Direkt zum Inhalt
Logo von Van Brussel Wiebenga makelaars & taxateurs

Geert Knolweg 91

8501ZM Joure • Fryslân

Verfügbar

€ 439.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 449.630

Kaufpreis /m²: € 3.326

Fotoalbum

Beschreibung

Ruime, modern afgewerkte twee-onder-een-kapwoning met dubbele garage, gelegen aan de rand van Joure. De woning is de afgelopen jaren grotendeels gemoderniseerd en de woonkamer is aan de achterzijde vergroot. Achter de woning is een ruim overdekt terras en een diepe tuin (ca. 18 m.) met veel privacy. De woning met maar liefst 5 slaapkamers. Voorzien van zonnepanelen met een jaaropbrengst van ca. 5.500 kWh, de woning heeft een A label. De grondoppervlakte is ca. 421 m2. De vergrote woonkamer vormt samen met de halfopen keuken een royale en lichte leefruimte van circa 50 m². Door de schuifpui staat de woonkamer in directe verbinding met het overdekte terras en de fraai gelegen achtertuin. De woonruimte is voorzien van vloerverwarming en afgewerkt met een moderne PVC-vloer. De dubbele garage en royale schuur maken deze woning extra praktisch. Hier is desgewenst eenvoudig een werkruimte, praktijkruimte of slaapkamer op de begane grond te realiseren. Aan de voorzijde heeft de woning een ruime oprit met voldoende parkeergelegenheid (4 auto's) op eigen terrein. INDELING: BEGANE GROND: Entree met hal, meterkast en toilet. Royale vergrote woonkamer, PVC-vloer en schuifpui naar het overdekte terras en de tuin. Halfopen keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi oven, koelkast, gasfornuis en afzuigkap. Praktische en ruime bijkeuken met witgoedaansluitingen, toegang tot de dubbele garage en royale berg-/schuurruimte. 1e VERDIEPING: Overloop met toegang tot drie slaapkamers van resp. circa 15 m², 11 m² en 7 m², waarvan één voorzien van een vaste kast. Moderne badkamer met ligbad/douchecombinatie, wastafel en tweede toilet, vaste trap naar... 2e VERDIEPING: Overloop met bergruimte en toegang tot twee extra slaapkamers van resp. circa 11 m² en 8 m². Bijzonderheden Rustige ligging aan de rand van Joure Grotendeels recent gemoderniseerd Woonkamer ca. 50 m² voorzien van vloerverwaming Er zijn maar liefst 5 slaapkamers Dubbele garage met multifunctionele mogelijkheden Royale oprit met parkeren op eigen terrein Achtertuin met veel privacy grenzend aan groenvoorziening Perceeloppervlakte ca. 421 m² A label! Voorzien van zonnepanelen met een opbrengst van ca. 5.500 Kwh/jaar Een verrassend ruime en comfortabele woning op een fijne locatie, waar rust, ruimte en praktisch wonen samenkomen. Maak een afspraak om te kijken!

Hypothek berekenen

€ 439.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 449.630

2,78%

Jährlich

%

€ 21.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 439.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
132 m²
Fläche des Grundstücks
421 m²
Inhalt
564 m³
Sonstiger Innenraum
35 m²
Gebäude mit Außenbereich
28 m²
Externe Berghalle
12 m²
Hinterhof Fläche
162 m²

Bau und Energie

Baujahr
1984
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8501

Google Karten

Joure auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Joure

Wohn- und Viertelzahlen in Joure

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Joure. In 2025 waren da 13.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 325.000.

Einwohner

13.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 325.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

307

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Joure
Jahr Einwohner
2021 13.150
2022 13.095
2023 13.060
2024 12.970
2025 13.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Joure
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 233.000
2022 EUR 255.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 303.000
2025 EUR 325.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.650 0-15: 1.900 15-25: 1.350 25-45: 2.705 45-65: 3.440

Ausbildungsstufe

Hoger

2.700

Praktisch

2.350

Middelbaar

4.200

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

460

Nederland

11.710

Buiten Europa

875

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.100
Appartementen 1.026
Tussenwoningen 1.481
Vrijstaande woningen 1.296
Twee-onder-één-kap woningen 1.445

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 261
1900 tot 1925 232
1925 tot 1950 259
1950 tot 1970 1.315
1970 tot 1980 1.432
1980 tot 1990 1.015
1990 tot 2000 783
2000 tot 2010 438
2010 tot 2020 243
2020 en later 214

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.880

Bezeichnung C

1.771

Bezeichnung B

1.413

Bezeichnung D

494

Bezeichnung G

380

Bezeichnung F

234

Bezeichnung E

166

Bezeichnung A+++

107

Bezeichnung A+

74

Bezeichnung A++

25

Bezeichnung A++++

25

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Joure
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.250 2.580
2021 1.370 2.640
2022 1.060 2.450
2023 900 2.360
2024 880 2.430

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 900 • Strom: 2.170

Huurwoning

Gas: 730 • Strom: 1.760

Koopwoning

Gas: 1.010 • Strom: 2.730

Appartement

Gas: 590 • Strom: 1.570

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.050

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 940 • Strom: 2.520

Betriebsaktivität in Joure (2025)

Handel en HORECA 380
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 455
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 190

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.770

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Joure
Periode Verbrechen
jan 2025 25
jan 2026 22
jul 2025 21
jun 2025 29
mei 2025 21
mrt 2025 25
nov 2024 21
nov 2025 42
okt 2024 28
okt 2025 39
sep 2024 21
sep 2025 29

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Joure.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Joure

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Joure?

Joure telt in 2025 ongeveer 13.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Joure?

De gemiddelde WOZ-waarde in Joure is in 2025 circa € 325.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Joure?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Joure ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Joure?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 307 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Joure?

In Joure komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.481 woningen.

Meer Häuser in Joure

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.