Direkt zum Inhalt
Logo von Topmakelaars

Oranjeplein 84 D

6224KP Maastricht • Limburg

Verfügbar

€ 385.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.550

2 % Übertragungssteuer (€ 7.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 394.550

Kaufpreis /m²: € 2.790

Fotoalbum

Beschreibung

Aan De Groene Loper staat het fraaie appartementengebouw Oranjestaete, op de hoek met de Regentesselaan. Hier krijg je de unieke mogelijkheid om de nieuwe eigenaar te worden van deze maisonnette, op de bovenste twee verdiepingen. Met een oppervlakte van circa 138 m2 is deze maisonnette een stuk groter dan de appartementen op de andere etages. De woonkamer met open haard grenst aan het balkon op het zuidwesten, er zijn twee (mogelijk drie) slaapkamers, twee badkamers en twee toiletruimtes. Creëer je een slaapkamer op de woonetage, dan is het mogelijk om gelijkvloers te wonen. De Groene Loper is sinds de herontwikkeling een zeer geliefde plek om te wonen. Bestaande gebouwen en woonhuizen zijn gerenoveerd, er is nieuwbouw gerealiseerd en het vele groen maakt het wonen in dit stadsdeel heel aantrekkelijk. Het treinstation en de bushalte zijn op loopafstand, net als een grote supermarkt. Het historische centrum, het sfeervolle Wyck, Céramique, het MUMC+ en de universiteit zijn op fietsafstand. Indeling: Appartementengebouw: Aan de voorzijde van het gebouw is de hoofdentree, met de brievenbussen en de intercom. Eenmaal binnen ga je met de lift of trap naar de derde verdieping, waar de voordeur van deze maisonnette is. Bij de herontwikkeling van het gebied is de gemeenschappelijke tuin aangelegd, zowel aan de voor- als rechterzijde. Aan de achterzijde van het gebouw is de toegang tot de garages en bergingen. Bij dit appartement hoort een berging, voor de fiets en andere spullen. Maisonnette: Derde verdieping: Via de galerij loop je naar de voordeur van deze unieke maisonnette. Een voordeel is de ligging aan het einde van de galerij, waardoor er geen andere bewoners langslopen. Achter de voordeur is de L-vormige hal, met een houten vloer en een fraaie trap naar de vierde verdieping. Er is genoeg plek voor een garderobe, bijvoorbeeld onder de trap. In de keuken staat een lichte wandopstelling, met een houtlook aanrechtblad en diverse (inbouw)apparatuur: een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron en een koelkast. Naast de keuken is een bijkeuken/berging, onder andere geschikt als washok en provisieruimte. De L-vormige woon-/eetkamer is een zeer royale leefruimte, met een houten vloer en een inbouwhaard. Aan twee kanten valt het daglicht naar binnen en het uitzicht is, zeker vanaf deze hoogte, erg fraai. Het is mogelijk om het achterste deel, naast de badkamer, te verbouwen tot slaapkamer. Op deze verdieping zijn zowel de toiletruimte als de badkamer. De badkamer is ingedeeld met een ligbad/douche en een wastafel. Vierde verdieping: Vanaf de overloop is er toegang tot twee slaapkamers, een badkamer en een aparte toiletruimte. Beide slaapkamers zijn heel ruim en licht, er ligt parket op de vloer en door de grote dakramen valt veel licht naar binnen. De badkamer op deze verdieping is ingedeeld met een douche, bidet en een wastafel. Verder zijn er bergkasten en twee bergingen op deze verdieping, waarvan een met de opstelling van de HR-ketel. Balkon: Het balkon heeft een prachtige ligging op het westen, met uitzicht op De Groene Loper. Waar vroeger de snelweg was, is nu een parkachtige woonomgeving waar het fijn wonen is. Je ziet onder andere de Koepelkerk, de toren van het stationsgebouw en zelfs de toren van de St. Jan aan het Vrijthof … Bijzonderheden: - Unieke maisonnette met twee (mogelijk drie) slaapkamers en twee badkamers; - Balkon op het zuidwesten; - Prachtig uitzicht, onder andere op De Groene Loper; - Eigen berging in de onderbouw; - Energielabel C Meer info: Bel of mail naar topmakelaars.com. Genoemde maatvoeringen zijn circa maten. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Hypothek berekenen

€ 385.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.550

2 % Übertragungssteuer (€ 7.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 394.550

2,78%

Jährlich

%

€ 19.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 385.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Maisonnette (appartement)

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
138 m²
Inhalt
452 m³
Gebäude mit Außenbereich
3 m²
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1966
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Parken
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

2 wastafels, zitbad, bidet, en douche

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam

Karten

Postkarten

Postkarten für 6224

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.