Ir directamente al contenido
Logotipo de Nova Living Real Estate B.V.

Tongersestraat 66 C

6211LP Maastricht • Limburg

Vendido

€ 315.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 323.150

Precio de compra /m²: € 7.000

Galería de fotos

Descripción

Uniek wonen in een rijksmonument in hartje Maastricht Aan de Tongersestraat 66C in Maastricht ligt deze bijzondere studio van ca. 42 m², gelegen op de bovenste etage van een prachtig rijksmonumentaal pand. De woning is in 2025 volledig gerenoveerd en verkeert daardoor in uitstekende staat. Dankzij de combinatie van authentieke elementen en moderne afwerking is dit een unieke plek om te wonen in de binnenstad. Wat deze studio écht bijzonder maakt, is het volledig vernieuwde puntdak waarin de oude houten balken zichtbaar zijn gelaten. Van voor tot achter loopt dit prachtige balkenspel door de hele ruimte, waardoor de woning een warme, karakteristieke en sfeervolle uitstraling heeft. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer met keuken. De keuken is modern uitgevoerd en voorzien van alle installaties. De HR++ ramen en dakramen zorgen hier voor veel lichtinval en uitzicht op de levendige straat. In het midden van de studio ligt de moderne badkamer, uitgerust met douche, wastafel en toilet, met voldoende ruimte voor een wasmachine en droger. Aan de achterzijde is de slaapkamer gesitueerd, een rustige plek waar u profiteert van natuurlijk lichtinval via de Velux-dakramen. Door de hele studio ligt een onderhoudsvriendelijke PVC vloer, wat zorgt voor een strakke en moderne afwerking. Bijzonderheden - Woonoppervlak circa 42 m² - Authentiek puntdak met zichtbare houten balken over de volle lengte van de studio - Open indeling met apart gelegen badkamer - Nieuwe keuken met installaties - Moderne badkamer met alle voorzieningen - Volledig gerenoveerd in 2025 – eerste bewoning in huidige staat - Voorzien van HR++ beglazing en PVC vloer - Wonen in een Rijksmonument - Zeer centrale ligging in Maastricht Historie van het pand Tongersestraat 66 is een gebouw met een rijke historie. Het pand dateert uit 1645 en is erkend als Rijksmonument (monumentnummer 27671). De fraaie trapgevel en de details in Naamse steen zijn kenmerkend voor de 17e-eeuwse bouwstijl. Bij de recente renovatie is dit monumentale karakter zorgvuldig behouden, terwijl de woningen zijn aangepast aan het comfort en de kwaliteit van nu. De Tongersestraat zelf behoort tot de meest karakteristieke straten van Maastricht. De straat is circa 350 meter lang en telt maar liefst 54 rijksmonumenten, waarmee het de op vijf na monumentrijkste straat van de stad is. Het historische karakter is overal voelbaar: in de gevels, de rijke historie en de bijzondere sfeer die deze straat uitstraalt. De locatie De ligging van de studio is ideaal. Recht tegenover Maastricht University en op slechts enkele minuten lopen van het Vrijthof, bevindt u zich hier midden in het bruisende stadsleven. Terrassen, restaurants, winkels, supermarkten en culturele voorzieningen liggen allemaal op loopafstand, evenals openbaar vervoer. De Tongersestraat ligt bovendien in het Jekerkwartier, een van de meest geliefde en historische wijken van Maastricht. Dit stadsdeel wordt gekenmerkt door schilderachtige straatjes, eeuwenoude stadsmuren en talloze monumentale panden. Het Jekerkwartier combineert de charme van een authentieke wijk met de levendigheid van het centrum, waardoor het hier heerlijk wonen is. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het vaststellen van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten echter niet volledig uit, bijvoorbeeld door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aansprakelijkheid Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld en deels afkomstig van derden. Desondanks kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid en/of volledigheid ervan. Aan deze informatie of de brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Ontbindende voorwaarden De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijvoorbeeld financiering) bedraagt in de regel circa 4 weken na het tot stand komen van de mondelinge wilsovereenkomst. Zekerheidsstelling De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. Koper dient deze binnen 10 dagen na het ondertekenen van de koopovereenkomst bij de notaris te deponeren. Onderzoeksplicht koper Koper heeft een onderzoeksplicht en is te allen tijde gerechtigd – en zelf verantwoordelijk – om voor eigen rekening een bouwkundige keuring te laten uitvoeren of andere deskundigen te raadplegen teneinde zich een volledig beeld te vormen van de staat van het object. Heeft u interesse in een bezichtiging van deze prachtige studio? Neem dan contact met ons op door een mail te sturen naar of telefonisch via 043-700 97 07

Hipoteca berekenen

€ 315.000

Coste del comprador (estimado): € 8.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 323.150

2,78%

Anualmente

%

€ 15.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 315.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
45 m²
Contenido
155 m³

Construcción y energía

Año de construcción
1645
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Elektrische verwarming
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
NIET VERPLICHT

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum

Planificación

Ofrecido desde
23-09-2025
Fecha de venta
02-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6211

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.