Direkt zum Inhalt
Logo von Groenhout Makelaars Midden-Drenthe

Hof van Halenweg 2 277

9414AG Hooghalen • Drenthe

Verfügbar

€ 239.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.640

2 % Übertragungssteuer (€ 4.790) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 246.140

Fotoalbum

Hof van Halenweg 2 277 Hooghalen
Bild 29

Beschreibung

Goed onderhouden, 6 persoons, VRIJSTAANDE RECREATIEWONING met een beschutte tuin en parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning is volledig gemeubileerd, inclusief inventaris, en gelegen op een ruime kavel van ca. 497 m². De woning het de inventaris zijn goed onderhouden. Verhuren biedt een prima rendement met de mogelijkheid voor eigen gebruik. Het geheel is rustig gelegen op het fraaie recreatiepark "Het Grote Zand" in Hooghalen, centraal gelegen tussen Assen en Beilen. Het park biedt veel voorzieningen, zoals het centrumgebouw met onder andere de receptie, een overdekt zwembad, sauna, speelweide, minimarkt, restaurant en bruincafé. Op loopafstand ligt het prachtige heidelandschap "Groote Zand" waar je zo de natuur in wandelt of fietst. Dit maakt het een uitstekende uitvalsbasis voor diverse uitstapjes en activiteiten. BEGANE GROND Hal/entree, toilet, tuingerichte woonkamer (ca. 26m²) met openslaande deuren naar het zonneterras, nette keuken (2022) voorzien van inbouwapparatuur koelkast, vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat en afzuigkap, een ruime slaapkamer (ca. 13m²) en ruime badkamer (ca. 6m²) voorzien van ligbad, aparte douche en een vaste wastafel. VERDIEPING Overloop met 2 ruime slaapkamers (ca. 14m² en ca. 13m²) en badkamer met toilet, douche en vaste wastafel. TUIN De woning beschikt over een ruime bos tuin rondom met een zonneterras, deze biedt privacy met zon en schaduw plekken. Er kan op eigen terrein met 2 auto's worden geparkeerd. BIJZONDERHEDEN - Volledig geïsoleerde recreatiewoning; - Pretparken, musea, "belevingspaden" en een dierentuin zijn op korte afstand van het recreatiepark te vinden; - In de (nabije) omgeving van het park liggen tevens tal van natuurgebieden, waar heerlijk kan worden gewandeld en gefietst; - Het betreft een 6-persoons recreatiewoning, het is mogelijk om de woning via het park recreatief te verhuren; - Nieuwe schuur geplaatst in 2022; - De woning wordt gemeubileerd aangeboden en is in 2021 bijna volledig gerenoveerd en vernieuwd; - Moderne keuken en badkamer (vernieuwd in 2021); - De parklasten bedragen € 4500,- per jaar. Dit is inclusief servicevergoeding, afvalbijdrage, afvoer afval, CAI aansluiting, Videma, slagboompas en zwembad (geen verhuur).

Hypothek berekenen

€ 239.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.640

2 % Übertragungssteuer (€ 4.790) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 246.140

2,78%

Jährlich

%

€ 11.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 239.500 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
recreatiewoning
Wohnungstyp
Bungalow, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
94 m²
Fläche des Grundstücks
497 m²
Inhalt
342 m³
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
133 m²

Bau und Energie

Baujahr
2008
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en in recreatiepark
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 douches, ligbad, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 9414

Google Karten

Betrachten Sie Hooghalen auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Hooghalen

Wohn- und Viertelzahlen in Hooghalen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hooghalen. In 2025 waren da 1.555 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 399.000.

Einwohner

1.555

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 399.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

27

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hooghalen
Jahr Einwohner
2021 1.455
2022 1.470
2023 1.515
2024 1.535
2025 1.555

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hooghalen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 339.000
2024 EUR 367.000
2025 EUR 399.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 380 0-15: 225 15-25: 165 25-45: 315 45-65: 485

Ausbildungsstufe

Hoger

280

Praktisch

420

Middelbaar

490

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

70

Nederland

1.435

Buiten Europa

50

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 22
Appartementen 40
Tussenwoningen 21
Vrijstaande woningen 363
Twee-onder-één-kap woningen 148

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 58
1925 tot 1950 108
1950 tot 1970 161
1970 tot 1980 88
1980 tot 1990 72
1990 tot 2000 81
2000 tot 2010 252
2010 tot 2020 112
2020 en later 56

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung B

260

Bezeichnung C

188

Bezeichnung A

150

Bezeichnung G

119

Bezeichnung D

91

Bezeichnung F

44

Bezeichnung E

27

Bezeichnung A+

6

Bezeichnung A++

2

Bezeichnung A+++

2

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hooghalen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.700 3.300
2021 1.920 3.520
2022 1.440 3.320
2023 1.150 3.280
2024 1.090 3.500

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.160 • Strom: 1.770

Huurwoning

Gas: 1.110 • Strom: 2.350

Koopwoning

Gas: 1.160 • Strom: 3.500

Appartement

Gas: 1.060 • Strom: 2.360

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 1.790

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Strom: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Strom: 2.690

Betriebsaktivität in Hooghalen (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 35
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Gesamtanzahl der Firmensitze: 230

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hooghalen
Periode Verbrechen
jan 2025 4
jan 2026 3
jul 2025 1
jun 2025 9
mei 2025 3
mrt 2025 0
nov 2024 2
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 1
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hooghalen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hooghalen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hooghalen?

Hooghalen telt in 2025 ongeveer 1.555 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooghalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooghalen is in 2025 circa € 399.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooghalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooghalen ligt rond € 31.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooghalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 27 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooghalen?

In Hooghalen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 363 woningen.

Meer Häuser in Hooghalen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.