Direkt zum Inhalt
Logo von Nova Living Real Estate B.V.

Tongersestraat 66 C

6211LP Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 315.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.150

2 % Übertragungssteuer (€ 6.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 323.150

Kaufpreis /m²: € 7.000

Fotoalbum

Beschreibung

Uniek wonen in een rijksmonument in hartje Maastricht Aan de Tongersestraat 66C in Maastricht ligt deze bijzondere studio van ca. 42 m², gelegen op de bovenste etage van een prachtig rijksmonumentaal pand. De woning is in 2025 volledig gerenoveerd en verkeert daardoor in uitstekende staat. Dankzij de combinatie van authentieke elementen en moderne afwerking is dit een unieke plek om te wonen in de binnenstad. Wat deze studio écht bijzonder maakt, is het volledig vernieuwde puntdak waarin de oude houten balken zichtbaar zijn gelaten. Van voor tot achter loopt dit prachtige balkenspel door de hele ruimte, waardoor de woning een warme, karakteristieke en sfeervolle uitstraling heeft. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer met keuken. De keuken is modern uitgevoerd en voorzien van alle installaties. De HR++ ramen en dakramen zorgen hier voor veel lichtinval en uitzicht op de levendige straat. In het midden van de studio ligt de moderne badkamer, uitgerust met douche, wastafel en toilet, met voldoende ruimte voor een wasmachine en droger. Aan de achterzijde is de slaapkamer gesitueerd, een rustige plek waar u profiteert van natuurlijk lichtinval via de Velux-dakramen. Door de hele studio ligt een onderhoudsvriendelijke PVC vloer, wat zorgt voor een strakke en moderne afwerking. Bijzonderheden - Woonoppervlak circa 42 m² - Authentiek puntdak met zichtbare houten balken over de volle lengte van de studio - Open indeling met apart gelegen badkamer - Nieuwe keuken met installaties - Moderne badkamer met alle voorzieningen - Volledig gerenoveerd in 2025 – eerste bewoning in huidige staat - Voorzien van HR++ beglazing en PVC vloer - Wonen in een Rijksmonument - Zeer centrale ligging in Maastricht Historie van het pand Tongersestraat 66 is een gebouw met een rijke historie. Het pand dateert uit 1645 en is erkend als Rijksmonument (monumentnummer 27671). De fraaie trapgevel en de details in Naamse steen zijn kenmerkend voor de 17e-eeuwse bouwstijl. Bij de recente renovatie is dit monumentale karakter zorgvuldig behouden, terwijl de woningen zijn aangepast aan het comfort en de kwaliteit van nu. De Tongersestraat zelf behoort tot de meest karakteristieke straten van Maastricht. De straat is circa 350 meter lang en telt maar liefst 54 rijksmonumenten, waarmee het de op vijf na monumentrijkste straat van de stad is. Het historische karakter is overal voelbaar: in de gevels, de rijke historie en de bijzondere sfeer die deze straat uitstraalt. De locatie De ligging van de studio is ideaal. Recht tegenover Maastricht University en op slechts enkele minuten lopen van het Vrijthof, bevindt u zich hier midden in het bruisende stadsleven. Terrassen, restaurants, winkels, supermarkten en culturele voorzieningen liggen allemaal op loopafstand, evenals openbaar vervoer. De Tongersestraat ligt bovendien in het Jekerkwartier, een van de meest geliefde en historische wijken van Maastricht. Dit stadsdeel wordt gekenmerkt door schilderachtige straatjes, eeuwenoude stadsmuren en talloze monumentale panden. Het Jekerkwartier combineert de charme van een authentieke wijk met de levendigheid van het centrum, waardoor het hier heerlijk wonen is. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het vaststellen van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten echter niet volledig uit, bijvoorbeeld door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aansprakelijkheid Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld en deels afkomstig van derden. Desondanks kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid en/of volledigheid ervan. Aan deze informatie of de brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Ontbindende voorwaarden De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijvoorbeeld financiering) bedraagt in de regel circa 4 weken na het tot stand komen van de mondelinge wilsovereenkomst. Zekerheidsstelling De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. Koper dient deze binnen 10 dagen na het ondertekenen van de koopovereenkomst bij de notaris te deponeren. Onderzoeksplicht koper Koper heeft een onderzoeksplicht en is te allen tijde gerechtigd – en zelf verantwoordelijk – om voor eigen rekening een bouwkundige keuring te laten uitvoeren of andere deskundigen te raadplegen teneinde zich een volledig beeld te vormen van de staat van het object. Heeft u interesse in een bezichtiging van deze prachtige studio? Neem dan contact met ons op door een mail te sturen naar of telefonisch via 043-700 97 07

Hypothek berekenen

€ 315.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.150

2 % Übertragungssteuer (€ 6.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 323.150

2,78%

Jährlich

%

€ 15.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 315.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
3 woonlagen
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
45 m²
Inhalt
155 m³

Bau und Energie

Baujahr
1645
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Elektrische verwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
NIET VERPLICHT

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum

Planung

Seit dem Angebot
23-09-2025
Verkaufsdatum
02-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6211

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.