Direkt zum Inhalt
Logo von Swijnenburg & Valk Makelaardij

Burgemeester Bulderboulevard 17

2922BR Krimpen aan den IJssel • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 699.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.840

2 % Übertragungssteuer (€ 13.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 715.340

Kaufpreis /m²: € 4.214

Fotoalbum

Beschreibung

Burgemeester Bulderboulevard 17 in Krimpen aan den IJssel biedt een unieke woning met spectaculair uitzicht over de haven en de IJssel. Het 4-kamers herenhuis, met een oppervlakte van 166 m² eigen grond, staat voor in het kruis van rust en comfort. Vanaf balkon en terras geniet men van het water, de molen "De Schelvenaer" en de jachthaven. De woning is uitstekend opgebouwd met een royale living, open keuken en praktische onderdelen zoals inpandige garage, eigen oprit, souterrain met meerdere doeleinden en een beschutte tuin. De woning is verder voorzien van een moderne badkamer, drie slaapkamers en mogelijkheden om ruimte te creëren voor extra slaapkamers of een kantoor. De buurt biedt goede aansluiting bij openbare voorzieningen zoals winkels, scholen en sportgelegenheden, terwijl natuurgebieden als Krimpenerhout in de buurt liggen. De woning is volledig geïsoleerd met energielabel B. De bouwkundige keuring is beschikbaar voor inspectie. Met een royale indeling, zowel binnen als buiten, is deze woning ideaal voor wie geniet van het uitzicht en modern wooncomfort. Het biedt een perfecte combinatie van rust, ruimte en mogelijkheden voor verandering, gecombineerd met toegankelijkheid tot de omgeving.

Hypothek berekenen

€ 699.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.840

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 715.340

3,04%

Jährlich

%

€ 34.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.