujahr
1953
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel, huur)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg
Garten
Achtertuin
Parken
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
3 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
19-02-2026
Verkaufsdatum
09-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6431

Google Karten

Standort von Hoensbroek

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Hoensbroek

Wohn- und Viertelzahlen in Hoensbroek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hoensbroek. In 2026 waren da 18.708 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 200.122.

Einwohner

18.708

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 200.122

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.990

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.004

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Einwohner
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Ausbildungsstufe

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.728

Bezeichnung E

1.374

Bezeichnung B

1.367

Bezeichnung F

1.353

Bezeichnung D

1.274

Bezeichnung A

1.092

Bezeichnung G

1.009

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++

48

Bezeichnung A++++

28

Bezeichnung A++

16

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hoensbroek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 943 • Strom: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Strom: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Strom: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Strom: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Strom: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Strom: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Strom: 2.979

Betriebsaktivität in Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.495

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hoensbroek
Periode Verbrechen
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hoensbroek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hoensbroek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer Häuser in Hoensbroek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.