Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij de Parel

Van Tuyllstraat 56

3829AD Hooglanderveen • Utrecht

Verfügbar

€ 869.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 19.230

2 % Übertragungssteuer (€ 17.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 888.230

Kaufpreis /m²: € 5.204

Fotoalbum

Beschreibung

‘Aan de prachtige Van Tuyllstraat 56 in Hooglanderveen hebben wij jarenlang met ontzettend veel plezier gewoond. Dit huis was voor ons vanaf dag één een plek die meteen goed voelde: sfeervol, ruim, groen en heerlijk rustig. De oude eiken langs de laan geven ieder seizoen zijn eigen charme, van frisgroen in het voorjaar tot knus en kleurrijk in de herfst. Het is een huis waar je leeft, geniet en herinneringen maakt – en waarvan we hopen dat nieuwe bewoners er net zo gelukkig worden als wij.’ Deze charmante 2-onder-1-kapwoning heeft alles in huis voor wie op zoek is naar karakter, comfort én duurzaamheid. Gelegen aan een rustige, groene laan in het geliefde Hooglanderveen, biedt deze goed onderhouden woning niet alleen volop sfeer, maar ook verrassend veel ruimte. Met een garage én twee parkeerplaatsen op eigen oprit is praktisch gemak hier vanzelfsprekend. Binnen voel je direct de warme uitstraling. De klassieke kamer en suite op de begane grond geeft de woning karakter en flexibiliteit: gezellig samen in de eetkamer, ontspannen in de woonkamer of juist beide ruimtes open voor een heerlijke leefruimte. De gashaard zorgt voor extra sfeer tijdens knusse avonden, terwijl de dubbele openslaande deuren naar de tuin een prachtige verbinding met buiten creëren. De keuken aan de straatzijde biedt een fijn uitzicht op de rustige straat en de indrukwekkende eikenbomen. Op de verdiepingen vind je drie ruime slaapkamers en een comfortabele badkamer met ligbad, dubbele wastafel en inloopdouche. De zolder is een echte verrassing: een royale extra slaapkamer met volop mogelijkheden, bijvoorbeeld voor een extra kamer of werkplek, plus een handige vliering voor extra bergruimte. Ook op het gebied van duurzaamheid zit je hier helemaal goed. Met 19 zonnepanelen, een hybride warmtepomp, elektrische boiler/zonneboiler en laadpaal aan huis is deze woning klaar voor de toekomst én vriendelijk voor de energierekening. De onder architectuur aangelegde tuin is een waar groen paradijs, ontworpen door Erwin Bakker. Meerdere zonnige terrassen, prachtige beplanting, privacy en zelfs plek voor een hangmat tussen de bomen maken dit een heerlijke plek om ieder seizoen van te genieten. De ligging maakt het plaatje compleet: rustig, kindvriendelijk, basisschool op loopafstand, dicht bij het Hoevelakens bos en station Amersfoort Vathorst, met zelfs een sleeheuvel om de hoek. ‘Wij laten dit bijzondere huis met een dubbel gevoel achter, maar gunnen de volgende bewoners net zoveel woonplezier, comfort en geluk op deze unieke plek aan de Van Tuyllstraat.’

Hypothek berekenen

€ 869.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 19.230

2 % Übertragungssteuer (€ 17.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 888.230

3,04%

Jährlich

%

€ 43.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 869.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
167 m²
Fläche des Grundstücks
255 m²
Inhalt
592 m³
Externe Berghalle
16 m²
Hinterhof Fläche
80 m²

Bau und Energie

Baujahr
2008
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Hybride ketel (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
01-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3829

Google Karten

Karte von Hooglanderveen

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Hooglanderveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hooglanderveen. In 2025 waren da 4.835 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 585.000.

Einwohner

4.835

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 585.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.600

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

83

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Einwohner
2021 4.935
2022 4.910
2023 4.875
2024 4.870
2025 4.835

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 419.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 543.000
2024 EUR 546.000
2025 EUR 585.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 555 0-15: 1.030 15-25: 680 25-45: 1.130 45-65: 1.430

Ausbildungsstufe

Hoger

1.590

Praktisch

580

Middelbaar

1.340

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

230

Nederland

3.910

Buiten Europa

695

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 340
Appartementen 251
Tussenwoningen 622
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 285

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 26
1950 tot 1970 271
1970 tot 1980 43
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 299
2020 en later 15

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.067

Bezeichnung C

253

Bezeichnung B

233

Bezeichnung D

67

Bezeichnung E

54

Bezeichnung F

44

Bezeichnung A+

35

Bezeichnung G

30

Bezeichnung A+++

11

Bezeichnung A++

6

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hooglanderveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.150 3.290
2021 1.300 3.430
2022 1.030 3.230
2023 880 3.040
2024 860 3.180

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 920 • Strom: 3.040

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 1.910

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 3.380

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.690

Tussenwoning

Gas: 770 • Strom: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 1.220 • Strom: 4.690

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.640

Betriebsaktivität in Hooglanderveen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 195
Overheid, onderwijs en zorg 115
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Gesamtanzahl der Firmensitze: 585

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hooglanderveen
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 11
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 4
nov 2024 9
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 16
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hooglanderveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hooglanderveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hooglanderveen?

Hooglanderveen telt in 2025 ongeveer 4.835 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen is in 2025 circa € 585.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen ligt rond € 40.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooglanderveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 83 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooglanderveen?

In Hooglanderveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 622 woningen.

Meer Häuser in Hooglanderveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.