Direkt zum Inhalt
Logo von Domicilie Makelaars Ede

de Savornin Lohmanstraat 13

6741XM Lunteren • Gelderland

€ 475.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 486.350

Kaufpreis /m²: € 4.656

Fotoalbum

Beschreibung

Ruime, lichte hoekwoning met een oprit LET OP: Deze woning wordt verkocht door Woonstede. Deze woning wordt op dit moment uitsluitend verkocht aan huurders van een woningcorporatie (sociale huurwoning), uit de gemeente Ede of Scherpenzeel. De verkoopperiode voor deze huurders duurt tot 20 augustus 2025 12:00 uur. Biedingen van huurders moeten voor dit tijdstip binnen zijn. Vanaf 21 augustus 2025 wordt de woning op de vrije markt aangeboden. Voor meer informatie: Onder de woningtekst zijn de voorwaarden voor de verkoop van deze woning te vinden. Welkom in Lunteren, waar deze lichte hoekwoning met drie (mogelijk vier) slaapkamers en een oprit staat. De vierde slaapkamer kan worden gerealiseerd op de tweede verdieping, te bereiken via een vaste trap. De achtertuin, op het noordwesten, heeft een eigen achterom en biedt toegang tot een binnenterrein met enkele speeltoestellen. Wat opvalt aan het huis zijn de grote ramen, waardoor veel licht in huis naar binnen valt. Na een paar minuten lopen sta je in de Dorpsstraat en Het Nieuwe Erf, omringd door winkels en speciaalzaken, is nog geen 500 meter lopen. Aan de Dorpsstraat is de bushalte en met de fiets zijn de sportclubs, basisschool en andere voorzieningen goed bereikbaar. De snelweg A30 zorgt voor goede verbindingen met Ede, Barneveld en de snelwegen A1/A12. De indeling is als volgt: Begane grond: Staat de auto geparkeerd op de oprit? Loop dan naar de entree van deze lichte hoekwoning, en vervolgens naar de hal. Hier zijn de meterkast, trapopgang en de nette toiletruimte. In de hal ligt donker tapijt, net als op de trap en in de woonkamer. De L-vormige woonkamer biedt een goede mogelijkheid tot indeling, met het zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de andere zijde. Ook is het mogelijk om de eettafel in de ruime keuken te zetten, waardoor de woonkamer geheel als zitkamer ingedeeld kan worden. Grote ramen aan de zuidoostkant zorgen voor veel lichtinval en mooi uitzicht naar de rustige straat. Dan de keuken, heerlijk ruim en met openslaande deuren naar de achtertuin. De keukenopstelling in een L-vorm heeft een ingebouwde afzuigkap en een houtlook aanrechtblad. Eerste verdieping: Met tapijt onder je voeten is het fijn lopen op de trap, vanuit de hal naar de overloop. Naast de trap is een inbouwkast en op een deel van deze verdieping ligt tapijt, net als op de begane grond. In totaal zijn er drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. De master bedroom, over de hele breedte van het huis, is aan de voorzijde. De badkamer, uitgevoerd in wit en blauw, is ingedeeld met een ligbad/douche en een wastafel. Naast het bad staat een hoge kast en bij de wastafel zie je een planchet en spiegel met verlichting. Tweede verdieping: Er is een vaste trap naar de tweede verdieping, waar een grote zolderkamer met dakraam op een nieuwe invulling wacht. Op deze verdieping hangen de HR-ketel en de ventilatieunit, maar er is nog genoeg plek om een extra slaapkamer te realiseren. Exterieur: Wat aan de voorzijde direct opvalt, is de ruime opzet. Zo is er altijd parkeergelegenheid op eigen terrein, voor een tot twee auto’s. De voortuin, op het zuidoosten, is keurig aangelegd en aan het einde van de oprit is een poort naar de achtertuin. Ook in de achtertuin zie je een mooie combinatie van beplanting en bestrating. Houten schuttingen zorgen voor privacy en in de stenen berging is plek voor de fietsen en het tuin-/klusgereedschap. Vanuit de tuin is het maar een paar stappen naar het binnenterrein, met openbaar groen en enkele speeltoestellen. Bijzonderheden: - Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein; - Energielabel B - Koper heeft de keuze uit de volgende projectnotarissen: Van Putten Van Apeldoorn Notarissen, notaris.com of Posthuma Schutte Notariaat; - LET OP: de woning mag alleen verkocht worden aan personen voor zelfbewoning. Beleggers kunnen de woning niet kopen! - Aanvaarding: uiterlijk 10 weken na mondelinge overeenstemming. Voor de verkoop van deze woning gelden de volgende voorwaarden: 1. U bent huurder van een sociale huurwoning (van een woningcorporatie) en woonachtig in de gemeente Ede of Scherpenzeel. 2. Na koop van de woning komt uw huurwoning vrij voor verhuur. 3. De woning wordt aangeboden tegen taxatiewaarde, bieden kan vanaf dit bedrag. 4. Als er voor eerdergenoemde datum geen biedingen zijn ontvangen van huurders, dan wordt de woning opnieuw te koop aangeboden voor alle overige geïnteresseerden. Wanneer bent u huurder van een sociale huurwoning? 1. U staat ingeschreven in de gemeente Ede of Scherpenzeel. 2. U huurt een woning of appartement van een woningcorporatie die valt binnen de huurgrenzen van sociale huur. Wilt u zeker weten of dit voor uw woning geldt, neem dan contact op met uw verhuurder. 3. Uw naam staat op het huurcontract. Wat is het voordeel? • U heeft als huurder vier weken de tijd om te kijken en te kopen, voordat de woning op de vrije markt komt.

