Direkt zum Inhalt
Logo von Tijs & Cyril Makelaardij

President Rooseveltlaan 173 C

6224CM Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 389.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.630

2 % Übertragungssteuer (€ 7.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 398.630

Kaufpreis /m²: € 4.924

Fotoalbum

Beschreibung

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Stijlvol appartement aan De Groene Loper, met een balkon en parkeerplek. Aan De Groene Loper ziet u niet alleen nieuwbouw, er zijn ook enkele gebouwen behouden en verduurzaamd om aan het huidige wooncomfort te voldoen. In een van deze gebouwen, bekend als ‘Blok 8’, vindt u dit lichte 3-kamerappartement met een warmtepomp, vloerverwarming, zonnepanelen, goede isolatie en een balkon op het oosten. U hoeft alleen te verhuizen! Erg handig: bij het appartement horen een ruime privéberging en een vaste parkeerplek aan de achterzijde van het gebouw. Het appartementengebouw is een cultuurhistorisch element, ingepast in de nieuwe wijk De Groene Loper. Vroeger stonden er negen soortgelijke gebouwen langs de autoweg, waarvan alleen dit gebouw (blok 8) is behouden. Architect Michaël Spanjers van SeC Architecten in Beek maakte een ontwerp waarmee Blok 8 weer een nieuwe, frisse uitstraling kreeg, die helemaal past bij het voorname uiterlijk van de nieuwbouw aan de Groene Loper. Door een selectie van verschillende architecten is er aan de Groene Loper een indrukwekkend en gevarieerd straatbeeld ontstaan. Het stadsdeel is een fantastische plek om te wonen waar u kunt wandelen, hardlopen en een van de horecazaken kunt bezoeken. Bij het Oranjeplein is een bushalte en er is een goede verbinding met de uitvalswegen naar Eindhoven, Luik en Heerlen/Kerkrade. OPEN HUIS: Donderdag 8 januari van 15:30u tot 16:30u Maandag 12 januari van 15:30u tot 16:30u Komt u een kijkje nemen? Laat het ons weten, mail uw gegevens naar en dan ontvangt u van ons de aanvullende informatie. Typering: Begane grond: Aan de buitenzijde van de vernieuwde entree zijn de brievenbussen, het bellentableau en de intercom. In de aansluitende hal en het trappenhuis is de sfeer van de jaren ’60 tijdens de renovatie behouden. Vanuit de centrale hal heeft u toegang tot de bergingen. Bij dit appartement hoort een ruime berging van circa 10,9 m2. De berging is toegankelijk vanaf het parkeerterrein, waar u een auto kunt neerzetten. Appartement: Als nieuwe bewoner van dit appartement hoeft u niets te doen, behalve te verhuizen. In de hal (circa 3,88 x 1,41) ziet u een mooie vloer-, wand- en plafondafwerking in lichte kleuren. Aan de linkerzijde zijn een bergkast en een garderobenis, waardoor de hal heel ruimtelijk oogt. De woonkamer heeft een oppervlakte van circa 33 m2, met openslaande deuren naar het balkon en mooi uitzicht naar De Groene Loper. Lichte kleuren bepalen de sfeer en u kunt direct beginnen met inrichten. Het balkon is gesitueerd op het oosten, voor een perfecte start van de dag. In de keuken (circa 3,71 x 2,12/1.72) staat een lichte hoekopstelling met een ingebouwde inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combimagnetron. Het houtlook aanrechtblad past goed in het geheel, net als de grijze tegelvloer. Naast de keuken is een bijkeuken (circa 1,53 x 1,94/1,77). Hier staat de warmtepomp (Mitsubishi Ecodan, 2020, eigendom) en is plek voor de wasapparatuur. Aan de achterzijde zijn slaapkamer I (circa 3,97 x 2,42) en slaapkamer II (circa 3,97 x 3,25) met een dubbele inbouwkast. Beide kamers zijn niet alleen ruim, maar ook heel licht dankzij ramen aan de oostkant. De grootste kamer is perfect om te gebruiken als master bedroom en de andere kamer als werkkamer, kleedruimte of kinderkamer. De badkamer is ingedeeld met een inloopdouche en een wastafelmeubel. Boven de wastafel hangt een grote spiegel en de douche is voorzien van een thermostaatkraan. Naast de badkamer is de toiletruimte, uitgevoerd in dezelfde stijl. Algemeen: Bouwjaar: 1960, geheel gerenoveerd en verbouwd in 2019/2020 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 79 m2 (exclusief circa 4 m2 buitenruimte), inhoud circa 246 m3 Duurzaam appartement met een warmtepomp (Mitsubishi Ecodan, 2020, eigendom) en vloerverwarming Twee slaapkamers, waarvan een met een dubbele inbouwkast Balkon op het oosten, te bereiken vanuit de woonkamer Duurzaam appartementengebouw met warmtepompen, zonnepanelen en goede isolatie Appartement: slapende VVE Parkeerplaats: VVE-kosten: €20,57 Energielabel: A Aanvaarding: per direct mogelijk In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (dit kan bij deze woning van toepassing zijn). Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 389.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.630

2 % Übertragungssteuer (€ 7.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 398.630

2,78%

Jährlich

%

€ 19.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 389.000 k.k.
Status
Verkauft
Offenes Haus
Donderdag 08-01 van 15:30 tot 16:30
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Böden
1 woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
79 m²
Inhalt
246 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
11 m²

Bau und Energie

Baujahr
1960
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
02-01-2026
Verkaufsdatum
28-04-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6224

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.