Hypothek berekenen

€ 475.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 486.350

3,04%

Jährlich

%

€ 23.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 475.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
102 m²
Fläche des Grundstücks
160 m²
Inhalt
371 m³
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
46 m²

Bau und Energie

Baujahr
1991
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas en grotendeels dubbelglas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Benraad (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
22-07-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6741

Google Karten

Geografische Übersicht Lunteren

Erkunden Sie Lunteren und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Lunteren

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Lunteren. In 2026 waren da 14.265 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 598.000.

Einwohner

14.265

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 598.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

345

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Lunteren
Jahr Einwohner
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.875
2024 13.830
2025 14.055
2026 14.265

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Lunteren
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 445.000
2022 EUR 476.000
2023 EUR 536.000
2024 EUR 565.000
2025 EUR 598.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.905 0-15: 2.835 15-25: 1.895 25-45: 3.270 45-65: 3.350

Ausbildungsstufe

Hoger

2.100

Praktisch

3.200

Middelbaar

4.470

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

485

Nederland

12.995

Buiten Europa

575

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 508
Appartementen 1.005
Tussenwoningen 993
Vrijstaande woningen 2.301
Twee-onder-één-kap woningen 529

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 306
1925 tot 1950 601
1950 tot 1970 1.140
1970 tot 1980 703
1980 tot 1990 691
1990 tot 2000 663
2000 tot 2010 501
2010 tot 2020 779
2020 en later 315

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.403

Bezeichnung C

1.219

Bezeichnung B

1.029

Bezeichnung G

735

Bezeichnung D

435

Bezeichnung F

424

Bezeichnung E

181

Bezeichnung A+++

116

Bezeichnung A+

115

Bezeichnung A++

63

Bezeichnung A++++

13

Bezeichnung A+++++

9

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Lunteren
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.620 3.640
2021 1.810 3.740
2022 1.430 3.510
2023 1.180 3.320
2024 1.140 3.430

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 890 • Strom: 2.400

Koopwoning

Gas: 1.270 • Strom: 3.590

Appartement

Gas: 790 • Strom: 2.240

Tussenwoning

Gas: 850 • Strom: 2.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.530 • Strom: 4.250

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Strom: 3.350

Betriebsaktivität in Lunteren (2025)

Handel en HORECA 395
Nijverheid en energie 690
Zakelijke dienstverlening 560
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 360
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 185
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.675

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Lunteren
Periode Verbrechen
jan 2026 21
jul 2025 39
jun 2025 24
mei 2025 25
mrt 2025 29
mrt 2026 22
nov 2024 33
nov 2025 26
okt 2024 33
okt 2025 27
sep 2024 16
sep 2025 23

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Lunteren.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Lunteren

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Lunteren?

Lunteren telt in 2026 ongeveer 14.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren is in 2025 circa € 598.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren ligt rond € 33.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lunteren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 345 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lunteren?

In Lunteren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 2.301 woningen.

Meer Häuser in Lunteren

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.